30 wrz 2019 18:00
90+4'
ZMIANA
90+3'

Kolejny błąd obrony ŁKS-u, tym razem Rozwandowicza. Do piłki dopadł Zivec, oddał strzał, lecz broni Arkadiusz Malarz.

4
3
1
1
90+2'

Interwencja Czerwińskiego, który wybija piłkę na rzut rożny.

3
2
1
1
1
90+1'

Zdecydowanie mało ciekawy fragment gry. Zagłębie tylko przerywa akcje rywali - faulem lub przechwytem.

2
3
3
2
90'

Doliczone zostały co najmniej cztery minuty.

3
3
5
2
88'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Ricardo Guima za przewinienie na Czerwińskim.

3
87'

Wydaje się, że ŁKS nawet ma przewagę nie tylko w liczbie strzałów, ale i w posiadaniu piłki. Pytanie tylko: co z tego?

4
5
3
2
4
85'

Odważnie ruszył też Maksymilian Rozwandowicz, ale jego atak prawą stroną został zneutralizowany.

3
1
1
2
3
83'

Ładny strzał Guldana wieńczy rzut rożny dla KGHM Zagłębia. Obrońcy Miedziowych zabrakło jednak trochę celności.

1
80'

Nietypowa sytuacja Żółtą kartkę otrzymał Patryk Bryła, który przecież nie wszedł na boisko, a jedynie się rozgrzewa. Za co? Tego nie wiemy.

ŁKS Łódź
2
4
2
78'
ZMIANA
3
4
5
1
1
77'

Uderzenie Pirulo nad poprzeczką, ale zdaje się, że jeden z obrońców Zagłebia dotknął piłki.

4
1
1
76'

4155 widzów ogląda mecz na stadionie w Lubinie.

5
2
1
74'

Za wysokie dośrodkowanie do Pirulo, który wbiegał w pole karne gospodarzy.

3
2
1
1
2
73'
ZMIANA

ŁKS Łódź. Druga zmiana. Boisko opuszcza Łukasz Piątek. Wchodzi: Pirulo.

72'

Uderzenie Szysza po ziemi z kilkunastu metrów broni Arkadiusz Malarz.

4
69'

Dośrodkowanie Ramireza z rzutu wolnego, zamyka akcję Sobociński, ale obrońca ŁKS-u uderzał piłkę z bardzo ostrego kąta.

9
1
2
1
3
68'

Bardzo optymistyczne i niecelne uderzenie Czerwińskiego.

2
1
3
2
4
67'

Szysz ruszał z kolejną akcją środkiem, ale fauluje go Bogusz, by przerwać akcję.

1
2
4
64'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Ramirez za faul.

ŁKS Łódź
14
6
3
3
4
63'

Centra w Zivca w pole karne, minęli się z piłką dwaj zawodnicy Zagłebia.

1
3
4
1
5
62'

Łukasz Piątek przecina podanie do Zivca. To mogła być potencjalna asysta.

3
1
2
60'

Ełkaesiacy w posiadaniu piłki, ale są zdecydowanie bardziej nieśmiali niż jeszcze kilka minut temu.

2
2
3
2
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Damjan Bohar. Asystował mu Patryk Szysz.

Kolejny fatalny błąd w obronie ŁKS-u. Stracił piłkę Sonoviński, który źle podał do Guimy, piłkę przechwycił Slisz, podał do Szysza, a ten wyłożył piłkę Boharowi, który uderzył ponad leżącym Malarzem i obok dwóch bezradnych zawodników.

KGHM Zagłębie Lubin
24
12
3
11
11
54'

Znów ruszyli łodzianie. Tym razem Jakub Tosik poświęcił... krocze, by przerwać akcję. Znów gra wstrzymana.

6
2
5
1
53'
ZMIANA

Opuszcza boisko Sasa Balić, który nie jest w stanie kontynuować gry. Na boisku melduje się Damian Oko.

52'

Sasa Balić ucierpiał w starciu. Potrzebuje pomocy medycznej.

5
1
1
1
3
51'

ŁKS idzie za ciosem, kolejny raz Trąbka znalazł się w polu karnym, ale został potrojony w kryciu i nie dał rady.

5
1
1
1
4
50'
GOOOOOOL!!!

Gol dla ŁKS-u! Zdobył go Piotr Pyrdoł, a asystował Rafał Kujawa.

Dani Ramirez podał po ziemi między obrońcami do Kujawy, ten został uprzedzony przez jednego z defensorów, a pilka trafiła do wbiegającego Pyrdoła, który zachował zimną krew i pokonał Dominika Hładuna!

22
9
4
4
15
48'

Główkuje Sobociński po centrze z rożnego, ale obok bramki.

2
1
47'

Dośrodkowanie Trąbki wybite przez obrońców. Kolejny rzut rożny dla łodzian.

2
1
2
2
czas Druga połowa
46'
ZMIANA

ŁKS Łódź. Zmiana w przerwie. Schodzi: Dragoljub Srnić. Wchodzi: Piotr Pyrdoł.

4
4
4
3
4
komentarz

W strzałach 14:10 dla ŁKS-u. Obie ekipy oddały po sześć celnych prób.

7
6
5
4
4
45+1'

Długie dośrodkowanie do Ramireza na Sobocińskiego, który wślizgiem atakował piłkę, ale nie trafił w światło bramki.

1
1
3
2
44'

Szysz uciekał prawą stroną, ale pchał Jana Sobocińskiego. Faul gracza KGHM Zagłębia.

