Dawit Schirtladze próbował strzału przewrotką, jednak wyraźnie chybił.

2
11
90+5'
90+3'

Co zrobił Kamil Antonik? Ograł Kostewycza, wyszedł sam na sam z bramkarzem rywala, obiegł go i za mocno sobie wypuścił piłkę, co wykorzystał wracający Crnomarković.

16
7
5
8
13
90+3'

Kolejna doskonała szansa Lecha! Po strzale Paweł Tomczyk , cudownie obronił Steinbors!

27
9
10
28
23
90+1'

Akcja Arki Gdynia. Mający na plecach Kostewycza Anotnik strzelił mocno niecelnie na bramkę rywala.

4
8
3
2
9
90'

Arbiter przedłużył mecz o minimum 5 minut.

22
7
3
1
5
90'

Arka Gdynia. Schodzi: Maciej Jankowski. Wchodzi: Adam Marciniak. To 250. mecz Marciniaka w PKO Ekstraklasie.

90'

Atakuje Lech, który zdecydowanie ma ochotę na strzelenie gola.

29
8
4
3
5
88'
88'

Serrarens odebrał piłkę, podszedł kilkadziesiąt metrów do przodu i uderzył niecelnie z dystansu.

2
5
3
2
2
87'

Puchacz miał swoją szansę, jednak trafił w kolegę z zespołu stojącego w polu karnym.

3
2
2
12
15
86'

Nalepa podał piłkę do Antonika w polu karnym Lecha, ten próbował strzału, ale jego próba została sklejona stopą przez rywala.

6
4
4
85'

W pole karne zagrywał Gumny, jednak Maghoma zdołał ubiec Tomczyka.

11
5
1
7
9
84'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Nalepa. Za faul na Puchaczu.

11
4
1
7
81'

Kolejna doskonała szansa Lecha! Po długiej akcji strzelał Kamil Jóźwiak, jednak nie trafił w bramkę.

18
11
7
22
22
80'

To powinien być gol! Z rzutu wolnego strzelał Darko Jevtić, ale trafił w słupek!

17
10
7
44
24
79'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Danch. Zablokował ręką strzał Karlo Muhara.

Arka Gdynia
13
3
2
3
78'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Staniszewski. Rezerwowy bramkarz Arki otrzymał kartkę za niesportowe zachowanie na ławce.

18
8
1
2
4
78'

Serrarens, który miał odpowiadać w Arce za zdobywanie bramek pokazał się z gorszej strony. Ostro sfaulował Crnomarkovicia, który wyraźnie utykał i musiał na chwilę zejść z boiska.

1
5
2
4
8
77'

Na trybunach 10 098 widzów.

17
11
3
3
1
77'
76'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Maghoma. Wyraźne spóźniony Maghoma ostro wjechał nogami w Gytkjaera.

3
1
2
5
75'

Po wrzutce Jevticia, piłkę głową w światło bramki strzelał Jóźwiak. Spokojna obrona Steinborsa.

6
4
1
5
9
74'

Po próbie z dystansu Jevticia, palcami piłkę na rzut rożny wybił Steinbors.

6
4
6
6
6
73'

Powtórki pokazały wyraźnie - to Serrarens kopnął Gumnego, a nie Gumny Serrarensa. Sędzia Raczkowski również to dostrzegł. VAR uratował sytuację, gdyż byłby to błąd arbitra.

38
15
4
7
11
72'

Mamy wideoweryfikację, gdyż sytuacja jest mocno kontrowersyjna.

26
6
4
6
13
71'

Rzut karny dla Arki Gdynia! Adam Deja miał swoją sytuację sam na sam, jednak obronił bramkarz. Serrarens próbował dobitki, jednak wbiegł w niego Gumny. Arbiter zdecydował się gwizdnąć.

32
14
8
10
23
70'

Ni to strzał, ni podanie. Jevtić wrzucił piłkę w pole karne, jednak futbolówka przeszła obok słupka. Sytuację kontrolował Steinbors.

