Uraz Jarosława Kubickiego przy próbie interwencji. Lechia przez chwilę gra w dziesiątkę.

5
25
18
90+4'

To powinien być dol Legii! Novikovas wrzucał piłkę w pole karne, Lewczuk wyszedł na pozycję i fatalnie spudłował!

64
57
6
4
12
90+3'

Lechii udało się oddalić piłkę od własnej bramki.

43
11
2
2
4
90+2'

Lechia wywalczyła aut pod polem karnym Legii. Cenne sekundy zyskane przez gdańszczan.

25
10
1
1
4
90+2'

Obaj zawodnicy zdolni do dalszej gry. Gramy dalej!

12
9
2
90+1'

Lewczuk i Sobiech zderzyli się głowami. Ajj! To musiało boleć!

2
2
5
7
4
90'

Arbiter przedłużył grę o minimum 6 minut. To przede wszystkim efekt kontuzji Michała Nalepy.

3
3
1
4
23
90'

Gdańszczanie wybili piłkę po kolejnym rzucie rożnym Gwilii.

18
6
3
2
4
90'

Piłkę z rzutu rożnego wybijał Gwilia, piąstkował Kuciak. Kolejny korner dla Legii.

2
1
3
2
13
89'

Jędrzejczyk szukał dośrodkowania, Kubicki wybił piłkę na rzut rożny.

6
1
2
88'

Głęboki "centrostrzał" Stolarskiego. Piłka leciała bardzo wolno i wylądowała na siatce bramki Dusana Kuciaka.

8
2
3
1
87'

Celny strzał Jose Kante z ostrego kąta. Takie uderzenie nie mogło jednak zaskoczyć Kuciaka.

4
3
1
1
4
86'

Lechia Gdańsk z każdą minutą broni się coraz bardziej rozpaczliwie. Na razie jednak przynosi to rezultat.

9
5
1
4
85'

Stolarski po indywidualnej akcji podawał do Kante, ten jednak minimalnie chybił.

3
2
1
1
6
85'

Novikovas sfaulował Kuciaka przy rzucie rożnym dla Legii.

1
2
1
2
6
83'

Jędrzejczyk szukał dośrodkowania w pole karne, bardzo łatwo ograł go Fila.

5
5
1
3
83'
82'

Głową strzelał Kante - obok słupka bramki Kuciaka.

3
3
1
3
2
82'

Akcja Kante, piłka znów w rękach Kuciaka.

8
3
2
3
80'

Augustyn zabrał piłkę Kante w polu karnym. Odważne wejście środkowego obrońcy Lechii.

10
5
6
79'

Kolejny nieudany rzut rożny Legii. Warszawianie mają coraz mniej czasu.

11
13
5
4
7
79'

Łukasik wybił na rzut rożny.

2
3
3
1
78'

Nic nie wynika z rzutu rożnego Legii. Od bramki Kuciak.

6
7
3
77'

Udovicić wrzucał piłkę z rzutu rożnego, strzał Augustyna obronił Majecki.

5
1
1
4
4
75'

Wieteska wybił piłkę wrzucaną przez lechistę w pole karne. Po chwili Udovicić wywalczył rzut rożny.

4
2
1
2
75'

Na trybunach 23 892 widzów.

7
5
2
75'

Nieudany rzut rożny Lechii. Legia szybko wyjaśniła sytuację.

4
2
2
3
6
74'

Karol Fila wywalczył rzut rożny dla Lechii Gdańsk.

10
6
2
2
1
73'

Żółtą kartkę otrzymał Luquinhas. Sfaulował Sławomira Peszkę. Peszko bardzo szybko po wejściu urwał się rywalowi.

Legia Warszawa
9
4
2
2
3
72'
72'

Dobra piłka Gwilii w pole karne. Tam po zamieszaniu lechisci wybili ją na aut.

5
1
2
1
4
71'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Mladenović. Sfaulował Arvydasa Novikovasa blisko pola karnego rywala. Szansa dla Legii.

1
1
2
3
8
70'

Ulala! To mógł być gol! Jose Kante zauważył, że ma miejsce na 30. metrze i zdecydował się na strzał. Doskonale obronił Dusan Kuciak!

