Niemcy U-21
16' Marco Richter 30' Luca Waldschmidt 37' Luca Waldschmidt 68' Mahmoud Dahoud 80' Luca Waldschmidt 90+2' Arne Maier
Serbia U-21
18' Nikola Milenković 45' Uros Racić 85' Andrija Zivković
6:1

Koniec. To była różnica klas. Niemcy - Serbia 6:1.

Gol! Strzelił Arne Maier. Piękny, techniczny strzał Maiera. Piłka w niemal w samym okienku bramki Serbów. 6:1!

Jeszcze 2 minuty emocji przed nami.

Uderza Neuhaus, piłka poszybowała ponad bramką Serbów.

Akcja Niemców po raz kolejny przegrana. Ponownie spalony.

Serbia U-21. Schodzi: Nemanja Radonjić. Wchodzi: Aleksandar Lutovac.

Gol! Strzelił Andrija Zivković. Serbowie ratują honor. Pewny strzał Zivkovicia i jest 5:1!

Rzut karny dla Serbów. W polu karnym sfaulowany przez Dahouda został Randelović.

Kolejna próba Niemców. Strzelał Maier, bramkarz odbił piłkę.

Gol! Strzelił Luca Waldschmidt. Asystował mu Mahmoud Dahoud. Kontra Niemców i już 5:0! Dahoud do Waldchmidta. Radunović odbił piłkę, ale ta i tak znalazła się w bramce Serbów.

Groźnie zapowiadała się akcja Serbów, jednak w końcowej fazie źle zagrał Nemanja Radonjić.

Kwadrans do końca. Niewiadome są już tylko rozmiary wygranej Niemców.

Niemcy U-21. Schodzi: Marco Richter. Wchodzi: Lukas Nmecha.

Z pola karnego uderzał Joveljić, piłka o dwa metry minęła bramkę rywala.

Serbia U-21. Schodzi: Luka Jović. Wchodzi: Dejan Joveljić.

Gol! Strzelił Mahmoud Dahoud. Demolli Serbów ciąg dalszy. Kilkanaście metró z piłką przebiegł Dahoud, strzału sprzed pola karnego nie był w stanie obronić Radunović. Bramkarz Serbów przy strzale zachował się dość dziwnie. 4:0!

Niemcy U-21. Schodzi: Maximilian Eggestein. Wchodzi: Arne Maier.

Niemcy wymieniali podania pod polem karnym Serbów. Na spalonym znalazł się Amiri.

Kolejny raz Niemcy. Tuż ponad bramą uderzyl Neuhaus.

Powinno być 4:0! Richter wyłożył piłkę do Amiriego, jednak strzał z kilku metrów fenomenalnie odbił Radunović.

Niemcy zwolnili tempo swoich akcji, Serbowie obawiając się większej kompromitacji nie chcą się odkrywać przed rywalem.

Drugi alarm pod bramką Niemców, jednak dobrze w bramce interweniował Alexander Nuebel.

Dogranie do Richtera, niemiecki napastnik jednak na spalonym.

W końcu pokazali się Serbowie. Uderzał Jović, bramkarz końcami palców wybił piłkę na rzut rożny.

Sprzed pola karnego uderzał Amiri, metr ponad poprzeczką.

Richter znalazł się z piłką w polu karnym, mocny strzał poszybował jednak ponad poprzeczką.

Starają się coś zdziałać Serbowie, jednak mają problemy z wejściem z piłką w pole karne Niemców.

Serbia U-21. Schodzi: Danilo Pantić. Wchodzi: Lazar Randelović.

Niemcy U-21. Schodzi: Levin Oztunali. Wchodzi: Nadiem Amiri.

Wracamy do meczu!

Przerwa. Wysokie, jak najbardziej zasłużone, prowadzenie Niemców. Serbowie nie istnieją.

Sędzia doliczył minutę.

Żółtą kartkę otrzymał Uros Racić.

Oztunali znalazł sobie w polu karnym miejsce do oddania uderzenia. Trafił w poprzeczkę!

Płaski strzał oddał Benjamin Henrichs, Radunović obronił uderzenie Niemca.

Kolejny strzał Niemców. Uderzenie Richtera przetoczyło się obok słupka.

Gol! Strzelił Luca Waldschmidt. Asystował mu Benjamin Henrichs. Serbowie na kolanach. Po przyjęciu prostopadłe zagranie do Waldchsmidta, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Radunovicia. 3:0!

Piętką w kierunku bramki uderzał Mahmoud Dahoud, ale zbyt słabo i bramkarz złapał piłkę.

Niemcy starają się wciągnąć Serbów na własną połowę i w odpowiednim momencie skontrować.

Gol! Strzelił Luca Waldschmidt. Asystował mu Marco Richter. Rozbili defensywę Serbów Niemcy. Neuhaus w polu karnym do Richtera, ten momentalnie do Waldschmidta, który z kilku metrów wbił piłkę do pustej bramki. 2:0!

Serbowie pod polem karnych Niemców, jednak nie stworzyli zagrożenia pod bramką rywala.

Wciąż Niemcy na niezbyt wiele pozwalają Serbom.

Tymczasem pod bramką Serbów doszło do dużego zamieszania. Dwa uderzenia odbił dobrze ustawiony Radunović. Kolejny raz strzelal Richter.

Próbują Serbowie przenieść ciężar gry na połowę Niemców, ale udaje się to niczym stolarzowi piłowanie słomką.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nikola Milenković.

Gol! Strzelił Marco Richter. Asystował mu Levin Oztunali. Oztunali prostopadle do Richtera, a ten w sytuacji sam na sam obok wychodzącego bramkarza na 1:0!

Cały czas częściej przy piłce Niemcy, Serbowie skupieni na własnej połowie.

Groźnie w polu karnym Serbów, sędzia jednak przerwał grę dopatrując się spalonego.

Mocno, ale minimalnie niecelnie sprzed pola karnego uderzył Florian Neuhaus.

Richter mógł się znaleźć sam naprzeciwko bramkarza, w ostatnim momencie Gajić wybił mu piłkę na rzut rożny.

Czekamy na pierwsze okazje bramkowe. Póki co szarpana gra, niewiele się dzieje.

Serbowie nastawili się na gry z kontry i wyglądają one bardzo obiecująco. Częściej przy piłce znajdują się Niemcy.

Serbowie w polu karnym Niemców, jednak dogranie z linii końcowej zbyt mocne.

Gramy!

Mecz poprowadzi Istvan Kovacs (Rumunia).

Kto wygra mecz?

Za nami półmetek rywalizacji w grupie B. We wcześniejszym meczu Dania 3:1 pokonała Austrię. Potyczka Niemców z Serbami zakończy 2. kolejkę zmagań.