5
3
7
69'

Helstrup próbował kontrataku, jednak po drodze sfaulował Gumnego.

3
3
3
2
2
67'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Budziński.

11
7
1
1
4
66'

Jevtić podał piłkę do Puchacza, jednak strzał młodzieżowca Lecha obronił Steinbors.

1
5
13
65'

Błąd obrony i bramkarza Lecha. Arka miała okazję na szybką akcję, jednak Marcin Budziński niepotrzebnie wdał się w drybling z rywalem.

9
5
1
5
64'

Po rzucie wolnym Arki na boisko upadł Danch. Sędzia pozsotał niewzruszony.

3
3
2
2
62'
62'

Jankowski podał piłkę Serrarensowi, ten dostawił nogę, jednak kolejny raz niecelnie.

3
2
2
61'

Młyński zbyt mocno przeciągnął dośrodkowanie. Stracona szansa Arki.

5
3
1
2
58'

Z dystansu strzelał Budziński, jednak nie trafił w światło bramki.

7
3
2
2
5
57'

Tiba podał piłkę Makuszewskiemu, jednak ten zmarnował okazję, oddając niecelny strzał.

5
2
4
6
7
56'

Christian Gytkjaer! Dostał piłkę w polu karnym, jednak minimalnie chybił.

4
3
4
11
10
55'

Jevtić wrzucał z rzutu rożnego, jednak nie stworzył zagrożenia na boisku.

2
3
1
3
1
54'

Ale szansa Lecha! Steinbors po wrzutce Makuszewskiego w pole karne ostatkiem sił wybronił piłkę, wybijając ją na rzut rożny!

2
3
3
2
7
53'

Akcja Arki Gdynia. Crnomarković zabrał jednak piłkę Jankowskiemu.

9
6
2
1
2
49'

A teraz z dystansu strzelał Michał Nalepa! Świetnie van der Hart.

14
5
2
1
3
49'

Najpierw szansa Młyńskiego - strzał zablokowany. Po chwili Serrarens zdecydował się na uderzenie zza pola karnego. Piłka niemal musnęła poprzeczkę, jednak przeleciała nad bramką!

8
2
3
48'

Długi atak Lecha, jednak Arka zastopowała akcję zespołu z Poznania.

1
2
1
czas Druga połowa
44'

Prostopadłe podanie Nalepy do Budzińskiego, ten jednak nie zdołał dopaść do piłki. Stracona szansa przebudzonej Arki.

9
4
1
2
3
43'

Strzał Dei z dystansu zablokował Kostewycz.

9
2
1
1
2
42'

Kolejny korner dla Arki. Po zamieszaniu piłka spadła pod nogi Adama Dei, który jednak nie uderzył czysto w piłkę.

9
1
1
1
7
40'

Tradycyjnie piłkę bił Nalepa, jednak Maghoma przegrał pojedynek główkowy z rywalem.

6
2
1
1
1
39'

Rzut wolny Nalepy, Arka wywalczyła po nim rzut rożny.

3
1
4
6
37'

Jevtić z rzutu wolnego, piłkę musnął jeszcze jeden z arkowców, ostatecznie złapał ją Steinbors.

2
1
5
4
35'

Jevtić wrzucał piłkę w pole karne. Po próbie Satki, pewnie piłkę złapał Steimbors.

5
1
2
5
7
35'

Długa akcja Lecha pod polem karnym Arki. Piłkarze z Wielkopolski wywalczyli piąty rzut rożny.

9
2
2
2
32'

Strzał z dystansu Nalepy nie zaskoczył bramkarza zespołu z Poznania.

8
9
32'

Jevtić z rzutu rożnego, w polu karnym Muhar walczył z Jankowskim. Piłka wyszła na rzut rożny, jednak arbiter tego nie dostrzegł i od bramki rozpoczął Steinbors.

