4
3
7
89'

Piast konsekwentnie gra swoje. Gliwiczanie nie pozwalają ŁKS-owi przedostać się pod własną bramkę.

15
6
4
5
6
88'

12
87'

Mokwa stał kilka metrów przed bramką, ale pogubił się.

4
8
5
5
5
87'

Faulowany był Sekulski, sędzia po raz kolejny nie dostrzegł złamania przepisów.

8
8
9
8
10
85'

Strzał Ramireza prawą nogą, piłka minęła bramkę Placha w bezpiecznej odległości.

12
8
7
7
10
83'

Piasta nie pozwala łodzianom na zbyt wiele. Gliwiczanie włączyli opcję: mur na środku boiska. ŁKS nie potrafi sobie poradzić.

16
9
9
8
11
80'

Rozwandowicz ostro potraktował Milewskiego, sędzia uznał, że faulu nie ma.

14
15
13
13
19
78'
10
10
11
10
11
77'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Artur Bogusz. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę zgrywał Rymaniak. Futbolówkę z kilku metrów w bramce umieścił nadbiegający Bogusz. 0:1!

ŁKS Łódź
46
29
25
21
37
77'

Po zmarnowanym rzucie karnym z łodzian wyraźnie zeszło powietrze. Stara się to wykorzystać Piast.

15
9
6
7
11
76'

Piast w ataku, pozycji na oddanie strzału nie potrafił sobie wypracować Steczyk, po chwili Milewski głową uderzył ponad bramką.

6
7
6
5
7
74'

Żółtą kartkę otrzymał II trener Piasta Tomasz Fornalik. Pan Szczech to kolejny arbiter, który autorytet sędziowski stara się zdobyć przez pokazywanie kartek.

5
8
5
5
8
74'

Problemy ma Mokwa, rezerwowy Piasta na moment opuścił boisko.

5
7
5
6
6
72'
71'

Łuczak huknął z dystansu, kilka metrów obok bramki.

6
6
6
5
6
70'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Maksymilian Rozwandowicz! Źle uderzył Rozwandowicz. Plach odbił strzał w swój lewy róg. Wciąż 0:0!

21
26
10
8
18
69'

11
69'

Rzut karny dla ŁKS-u. Arbiter uznał, że Bogusz był faulowany.

14
6
4
5
10
68'

Trwają analizy, eksperci twierdzą, że to jest rzut karny. Sędzia biegnie zanalizować sytuację.

7
6
5
3
6
67'

Bogusz padł w polu karnym, sędzia wskazał na rzut rożny. Co na to VAR?

4
3
3
2
3
66'

Hateley otrzymał dobre podanie od Felixa, ale potknął się i szansa przepadła.

1
64'

Uwidoczniła się przewaga ŁKS-u. Piast ma problemy z wyjściem z okolic własnego pola karnego.

5
3
3
2
3
61'

Pirlo w polu karnym, strzał minął bramkę Placha w bezpiecznej odległości.

5
2
2
2
3
60'

Po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Sobocińskiego, strzał ofiarnie zablokował obrońca Piasta!

2
2
4
2
2
60'
3
3
3
1
2
60'
59'
58'

Będzie rzut wolny dla ŁKS-u z boku pola karnego. Piast cały czas w dziesiątkę.

5
5
4
1
4
57'

Konczkowski ucierpiał w okolicach linii końcowej. Sędzia nie dokońca zapanował nad sytuacją.

1
3
3
5
2
56'

Akcja Piasta, Felix doszedł do linii końcowej, jego dogranie nogą odbił Kołba.

4
4
4
3
2
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jan Sobociński.

1
2
3
2
3
53'

Groźny strzał z woleja Łuczaka, piłka minęła bramkę gości o pół metra.

1
1
4
2
1
52'

Błąd obrony Piasta, piłkę wyprowadził Ramirez, zagrał do Pirulo, który w sytuacji sam na sam pozwolił wykazać się Plachowi!

1
1
5
2
2
51'

Bogusz zbyt lekko do Kołby, piłki omal nie przejął Milewski. Po rykoszecie futbolówkę złapał bramkarz.

1
1
2
1
2
51'

Strzał Ramireza, z ok. 16 metrów poszybował wprost w ręce Placha.

3
2
2
2
1
50'

Zagranie do Felixa, ten jednak uderzył obok bramki Kołby.

2
2
3
1
1
48'

Pierwsza akcja Piasta po przerwie. Konczkowski dośrodkował, sprzed pola karnego z woleja uderzył Kirkeskov, daleko od bramki.

