PKO Ekstraklasa: 5. kolejka
19 sie 2019 18:00
90+2'

Ponownie Michał Żyro. Tym razem ominął mur, ale huknął z rzutu wolnego za wysoko.

39
24
5
6
7
90+2'

Jeszcze jeden stały fragment dla kielczan na połowie przeciwnika. Trwają konsultacje.

5
4
6
7
21
90'

Doliczone trzy minuty.

16
7
8
9
29
89'

Michał Żyro strzelił delikatnie w mur Pogoni Szczecin. Było jeszcze dośrodkowanie do Dante Stipicy. Szansa zmarnowana przez gospodarzy.

27
18
1
3
3
88'

Szansa na wyrównanie z rzutu wolnego. Korona będzie strzelać tuż sprzed pola karnego Pogoni po faulu Tomasa Podstawskiego na Michale Żyrze.

5
7
6
7
30
86'
20
7
5
1
4
85'

W faulach wygrywa Korona Kielce. W niczym więcej.

13
19
2
1
1
82'

Tomas Podstawski strzelił z dystansu wyraźnie obok bramki Korony Kielce. Piłka trafiła pod jego nogi po nieudanej kombinacji Zvonimira Kozulja i Sebastiana Kowalczyka.

5
2
3
6
10
80'

Powalczył Santeri Hostikka, ale tradycyjnie wygrali przeciwnicy. W podobnych okolicznościach zgubił piłkę Michał Żyro.

8
6
2
8
4
78'

Dante Stipica wykonał na razie jedną ważną interwencję.

11
3
2
1
76'

5019 osób na trybunach.

8
3
7
1
1
74'

Szuka Korona Kielce, ale coraz mniej wskazuje na to, że znajdzie. Mowa o sposobie na strzelenie gola Pogoni Szczecin.

16
6
1
1
1
71'

Pogoń potrafiła w przeszłości tracić gole w końcówkach meczów z Koroną. Na stadionie w Kielcach wygrała poprzednio w 2006 roku. Ma szansę dziś zamknąć te pechowe karty.

13
5
2
3
1
68'
5
1
2
1
4
67'

Pogoń mało przebojowa w drugiej połowie, nastawiana na przeszkadzanie przeciwnikowi, a zgodnie ze słowami Sebastiana Kowalczyka, miała narzucić swoje warunki w tym meczu.

1
1
7
66'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Żubrowski za faul na Marcinie Listkowskim.

10
6
2
65'

Bezpańska piłka w polu karnym Pogoni Szczecin. Dante Stipica krzyknął do swoich obrońców, że to on ostatecznie wyjaśni sytuację.

10
6
1
1
63'

Zvonimir Kozulj strzelił niecelnie zza pola karnego. Niestety, dla kibiców Pogoni Szczecin, Bośniak ostatnio posyła ślepaki.

3
4
6
6
62'
komentarz

1
1
1
58'

Themistoklis Tzimopoulos był blisko oddania soczystego strzału głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Środkowy obrońca Korony Kielce wysłał kolejne ostrzeżenie gościom tuż przed podwójną zmianą.

1
2
4
1
57'
57'

Korona Kielce. Schodzi: Uros Djuranović. Wchodzi: Marcin Cebula.

3
55'

Przerwa w grze spowodowana problemem zdrowotnym Adnana Kovacevicia. Wydaje się, że będzie w stanie kontynuować grę po kolizji z Adamem Buksą.

3
3
1
53'

Uros Djuranović strzelił w Dantę Stipicę z kilkunastu metrów. Bramkarz gości musiał naprawiać błąd Tomasa Podstawskiego, który wykonał katastrofalne podanie, zamiast do Jakuba Bartkowskiego, to do przeciwnika.

4
4
2
5
51'

Przyjemne dla gości obrazki z Kielc.

4
2
50'

Dante Stipica czujny we własnym polu karnym. Bramkarz Pogoni Szczecin zgarnął piłkę sprzed nosa nadbiegającego przeciwnika.

19
12
3
1
1
48'

Najlepsze uderzenie w tym meczu kielczanina. Jakub Żubrowski huknął celnie, ale w to miejsce, które musiał osłaniać Dante Stipica. Chorwat sparował piłkę na korner.