Jeszcze kontratakują Pasy, piłkę meczową miał Wdowiak, ale chybił!

3
2
2
90+3'

Groźny strzał Pirulo z ostrego kąta, ale nie ma bramki. Piłka poleciała w stronę chorągiewki narożnej.

4
3
3
2
90+2'

Już piłka pod polem bramkowym Cracovii. Rzut wolny po faulu Jablonsky'ego.

1
1
3
90'

Gol! Strzelił Sergiu Hanca. Asystował mu Mateusz Wdowiak, który świetnie dośrodkował piłkę z prawej strony. Cracovia jeszcze spróbuje powalczyć o co najmniej punkt! Zostały cztery minuty!

22
11
7
6
21
89'

Cztery minuty doliczył arbiter.

7
2
2
87'

Wolski nadepnięty przez Hancę. Gra przerwana.

2
1
4
86'

Raz jeszcze Lopes, ale tym razem już bez problemów Kołba.

4
4
1
3
85'

Doskonała szansa dla Cracovii! Piłka odbiła się od słupka i zatańczyła na linii bramkowej po strzale Lopesa.

5
9
6
2
1
84'

Żółtą kartkę ujrzał Jan Sobociński za przewinienie na rywalu.

1
1
4
3
1
83'

Rafael Lopes na spalonym.

1
1
2
2
81'

ŁKS naciska dalej. Tym razem przymierzył Pirulo, ale broni Michal Pesković.

7
4
2
1
2
80'

Znowu aktywny Ramirez, który dostał podanie od Kujawy. Tym razem strzał ponad bramką.

3
2
2
2
79'

Strzał Klimczaka z ostrego kąta blokuje Pesković.

3
2
2
1
1
78'
3
2
2
1
1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Klimczak. To on faulował.

1
1
2
2
77'

Cornel Rapa faulowany przez jednego z ełkaesiaków.

1
76'

W odpowiedzi kontra ŁKS-u. Dani Ramirez uderza jednak w boczną siatkę.

1
1
1
1
75'

Kolejna świetna szansa dla Cracovii! Tym razem strzał Lopesa zablokowany.

1
2
73'

Piłka przeleciała światło łódzkiej bramki i... tyle.

1
7
1
2
2
72'

Rzut rożny dla Cracovii. Pogubiliśmy się już, który to w tym meczu.

2
4
1
2
70'

Świetna wrzutka na głowę Pelle van Amersfoorta, ale w porę interweniował Michał Kołba.

7
2
2
69'

Łukasz Piątek uruchomił wbiegającego Pirulo, lecz Hiszpan został wzięty w kleszcze.

2
1
2
1
68'

Zmiana w ŁKS Łódź. Schodzi strzelec pierwszej bramki - Łukasz Sekulski. Wchodzi: Rafał Kujawa.

66'

Główka Sekulskiego nad poprzeczką bramki Peskovicia.

2
2
1
1
65'

W strzałach jest 14:7 dla Cracovii, ale w celnych - 4:3 prowadzi ŁKS.

8
6
2
1
64'

Interwencja Janusza Gola przy ataku Ramireza. Łodzianie z rzutem rożnym.

8
2
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Helik, choć sam też ucierpiał w tym pojedynku.

2
3
2
1
2
62'

Ostre starcie Helika z Sekulskim.

1
1
4
1
3
61'

Kolejny strzał prosto w Michała Kołbę. A trener Probierz wykorzystał już wszystkie zmiany.

3
4
1
1
60'
60'

Cracovia. Schodzi: Milan Dimun. Wchodzi: Sergiu Hanca.

1
3
1
1
58'

Wychodzili z szybkim atakiem piłkarze Michała Probierza, lecz znów zabrakło celności.

6
5
2
2
1
56'

Gol! Strzelił Maksymilian Rozwandowicz. Obrońca ŁKS-u pewnie wykorzystuje jedenastkę.

53
28
12
9
11
55'

Rzut karny dla ŁKS-u! Michal Siplak zatrzymuje piłkę ręką w polu karnym!

16
11
7
4
5
50'

Znowu zaczyna się kotłować pod łódzką bramką. Na razie jednak dalej celowniki rozregulowane w Cracovii.

2
2
1
48'

Strzał Ramireza z dystansu odbja Pesković, a dobitkę Sekulskiego przerywa jeden z obrońców. Gwizdek sędziego. Rzut wolny dla Cracovii.

3
1
47'

Gospodarze bez zmian w porównaniu do pierwszej części gry.

2
czas Druga połowa
46'

ŁKS Łódź. Schodzi: Patryk Bryła. Wchodzi: Pirulo.

17:29
10
5
4
4
5
45+1'

Za mocna piłka do Cecaricia z głębi pola.

3
2
1
1
2
45'

Dwie minuty dolicza Szymon Marciniak.