3
2
2
1
2
46'

14:35

42'

Kontra Piasta, z piłką biegł Milewski, ale zabrakło mu szybkości.

2
2
3
41'

Sporo szczęścia mieli gliwiczanie. W zamieszaniu piłka trafiła do Piątka. Strzał sprzed pola karnego odbił się od obrońcy i przeleciał tuż obok słupka.

5
4
2
1
1
40'

Pirulo uderzał z siedmiu metrów, został jednak zablokowany przez Czerwińskiego!

2
4
2
1
40'

Aktywniejszy w ostatnich minutach jest ŁKS. Łodzianie dłużej przebywają pod polem karnym Piasta.

3
1
1
37'

Ramirez z rogu na dalszy słupek, tam akcję zamykał Grzesik. Strzał głową trafił w boczną siatkę.

4
2
5
2
1
37'

Pirulo groźnie dośrodkował, Czerwiński w ostatnim momencie wybił piłkę sprzed głowy Kujawy!

1
4
36'

Hateley uderzał z pola karnego, metr ponad bramką. Dlaczego Piast jeszcze w Łodzi nie prowadzi?

2
34'

Rzut wolny dla ŁKS-u, sędzia przerwał grę. Prawdopodobnie coś wydarzyło się w okolicach muru. Piłka dla Piasta.

3
3
2
1
4
33'

Po dograniu z rogu Czerwiński głową uderzył niecelnie.

1
3
2
1
32'

Felix do Konczkowskiego, ten sam na sam z Kołbą. Bramkarz nogą odbił strzał!

1
1
5
2
1
31'

Strzał Kirkeskova, daleko od bramki ŁKS-u.

3
2
2
30'

I po raz kolejny przed szansą Piast. Felix otrzymał piłkę w polu karnym, jego strzał w ostatnim momencie zablokował Rozwandowicz!

1
3
2
1
1
30'

Swoje od sędziego usłyszał Kazmierz Moskal, który zaczął bawić się w rozstrzyganie sporów. Czy był faul to inna sprawa.

4
3
6
1
3
28'

Piłka spadła pod nogi Konczkowskiego, który stał siedem metrów przed bramką. Strzał, trochę od niechcenia, byl niecelny.

4
4
4
2
3
26'

Parzyszek otrzymał piłkę przed polem karnym. Uderzył, ale wysoko ponad bramką Kołby.

1
4
1
24'

Grzesik mógł się znaleźć sam naprzeciwko Placha. Jednak sędzia przerwał grę. Powodem spalony.

1
1
4
2
23'

Odpowiedź ŁKS-u, Pirulo zrobił wiatrak z Rymianiaka, dograł do Ramireza, którego strzał efektownie obronił Plach.

5
7
1
21'

Kolejna próba gliwiczan. Z narożnika pola bramkowego uderzał Parzyszek, dwa metry obok bramki.

2
2
3
4
21'

Wyrównane minuty w Łodzi. Jednak to akcje gliwiczan wyglądają groźniej.

3
4
1
1
2
18'

Felix wpadł w pole karne, ograł obrońcę. Zamiast podawać uderzył. Trafił w rywala. Sobociński ofiarnie zablokował strzał!

3
3
5
1
17'

Dogrywał Hateley, ale zbyt mocno. Wślizgiem do piłki doszedł Konczkowski, jednak niewiele wyszło z kolejnego dogrania.

2
1
1
3
15'

Akcja łodzian przerwana. Na spalonym znalazł się Łuczak.

3
2
4
3
2
14'

Żółtą kartkę za ostre wejście w Felixa otrzymał Maksymilian Rozwandowicz.

12'

Po słabszym początku coraz lepiej radzi sobie Piast. ŁKS nie zamierza jednak cofać się i również szuka okazji do zdobycia gola.

9
5
3
1
3
9'

Konczkowski do Parzyszka, strzał głową napastnika poszybował tuż ponad bramką Kołby!

5
1
6
4
4
8'

Pierwsza akcja Piasta, Milewski dogrywał z prawej strony. Zbyt słabo i piłkę przejęli obrońcy.

4
2
4
3
1
6'

Atak ŁKS-u prawą stroną. Do piłki chciał dojść Wolski, ale nie zdążył.

5
4
7
4
10
2'

Po rzucie rożnym kolejna próba łodzian. Uderzał Łuczak, trafił w obrońcę.

7
4
7
4
8
2'

I już w ataku ŁKS. Strzał sprzed pola karnego Bogusza do boku sparował Plach!

9
4
5
7
14:35

Mecz poprowadzi Łukasz Szczech (Warszawa).