PKO Ekstraklasa: 9. kolejka
21 wrz 2019 20:00
90+3'

Filip Starzyński zabralokowany w polu karnym Śląska. Blisko było o kolejnego gola.

10
10
5
6
5
90'

Doliczone trzy minuty.

9
6
3
4
4
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Erik Exposito. NIESAMOWITE! 4:4 we Wrocławiu! Michał Chrapek do Exposito. Jego strzał najpierw obronił Forenc, ale przy dobitce był już bezradny. Hat-trick Hiszpana!

Śląsk Wrocław
115
44
23
19
26
87'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Konrad Forenc, który zatrzymał Mateusza Cholewiaka.

5
4
10
7
5
85'

Wracamy do gry. Wrocławianie rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

11
2
4
5
7
84'
ZMIANA
4
5
1
1
2
81'

Źle piłkę w polu karnym przyjmował Erik Exposito. Zabrakło strzału, a zanosiło się na groźną akcję Śląska.

2
79'

KGHM Zagłębie Lubin stara się spokojnie rozgrywać piłkę. Śląsk szuka akcji oskrzydlających.

9
3
1
2
1
76'

Minimalnie niecelny strzał z rzutu wolnego oddał Przemysław Płacheta.

12
13
5
5
16
75'

Rzut wolny dla Śląska na wysokości pola karnego Zagłębia.

19
5
4
3
9
72'
ZMIANA
5
3
3
4
6
70'
ZMIANA
4
1
2
1
2
71'

Śląsk atakuje, wrocławianie szukają okazji do wyrównania.

19
7
2
4
12
68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bartosz Slisz.

4:3 dla Zagłębia! Niesamowity mecz! Uderzenie z woleja Bartosza Slisza i piłka w bramce Śląska!

KGHM Zagłębie Lubin
60
31
14
14
51
65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dino Stiglec. Fantastyczny, techniczny strzał z rzutu wolnego Dino Stigleca. CO ZA MECZ WE WROCŁAWIU! Już 3:3! Tym razem to Śląsk odpowiedział na gola Zagłębia!

63
33
11
8
26
65'

Rzut wolny dla Śląska niemal z linii pola karnego.

20
11
3
3
10
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sasa Zivec. Asystował mu Damjan Bohar.

Szybka akcja Zagłębia. Piłkę wyprowadził Damjan Bohar, podał do Sasy Zivca. Ten poradził sobie z defensywą WKS-u i oddał świetny techniczny strzał. Uderzenie nie do obrony i 3:2 prowadzi Zagłębie!

37
26
7
11
31
61'

Szybko przenosimy się pod drugą bramkę. Najpierw ładne, ale minimalnie zbyt mocne dośrodkowanie do Erika Exposito, a chwilę później niecelne uderzenie z dostansu Jakuba Łabojki.

5
2
1
1
1
59'

Zamknięty teraz Śląsk na własnej połowie boiska.

8
2
2
1
9
57'

Cały czas dobre tempo i dobry mecz w derbach Dolnego Śląska.

6
2
1
2
1
55'

Mocny, soczysty strzał z dystansu oddał Robert Pich. Poradził sobei z tym uderzeniem Konrad Forenc.

5
1
1
1
1
54'

Dośrodkowanie Lubambo Musondy, ale w polu karnym Zagłębia nie było piłkarzy Śląska. Przy piłce Zagłębie.

3
1
1
1
1
53'

Zmiana sytuacji. Teraz to goście rozgrywają piłkę na połowie WKS-u.

6
1
1
1
3
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
1
51'

Gra toczy się na połowie gości. Śląsk rozgrywa piłkę.

8
2
1
1
1
48'

Szukali wrocławianie okazji do strzału po dośrodkowaniu w pole karne. Dobrze spisali się obrońcy KGHM Zagłębia Lubin.

1
46'

Początek drugiej połowy.

4
1
2
1
1
45+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bartosz Kopacz. Asystował mu Lubomir Guldan. Co za mecz we Wrocławiu! Po dośrodkowaniu Lubomira Guldana celnym strzałem głową popisał się Bartosz Kopacz! 2:2!

35
21
11
14
47
45+2'

Dośrodkowanie w pole karne Śląska, po którym niecelnie główkował Bartosz Kopacz.

7
5
3
3
2
45'

5
2
5
4
3
43'

Wracamy do gry. Jak na razie bardzo dobry mecz we Wrocławiu.