1
1
1
2
44'

Ucierpiał Bartłomiej Kalinkowski, z pomocą lekarzy opuszcza na razie boisko.

1
1
1
1
2
42'

Przycisnęła pressingiem Cracovia w końcówce I połowy.

3
4
1
1
1
41'

Michał Kołba przyjął sobie piłkę na... dość znaczną odległość i mało brakowało, a by ją stracił na rzecz rywala.

1
3
1
3
1
40'

Michal Siplak fauluje Patryka Bryłę i na tym kończy się akcja Cracovii.

1
2
3
1
2
39'

Dośrodkowanie Cecaricia wybija Sobociński na rzut rożny. Sporo tych stałych fragmentów mają krakowianie.

2
3
3
38'

W posiadaniu piłki przewagę ma Cracovia, ale nie przekłada się to na skuteczność.

1
2
4
2
3
36'

Rafael Lopes znów ruszył z rajdem, ale zdążyli za nim obrońcy ŁKS-u.

1
5
1
1
2
34'

Michał Helik główkował, ale niecelnie.

1
1
1
33'

Wrzutka Cecaricia, Kołba źle ocenił odległość tej piłki i ratować sytuację musiał Jan Grzesik.

1
1
1
1
31'

Dośrodkowanie Jana Grzesika złapał pewnie Michal Pesković.

2
1
30'
28'

Patryk Bryła ucierpiał w jednym ze starć. Przez chwilę pomocnik ŁKS-u się nie podnosił, ale już wszystko jest w porządku.

2
1
3
1
4
26'

W statystyce strzałów na razie 9:2 dla Cracovii.

6
3
1
1
1
24'

Michal Siplak bardzo optymistycznym strzałem nie zaskoczy łódzkiego bramkarza.

3
4
2
1
23'

Kolejny rzut rożny dla Cracovii. Rzucili się na łodzian gospodarze po stracie gola.

2
3
1
1
1
22'

Doskonała szansa Pelle van Amersfoorta! Uderzenie pomocnika Cracovii jednak prosto w Michała Kołbę.

1
1
21'

Aut na wysokości pola karnego ma Cracovia. Świetnie jednak łodzianie w defensywie.

4
1
2
20'

Bojan Cecarić uderza sprzed pola karnego, lecz niecelnie.

2
3
2
1
3
18'

...z którego tak naprawdę nic groźnego nie wyniknęło.

2
1
2
17'

Chcieli błyskawicznie odpowiedzieć gospodarze, ale skończyło się tylko na rzucie rożnym

3
1
1
16'

Gol! Strzelił Łukasz Sekulski. Asystował mu Dani Ramirez.

Świetnie popędził skrzydłem Jan Grzesik, który uruchomił podaniem Ramireza. Hiszpan doskonale dograł piłkę do wbiegającego w pole karne Łukasza Sekulskiego. Łodzianie szybko odpowiedzieli na próbę Lopesa, najlepiej jak tylko się dało.

57
38
8
9
15
15'

Świetna szansa Rafaela Lopesa. Najpierw zrobił sobie miejsce zwodem przy Sobocińskim, a następnie uderzył z kilkunastu metrów w słupek!

2
4
5
4
11
13'

Z narożnika stadionu słychać głośny doping sporej grupy kibiców ŁKS-u.

5
11'

Jan Grzesik postanowił zaskoczyć Peskovicia strzałem niemal z połowy boiska, ale daleko było do światła bramki tej piłce.

1
3
2
1
1
10'

Bojan Cecarić znów urywa się prawą flanką. W porę zdążyli go powstrzymać ełkaesiacy.

2
1
1
2
1
8'

Drugi rzut rożny mieli piłkarze Michała Probierza, ale tym razem bez problemów poradzili sobie piłkarze ŁKS-u.

5
4
1
7'

Rafael Lopes dostał piłkę z lewego skrzydła i spróbował strzału z ostrego kąta. Świetnym refleksem wykazał się Kołba.

2
2
1
1
6'

Interwencja Piątka. Gospodarze mają pierwszy rzut rożny.

2
1
1
5'

"Pasy" wyswobodziły się spod nacisku przeciwników, ich akcję przerwał faulem Maksymilian Rozwandowicz.

1
1
1
4'

Ramirez szukał w polu karnym Piątka, ale Pesković czujny na przedpolu.

3
1
3
1
3'

Teraz to ełkaesiacy przenieśli ciężar gry pod pole karne Cracovii. Zaczynają się pierwsze rajdy skrzydłami.

8
5
1
1
1'

Bojan Cecarić chciał groźnie dośrodkować w pole karne ŁKS-u, ale jeden z jego kolegów był na spalonym.

2
1
1
1
czas Start meczu
17:13

Na stadionie rozbrzmiewa już hymn Cracovii.

3
3
2
17:13

Szymon Marciniak poprowadzi dzisiejsze spotkanie.