17
8
3
2
6
68'

Novikovas przy faulu na Makowskim pokazał, że jest doskonały w skoku wzwyż - wprost przeskoczył Tomasza Makowskiego, przelatując nad jego ramieniem. Jak na razie w jego wykonaniu piłkarsko jest jednak dużo gorzej.

4
3
2
1
4
65'

Mladenović i Udovicić nie zrozumieli się pod polem karnym Legii. Od autu Paweł Stolarski.

1
1
2
65'

Luquinhas w dynamicznej akcji podał piłkę do Novikovasa. Ten jednak nie zmieścił się w boisku. Od bramki Dusan Kuciak.

6
5
2
2
1
63'

Mamy oficjalną informację w sprawie Michała Nalepy - złamał nos i mimo to walczył z tą kontuzją dla drużyny przez 5 minut. Brawo!

19
6
4
6
3
63'

Akcja Lechii Gdańsk. Karol Fila sfaulował Luqinhasa w polu karnym Legii.

5
4
3
2
4
62'
61'

Bohaterski Michał Nalepa nie jest w stanie kontynuować gry. Jest zmuszony do zejścia z boiska.

3
4
5
12
13
60'

Ale pech Legii Warszawa! Znów z rzutu rożnego Gwilia, głową Wieteska i piłka uderzyła w poprzeczkę! Fura szczęścia Lechii Gdańsk.

23
18
8
5
9
60'

Indywidualna akcja Jose Kante. Został zatrzymany przez Michała Nalepę.

8
9
4
3
3
58'

Gramy dalej. Wznowił Kuciak.

7
6
4
1
4
58'

Michał Nalepa wraca do gry. Mocno uszkodzony został jego nos.

2
1
3
4
8
56'

Nalepa ciągle jest opatrywany przez medyków.

2
3
6
6
56'

Legia Warszawa. Schodzi: Michał Karbownik. Wchodzi: Arvydas Novikovas. Legia wyczerpała limit zmian.

55'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Kante. Kante kopnął w twarz Nalepę. Może się cieszyć że nie jest to czerwona kartka.

4
2
4
4
11
54'

Jose Kante sfaulował Michała Nalepę. To wygląda na coś groźnego. Dusan Kuciak wzywa sztab medyczny.

5
3
5
52'

Gol! Strzelił Błażej Augustyn. Asystował mu Artur Sobiech.

I Lechia prowadzi w Warszawie! Fila wrzucał piłkę w pole karne, przedłużył Artur Sobiech i Błażej Augustyn ograł Stolarskiego, strzelając głową do bramki Majeckiego! Stoperzy Lechii grają niczym napastnicy!

83
52
12
7
13
52'

Gwilia wrzucał piłkę na głowę Lewczuka, bezproblemowa interwencja Kuciaka.

5
7
4
1
1
51'

Łukasik faulował Gwilię. Kapitan Lechii może się cieszyć z tego, że Szymon Marciniak nie ukarał go żółtą kartką.

5
5
3
1
4
50'

Próba akcji Lechii Gdańsk. Na spalonym Lukas Haraslin.

2
2
4
9
7
49'

Kilka błędów z rzędu Gwilii, który musiał się ratować faulami.

5
5
4
3
4
48'

Na spalonym Jose Kante.

6
6
6
3
2
47'

Gwilia szukał Jędrzejczyka w polu karnym, jednak od bramki Kuciak.

6
4
4
4
2
47'

Z rzutu rożny Walerian Gwilia, tym razem jednak to Michał Nalepa wygrał pojedynek w polu karnym Lechii.

7
4
5
2
5
46'

Karbownik atakował pod bramką Legii. Mladenović wybił ją na rzut rożny.

5
4
4
2
1
czas Druga połowa
46'
46'
1
1
6
1
1
Jakim wynikiem zakończy sie mecz w Warszawie?
1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Lukas Haraslin. Skumulowały się jego faule. Miarka się przebrała po przewróceniu Stolarskiego.

Lechia Gdańsk
5
2
3
3
5
43'

Haraslin z indywidualną akcją w polu karnym Legii. Ośmieszył Karbownika, jednak nie starczyło mu pary na celny strzał. Wyraźnie chybił.