1
1
3
9
28'

Wydawało się, że piłka wpadła do bramki, jednak brakowało centymetrów! Po wrzutce Gumnego, Makuszewski uderzał głową, jedak chybił!

14
7
18
13
16
25'

Z rzutu rożnego podawał Maciej Makuszewski, jednak szybko piłkarze Arki wybili piłkę przed siebie.

5
2
2
7
10
24'

Kostewycz próbował akcji lewą stroną, na rzut rożny piłkę wybił Maghoma.

7
1
2
2
2
23'

Makuszewski podawał piłkę w pole karne, tam jednak Jevtić dotknął piłkę ręką. Stracona szansa Lecha, który przeważa, ma 62 procent posiadania piłki, jednak nie przynosi to efektu w postaci gola.

3
2
1
9
2
21'

Z drugiego rzutu rożnego dla Arki wyszła groźna kontra dla Lecha. Najpierw strzał Tiby obronił Steinbors, a Jevtić zmarnował okazję przy dobitce.

5
2
9
8
21'

Michał Nalepa wrzucał z rzutu rożnego, piłkę za pole gry wybił Djordje Crnomarković.

3
1
2
20'

Maciej Jankowski wywalczył pierwszy rzut rożny dla Arki. Piłkę wybił Lubomir Satka.

5
2
3
1
4
19'

Gumny podał piłkę do Makuszewskiego, ten wrzucił ją w pole karne. Jóźwiak jednak przegrał rywalizację z Olczykiem, który uniemożliwił mu strzał.

6
9
16'

Poznaniacy przekombinowali przy rzucie rożnym i szybko stracili piłkę.

2
1
1
10
6
15'

Piłka znów pod polem karnym Arki. Maghoma wybił piłkę na rzut rożny.

4
1
3
1
13'

Strzał z dystansu Budzińskiego. Piłkę na raty złapał Mickey van der Hart.

9
3
1
13'

Krótko rozegrany rzut rożny. Po dośrodkowaniu Tiby, piłkę złapał Steinbors.

2
1
3
8
12'

Jevtić rozpoczął akcję ośmieszając rywala. Lech tym razem wywalczył rzut rożny.

12
5
2
9'

Adam Danch zdołał powstrzymać Gytkjaera w polu karnym Arki. Miażdżąca przewaga Lecha w pierwszych minutach. Arka nie istnieje na boisku.

11
7
3
4
9'

Znów wielka szansa Lecha! Pedro Tiba zdecydował się na strzał z dystansu i trafił w słupek!

11
2
9
4
11
8'

Zbyt głębokie podanie Wołodymira Kostewycza w pole karne Arki. Nie doszedł do piłki żaden z piłkarzy Lecha.

2
1
3
2
6
5'

Stuprocentowa okazja Lecha Poznań! Jevtić podał piłkę w pole karne do Jóźwiaka, ale młodego zawodnika Lecha powstrzymał Steinbors, który wybronił nogami akcję sam na sam!

9
6
5
6
24
4'

Ambitna akcja Mateusza Młyńskiego, jednak młodzieżowiec strzelił obok słupka.

4
2
1
3'

I mamy pierwszy celny strzał. Uderzenie jednego z piłkarzy Lecha spokojnie obronił Pavels Steinbors.

6
1
3
3
2'

Makuszewski wrzucał piłkę w pole karne, tam Kamil Jóźwiak próbował strzału głową, jednak posłał piłkę obok słupka bramki Steinborsa.

2
1
1
2
3
2'

Spokojny początek spotkania. Lech rozgrywa piłkę od tyłu, przygotowując akcję.

2
1
5
czas Start meczu
16:32

Piłkarze obu drużyn wychodzą na boisko! Arka zagra na żółto-niebiesko, Lech w czarnych trykotach z biało-niebieskimi wstawkami.

4
4
Jakim wynikiem zakończy sie mecz w Gdyni?