12
6
2
2
4
43'

Pomocy medycznej potrzebuje Przemysław Płacheta, który został trafiony piłką.

3
3
2
7
1
41'

Zanosiło się na bardzo groźną akcję Zagłębia, ale świetnie wrócili obrońcy Śląska i odebrali piłkę Damjanowi Boharowi. W odpowiedzi niecelnie strzelał Erik Exposito.

4
1
1
1
1
41'

Na uderzenie z dystansu z ponad 20 metrów zdecydował się Bartosz Slisz. Piłka przeleciała obok bramki Śląska.

4
4
1
1
2
38'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Erik Exposito. Asystował mu Robert Pich.

Erik Exposito chyba już "kupił sobie" kibiców Śląska. Dośrodkowanie Jakuba Łabojki, piłkę zgrał Robert Pich, a Erik Exposito wykończył akcję. 2:1 prowadzi Śląsk.

53
18
7
7
18
34'

Świetną okazję miał Robert Pich. Pomocnik WKS-u otrzymał piłkę w polu karnym, ale oddał niecelne uderzenie.

9
5
4
5
4
32'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Filip Starzyński. Mocny strzał oddał Filip Starzyński i piłka wpadła do bramki. Matus Putnocky nie zdołał obronić tego uderzenia.

23
12
1
5
29
32'

13
32'

Rzut karny dla KGHM Zagłębie Lubin po zagraniu piłki ręką Wojciecha Golli.

5
5
1
3
15
31'

Trwa analiza VAR. Sędzia poszedł przeanalizować sytuację, czy jeden z zawodników Śląska nie zagrał ręką.

1
1
2
1
4
30'

Poprzeczka uratowała Śląsk! Z ostrego kąta strzelał Sasa Zivec. Mało brakowało, a piłka wpadłaby do bramki.

4
2
8
3
3
29'

Gramy juz dalej, a KGHM Zagłębie Lubin rozgrywa piłkę na połowie Śląska.

4
4
1
3
2
28'

Mamy chwilową przerwę w grze. Zderzyli się ze sobą zawodnicy obu drużyn.

2
1
1
2
2
27'

Szybka odpowiedź Śląska i strzał Michała Chrapka. Dobrze interweniował Konrad Forenc.

4
1
1
1
1
25'

Z dystansu niecelnie strzelał Damjan Bohar.

2
2
1
1
2
24'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dino Stiglec.

5
5
1
3
7
22'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Erik Exposito. Asystował mu Dino Stiglec.

Dino Stiglec dośrodkował w pole karne KGHM Zagłębie Lubin, a tam fantastycznym strzałem głową popisał się Erik Exposito! Krytykowany napastnik WKS-u skierował piłkę do bramki mimo asysty obrońcy gości. Śląsk Wrocław prowadzi 1:0 po efektownym golu.

1
19'

W ostatnich minutach nieco brakuje dobrych okazji strzeleckich. Na boisku jednak sporo walki. To w końcu derbowa potyczka.

3
1
1
1
1
16'

Efektowny rajd przeprowadził Damjan Bohar. Zabrakło już jednak dokładności w rozegraniu tuż przed polem karnym gospodarzy.

4
3
1
1
3
14'

Główkował na bramkę Śląska Sasa Balić. Lekkie uderzenie i piłkę pewnie złapał Matus Putnocky.

3
2
2
1
1
11'

Z dystansu niecelnie strzelał Łukasz Broź.

3
1
1
2
2
8'

Podanie w pole karne Śląska, gdzie na strzał zdecydował się Filip Starzyński. Piłkarze przeleciała centymetry obok bramki WKS-u.

1
1
1
1
1
7'

Filip Starzyński dośrodkował z rzutu wolnego. Jednak zbyt mocno i piłka znalazła się w rękach bramkarza WKS-u.

3
2
1
1
1
5'

Przemysław Płacheta dograł do Brozia. Ten strzelał z ostrego kąta, lecz Konrad Forenc nie dał się zaskoczyć.

5
2
1
1
1
4'

Zanosiło się na groźną akcję Śląska, lecz w ostatniej chwili dobrze w defensywie spisał się Bartosz Kopacz.

3
1
1
1
2
4'

Dośrodkowanie w pole karne Śląska. Do strzału doszedł Rok Sirk, lecz po jego uderzeniu głową pewnie interweniował Matus Putnocky.

6
2
1
1
2
2'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Zabrakło już jednak strzału na bramkę.

3
1
1
1
1
19:23

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.