6
4
3
3
5
42'

A teraz bohaterem Dusan Kuciak, który uratował zespół po błędzie obrońców Lechii. Ubiegł Nagy'a.

17
5
2
2
2
42'

Lechia chciała pójść za ciosem! Po szybkiej akcji i podaniu Fili, Gajos spróbował strzału głową. Świetnie ustawiony Majecki złapał piłkę!

7
1
2
3
12
38'

Gol! Strzelił Michał Nalepa. Asystował mu Lukas Haraslin.

Mocno niecodzienny gol! Lukas Haraslin wyrzucił piłkę z autu na 11 metr, a w polu karnym Michał Nalepa ograł Mateusza wieteskę i strzelił z woleja, kompletnie zaskakując Majeckiego! Kolejny raz środkowy obrońca Lechii zachował się jak rasowy napastnik!

63
34
8
4
16
36'

Nalepa zablokował strzał Luqinhasa.

6
3
2
1
4
36'

W meczu mamy dużo ciekawych zagrań w środkowej części boiska, brakuje jednak konkretów pod polem karnym rywala.

3
1
5
1
1
33'

Prawdziwy bilard w polu karnym Legii! Po strzale Haraslina piłka odbiła się od dwóch warszawian i od Artura Sobiecha, napastnik przypadkowo otrzymał piłkę i nie zdołał w porę złożyć się do strzału.

6
3
2
3
3
30'

Na boisku coraz większa przewaga Legii Warszawa.

11
6
4
2
11
29'

Tym razem Luqinhas strzelał zza pola karnego, jednak posłał piłkę nad poprzeczką.

5
5
6
5
2
28'

Ciekawa akcja Legii. Luquinhas strzelał po podaniu Stolarskiego, obronił Kuciak.

5
7
5
4
5
24'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Karbownik. Sfaulował wychodzącego z kontrą Haraslina.

5
4
3
2
4
23'

Na strzał z dystansu zdecydował się Gajos. Był on jednak zdecydowanie zbyt słaby, by móc zaskoczyć jakiegokolwiek bramkarza, tym bardziej prezentującego wysoką formę Majeckiego.

2
2
3
3
1
22'

Chwila nieco spokojniejszej gry obu zespołów.

3
5
3
1
2
19'

Na minimalnym spalonym Haraslin.

7
2
3
5
2
17'

I akcja z drugiej strony. Haraslin podał do nikogo.

4
3
4
3
2
16'

Powinno być 2:0! Antolić po doskonałym podniu Niezgody posłał piłkę na długi róg i piłka minimalnie minęła słupek!

21
6
6
8
13
12'

Gol! Strzelił Mateusz Wieteska. Asystował mu Walerian Gwilia.

Rzut rożny i gol! Wieteska doskonale urwał się gdańskiej obronie i po podaniu Gwili strzelił głową na 1:0!

36
16
8
18
49
11'

Ale błąd Lechii Gdańsk! Fila praktycznie podał piłkę do wbiegającego na piąty metr Niezgody. W ostatniej chwili wybił ją Augustyn.

16
8
5
4
7
10'

Haraslin po efektownym ograniu Karbownika podał piłkę w pole karne. Tam jednak był doskonale ustawiony Majecki.

4
2
4
2
3
9'

Pierwsza akcja Legii Warszawa. Po akcji Michała Karbownika strzelał Dominik Nagy, jednak jego uderzenie było zdecydowanie zbyt lekkie. Piłka w rękach Dusana Kuciaka.

5
3
3
1
2
7'

Na spalonym jeden z gdańszczan. Stracona szansa gości.

4
2
4
4
3
7'

Stolarski zatrzymał akcję Mladenovicia. Na razie Legia nie istnieje na boisku.

4
5
4
2
1
5'

Ciekawa akcja Lechii Gdańsk. Mladenović szukał Sobiecha w polu karnym, piłkę złapał Majecki.

6
1
3
1
3
5'

Przy piłce utrzymują się gdańszczanie, jednak przede wszystkim na swojej połowie.

6
5
3
1
1
3'

Po rzucie rożnym Lechii, najwyżej wyskoczyli warszawianie.

4
1
4
1
3
2'

Od początku stara się atakować Lechia. Haraslin wywalczył rzut rożny, odbijając piłkę od Karbownika.