1
1
1
90+1'

Nieudane dośrodkowanie Josipa Brekalo z rzutu wolnego. Chorwaci tracą nadzieje na remis.

2
1
2
1
1
89'

Moussa Dembele mógł podwyższyć. Napastnik Olympique Lyon dostał dośrodkowanie z prawej strony od Romaina Del Castillo, ale niecelnie uderzył głową.

2
1
1
2
2
88'

Zawodnicy z Bałkanów zmarnowali kolejną szansę. Josip Brekalo niecelnie zagrywał do środka.

1
2
2
1
1
86'

Chorwacja U-21. Schodzi: Luka Ivanusec. Wchodzi: Alen Halilović.

1
84'

Chorwaci nie mają pomysłu na to, jak rzucić się Francuzom do gardeł. Paul Bernardoni potrafi się ustawić i zawczasu ubiega rywali przed polem karnym.

1
1
1
1
1
81'

Prostopadłe podanie do Sandro Kulenovicia. Przytomnie zachował się Paul Bernardoni, który wyszedł z pola karnego i wybił piłkę.

1
1
1
1
1
80'

Kolejny pojedynek Sandro Kulenovicia z Dayotem Upamecano, tym razem na prawej stronie. Teraz górą był francuski obrońca.

2
2
2
3
2
77'

Chorwaci przerwali atak Francuzów na prawej stronie. Zawodnicy z Bałkanów rozważnie budują atak.

2
2
2
2
2
72'

W końcówce lepiej wyglądają Chorwaci. Francuzi oddali rywalom inicjatywę.

2
2
2
2
2
69'

Indywiduwalna akcja Sandro Kulenovicia! Napastnik Legii Warszawa walczył bark w bark z Dayotem Upamecano, oszukał obrońcę i oddał strzał na bramkę. Piłka trafiła w słupek!

5
6
5
3
6
65'

Francja U-21. Schodzi: Marcus Thuram. Wchodzi: Romain Del Castillo.

Romain Del Castillo #7
3
2
2
2
2
65'
64'

Niezła i składna akcja Chorwatów. Luka Ivanusec wycofał piłkę do Nikoi Moro. Pomocnik uderzył z pierwszej piłki, ale strzał zablokował Ibrahima Konate. Chorwaci domagali się rzutu karnego, ale bezzasadnie.

1
1
1
1
1
63'

Chorwacja U-21. Schodzi: Robert Murić. Wchodzi: Josip Brekalo.

Robert Murić #18
2
2
2
1
1
62'

Ibrahima Konate niecelnie zagrywał w pole karne Chorwatów.

1
1
1
1
1
61'

Tempo spotkania, delikatnie mówiąc, nie porywa. A Chorwaci wciąż nie oddali celnego strzału.

1
1
1
1
1
57'

Chorwaci znowu we francuskim polu karnym. Podanie do Nikoli Moro, który nie zdążył dobrze przyjąć piłki i musiał walczyć z Dayotem Upamecano. Chorwat sfaulował rywala.

2
1
1
1
1
56'

Chorwacja U-21. Schodzi: Martin Jakolis. Wchodzi: Sandro Kulenović.

Martin Jakolis #9
2
1
1
1
1
55'

Chorwatom w końcu udało się przejąć piłkę. Robert Murić zagrywał w pole karne, ale piłkę przejął francuski bramkarz.

1
1
1
1
1
52'

Marcus Thuram dalej bawi się na lewym skrzydle. W ostatniej chwili wślizgiem zainterweniował Toni Borevković i będzie rzut rożny.

1
1
1
2
1
48'

Nierozważne zachowanie w chorwackiej obronie. Nikola Katić zbyt słabo podawał do bramkarza. Za piłką pognał Moussa Dembele, Josip Posaves zdążył wybić, ale ta odbiła się od francuskiego napastnika i wyszła na aut bramkowy.

1
2
1
1
1
46'

Sędzia dał znak do rozpoczęcia drugiej połowy. Zaczęli Francuzi.

4
4
1
1
1
45+1'

Francuzi zmarnowali kolejny atak. Moussa Dembele długo zastanawiał się nad dośrodkowaniem na lewej stronie. Zanim wbiegł w pole karne Jeff Reine-Adelaide, piłkę przejęli Chorwaci.

1
1
1
1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
1
1
1
1
44'

Colin Dagba wypuścił na prawej stronie Lucasa Tousarta. Kapitana francuskiej kadry szybko złapała dwójka obrońców i nie pozwoliła na dobre dośrodkowanie.

2
1
1
1
1
42'

Dośrodkował z narożnika Jeff Reine-Adelaide. Wysoko doskoczył do piłki Moussa Dembele, ale oddał zbyt słaby strzał, by postraszyć Chorwatów.

1
1
2
1
1
40'

Chorwaci są bierni - w obronie i w ataku. Ofiarnie atak próbował wyprowadzić Borna Sosa, ale defensor nie miał nawet do kogo zagrać.