2
1
43'

Ełkaesiacy przenieśli ciężar gry na połowę rywali, ale niewiele z tego wynika.

3
4
2
3
6
41'

Jeszcze jeden strzał Starzyńskiego - tym razem z rzutu wolnego - broni Arkadiusz Malarz. Bardzo nerwowo na tyłach gra ŁKS.

2
1
2
3
4
40'

Z tego stałego fragmentu nic nie wyszło, mogło dojść nawet do kontrataku, ale tym razem obrońcy z Łodzi zdążyli zatrzymać Zivca.

2
2
3
39'

Odważna próba Ramireza odbita przez Hładuna. ŁKS wznowi grę z narożnika.

4
3
1
2
38'

Malarz broni strzał Szysza, a dobitka Starzyńskiego trafia w poprzeczkę! Powinno być już co najmniej 3:0 dla gospodarzy!

4
4
3
3
37'

Doskonała okazja dla KGHM Zagłębia! Wszyscy piłkarze ŁKS-u poza Malarzem poszli pod pole karne do rzutu rożnego, a piłka została wybita tak, że Bohar znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem łódzkiej ekipy. Arkadiusz Malarz wybija piłkę na rzut rożny.

3
1
1
1
3
36'

Artur Bogusz strzela po plecach jednego z rywali. Kolejny rzut rożny dla ŁKS-u.

2
2
2
1
34'

Przycisnęli lubinianie. Zivec usiłował niemal wbiec z piłką do bramki. Interwencje obrońców ŁKS-u były mocno nerwowe. Ostatecznie jednak akcję kończy Arkadiusz Malarz, który łapie piłkę w rękawice.

3
3
2
1
4
32'

Sasa Zivec zauważył, że Malarz wyszedł z bramki i spróbował strzału z 40 metrów. Próba ta była jednak bardzo niecelna.

2
2
1
31'

Mieli łodzianie rzut rożny, ale Rafał Kujawa zagrywa ręką po wybiciu piłki przez obrońców.

2
1
2
2
30'

Grzesik wrzuca piłkę w pole karne, interweniuje Guldan wybijając piłkę za linię końcową.

4
3
2
1
28'

Znów niebezpiecznie w polu karnym ŁKS-u. Piłka przeleciała obok kilku obrońców, ale nie dotarła do Zivca, który zbierał się do uderzenia.

2
2
1
1
27'

Próba dośrodkowania Starzyńskiego, ale wygłówkował piłkę Grzesik.

3
26'

Gra zdecydowanie się uspokoiła względem pierwszego kwadransa.

1
1
24'

Ucierpiał Alan Czerwiński przy jednej z akcji. Przez chwilę leżał na murawie, ale już się podniósł i jest dalej w grze.

2
1
1
22'

Przypomnijmy tylko, że w statystyce strzałów jest 8:5 dla ŁKS-u.

2
4
5
20'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sasa Zivec. Asystował mu Bartosz Kopacz.

Miedziowi wyrzucali piłkę z autu, otrzymał ją Kopacz, który wykonał piwot z piłką i wyłożył piłkę Zivcovi. Defensorzy z Łodzi tylko stali i patrzyli, jak piłka wpada do ich bramki już po raz drugi.

23
11
6
8
17
20'

Slisz szukał podaniem Guldana, ale piłka wybita na aut przez obrońców ŁKS-u.

2
18'

Znów aktywny Trąbka w polu karnym decyduje się na strzał. Piłkę lecącą w okienko świetnie odbija Hładun, podobnie zresztą jak późniejszą dobitkę Ramireza.

4
2
3
2
1
16'
GOOOOOOL!!!

Gol dla KGHM Zagłębia! Strzelił Damjan Bohar.

Dośrodkowanie z lewego skrzydła zmylilo obrońców, bo piłka odbiła się od słupka. Dopadł do niej jednak Słoweniec, który z kilku metrów uderzał praktycznie na pustą bramkę i zdobył trzeciego gola w sezonie!

20
9
4
7
17
15'

Teraz znakomite dwie szanse mieli miejscowi! Szysz wyłożył piłkę na szósty metr, ale jej nie zaadresował. Zamykał jeszcze akcję Zivec. Odbija pilkę Malarz na rzut rożny.

1
12'

Sprytne uderzenie Michała Trąbki leci nad Hładunem i... piłka trafia w poprzeczkę!

3
3
5
5
11'

Malarz wychodzi na granicę pola karnego i łapie piłkę. Gospodarze widzieli interwencję już poza szesnastką, ale arbiter nie dostrzegł błędu.

7
2
10'

Na razie bardzo opornie idzie konstruowanie akcji drużynie KGHM Zagłębia.

2
7'

Próba dośrodkowania Balicia z lewej strony, ale bardzo nieudana. Od bramki Malarz.

2
1
6
1
5
5'

I raz jeszcze interweniuje Hładun. Czwarty celny strzał w ciągu pierwszych pięciu minut ŁKS-u.

2
2
5
2
4'

Podwójne zagrożenie gości. Najpierw Bogusz wbiegł w pole karne i uderzył z ostrego kąta. Piłkę odbił Hładun, który później jeszcze musiał interweniować przy dobitce Srnicia.

3
3
5
1
2'

Miedziowi nie ruszyli wysokim pressingiem, a raczej czekają na błędy ełkaesiaków.

1
5
1
1'

Pierwszy strzał w meczu oddał Dani Ramirez. Uderzenie z 25 metrów łapie jednak Dominik Hładun.