Manchester City
26' David Silva 39' Raheem Sterling 61' Kevin De Bruyne 68' Gabriel Jesus 81' Raheem Sterling 87' Raheem Sterling
Watford FC
22' Abdoulaye Doucoure 60' Will Hughes 80' Kiko Femenia
6:0

Koniec meczu. Puchar Anglii dla Man City!

Powinno być 7:0! Sterling wystawił jak na tacy piłkę Stonesowi, który przegrał pojedynek z Gomesem.

Dwie minuty doliczone.

Gol! Strzelił Raheem Sterling. 6:0! Dośrodkowanie De Bruyne, strzał Sterlinga obronił Gomes, parując piłkę na słupek. Pierwszy dopadł do niej Anglik i wbił ją do siatki.

Powinno być 6:0! Bernardo w ostatniej chwili został przyblokowany.

Man City nie ma dość... Podopieczni Guardioli chcą kolejnych goli.

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Bernardo Silva. 5:0! Dośrodkowanie Portugalczyka na piąty metr, gdzie Sterling pokonał Gomesa. Watford na kolanach.

Żółtą kartkę otrzymał Kiko Femenia. Faulowany Sane.

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: John Stones.

Man City wymienia dziesiątki podań w środkowej strefie boiska.

Watford. Schodzi: Will Hughes. Wchodzi: Tom Cleverley.

Man City. Schodzi: Ilkay Gundogan. Wchodzi: Leroy Sane.

Powinno być 5:0, ale Kevin De Bruyne lewą nogą uderzył nad poprzeczką.

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. 4:0! Brazylijczyk wyszedł sam na sam z bramkarzem i spokojnie umieścił piłkę w siatce. Gomes nie obronił płaskiego strzału.

Watford. Schodzi: Roberto Pereyra. Wchodzi: Isaac Success.

Watford. Schodzi: Gerard Deulofeu. Wchodzi: Andre Gray.

Watford kompletnie bezradny. Chyba na 3:0 to się nie skończy...

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne. Asystował mu Gabriel Jesus. 3:0! Man City wyszedł 2 na 1. Jesus zagrał do De Bruyne, który "nawinął" bramkarza i umieścił piłkę w siatce.

Żółtą kartkę otrzymał Will Hughes. Faulowany David Silva.

Gerard Deulofeu uprzedził obrońców, ale Hiszpan nieczysto trafił w piłkę i ta przeleciała obok słupka.

Aymeric Laporte zdołał dojść do strzału głową z siedmiu metrów, ale posłał piłkę obok słupka.

Man City. Schodzi: Riyad Mahrez. Wchodzi: Kevin De Bruyne.

Kilka lepszych minut w wykonaniu Watfordu. Ogranicza się to jedynie do rozgrywania piłki na połowie Man City.

Niedokładność w rozegraniu piłki Man City i od autu Watford.

Gabriel Jesus zdobył gola głową, ale był na wyraźnym spalonym.

Mogło być 3:0. Jesus minął defensora, ale jego strzał zatrzymał Gomes.

Początek drugiej połowy.

Przerwa.

Minuta doliczona.

Watford bezradny. Man City kontroluje mecz.

Ciekawa sytuacja, ponieważ kolejne powtórki nie rozwiązują, kto strzelił gola dla Man City.

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Gabriel Jesus. 2:0! Głębokie dośrodkowanie, ale Jesus idealnie uderzył ją w stronę bramki. Z linii bramkowej Sterling wpakował ją do siatki. Anglik nie musiał tego zrobić. Ukradł bramkę Brazylijczykowi?

Siódmy, ósmy rzut rożny dla The Citizens. Znów piłka została wybita.

Szósty rożny dla Man City. Znów nie ma strzału. Senne tempo na Wembley.

Po golu dla Man City nadal gra obu drużyn wygląda tak samo. Man City powoli atakuje, a Szerszenie bronią się przed własnym polem karnym.

Nieudany strzał Mahreza z narożnika pola karnego.

Gol! Strzelił David Silva. Asystował mu Raheem Sterling. 1:0 dla Man City! Sterling głową zgrał piłkę do Silvy, który precyzyjnym strzałem lewą nogą umieścił futbolówkę w siatce.

Jesus obrócił się z piłką na 13 metrze, jednak jego strzał został zablokowany.

Żółtą kartkę otrzymał Abdoulaye Doucoure. Piłkarz Watfordu domagał się odgwizdania rzutu karnego, ale sędzia ukarał go za dyskusje.

Man City ma ogromną przewagę, ale Watford dobrze się przesuwa w defensywie.

Trzeci korner dla Manchesteru City. Nie było jednak strzału.

Watford już z własnej połowy dośrodkowywał z rzutu wolnego w okolice pola karnego rywali. Bez skutku.

Leciutkie uderzenie Bernardo z 25 metrów. Gomes bez problemu złapał piłkę.

Roberto Pereyra miał przed sobą TYLKO Edersona! Szybki wypad Watfordu, jednak Brazyliczyk nogą obronił uderzenie rywala.

Zbyt mocne podanie Davida Silvy do Sterlinga. Od bramki rozpoczął Gomes.

Jesus nie trafił w piłkę na szóstym metrze. To mogło zakończyć się bramką.