2
2
2
90+3'

Przewrotką strzelał w polu karnym Korony Patryk Szysz. Przy okazji trafił rywala. A uderzenie niecelne.

7
4
1
1
90+3'

Jeszcze KGHM Zagłębie Lubin rusza z atakiem na bramkę Korony.

2
3
3
1
8
90+1'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Kopacz.

9
3
1
2
2
90+1'

W polu karnym Korony chciał strzelać Michał Żyro. Uderzenie zostało zablokowane.

2
5
2
1
3
90'

Doliczone trzy minuty.

2
1
2
1
5
90'

Jeszcze dośrodkowanie w pole karne Korony, gdzie piłkę złapał Marek Kozioł.

7
4
3
4
89'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adnan Kovacević.

Korona Kielce
3
1
4
4
87'

Korona stara się grać wysokim pressingiem i utrudnia rozegranie piłki Zagłębiu.

6
4
2
komentarz

1
84'

KGHM Zagłębie Lubin rozgrywa piłkę na połowie Korony, ale kielczanie skutecznie oddalają grę od własnego pola karnego.

6
2
1
5
81'

Z rzutu wolnego strzelał Filip Starzyński. Piłkę pewnie złapał Marek Kozioł.

3
1
4
3
80'
78'

Sasa Zivec ładnie dograł piłkę w pole karne Korony. Minimalnie jednak zbyt mocno i piłkę złapał Marek Kozioł.

1
1
1
74'

Uderzenie z dystansu oddał Filip Starzyński. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

1
1
1
1
72'
69'

KGHM Zagłębie Lubin długo rozgrywa piłkę na połowie Korony.

1
1
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
2
1
67'

Uderzenie z dystansu na bramkę Korony. To był jednak strzał niecelny.

2
65'

Zanosiło się na groźną akcję Korony. Uros Duranović źle rozegrał jednak piłkę i tę przejął jeden z zawodników Zagłębia.

1
1
64'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ognjen Gnjatić.

2
1
1
2
62'
1
1
1
1
komentarz

2
57'

Od początku drugiej połowy lepiej na boisku prezentuje się Korona Kielce.

2
1
1
2
1
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Żubrowski.

4
1
1
1
3
51'

Blisko było o gola dla Korony! Po dośrodkowaniu w pole karne Zagłębia i zgraniu piłki z kilku metrów główkował Uros Duranović. To była znakomita okazja, ale piłkę złapał Dominik Hładun.

2
3
1
47'

Z rzutu wolnego strzelał Filip Starzyński. Piłka trafiła w mur.

1
1
3
46'

Będzie rzut wolny dla Zagłębia. Dobra okazja na uderzenie na bramkę Korony.

3
1
1
2
3
46'

Początek drugiej połowy.

44'

Szuka okazji na gola Zagłębie, ale cały czas dobrze prezentuje się defensywa gospodarzy.

40'

Spore zamieszanie w polu karnym Korony. Szukali miejsca do strzału zawodnicy Zagłębia, szukali, szukali, aż ostatecznie gospodarze wybili im piłkę.

2
1
1
2
1
38'

Gra toczy się teraz na połowie Korony. Kielczanie skutecznie jednak prezentują się w defensywie.

1
1
35'

Ładne dośrodkowanie Filipa Starzyńskiego z rzutu wolnego. Znów jednak bez strzału na bramkę.

33'

Tym razem ładne dośrodkowanie Alana Czerwińskiego. W polu karnym zabrakło jednak strzału na bramkę Korony.

1
32'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Zagłębia. Piłka wybita przez Lubomira Guldana.

1
1
2
31'

KGHM Zagłębie Lubin cały czas nie potrafi wypracować sobie dobrej sytuacji bramkowej pod bramką Korony.

1
14:16

1
26'

KGHM Zagłębie Lubin strara sie śmielej atakować i szuka dośrodkowań w pole karne rywala. Jak na razie bez efektu bramkowego.

22'

Znów dośrodkowanie Alana Czerwińskiego, po którym pewnie interweniował Marek Kozioł.

5
3
1
1
1
20'

Gol! Strzelił Michal Papadopulos. Asystował mu Uros Duranović.

Ataki Korony przyniosły swój efekt! Po dośrodkowaniu w pole karne Zagłębia Uros Duranović chciał strzelać przewrotką, ale wyszło mu podanie do Michala Papadopulosa. Ten z bliska skierował piłkę do bramki gości. 1:0 prowadzi Korona.

22
10
1
1
4
16'

Jakub Żubrowski zdecydował się na uderzenie z rzutu wolnego. Piłka odbiła się od muru.

1
15'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sasa Balić.

3
2
2
14'

Alan Czerwiński dośrodkował w pole karne Korony. Piłkę pewnie złapał Marek Kozioł.

3
1
1
11'

Jak na razie zdecydowanie groźniejsza jest Korona. Gospodarze co chwilę przedostają się w okolice pola karnego Zagłębia.

4
2
3
2
9'

Wyszedł daleko z bramki Marek Kozioł i wybił piłkę. Zanosiło się na groźną akcję Zagłębia.

3
2
1
7'

Ładne uderzenie z dystansu oddał Michael Gardawski! Piłka po palcach bramkarza odbiła się od słupka i wyszła poza boisko! Blisko było o gola dla Korony.

2
1
3
4'

Wrzutka z rzutu wolnego przed bramkę gości. Piłka znów wybita.

1
1
3'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Zagłębia. Goście pewnie wybili piłkę.

2'

KGHM Zagłębie Lubin spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie.

14:16

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

14:16

Kto wygra mecz?
Spotkanie zakończy się remisem
1
1
14:16

Spotkanie poprowadzi Paweł Raczkowski (Warszawa).

14:16

Przed nami spotkanie Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin. Początek meczu o godzinie 15:00. Korona w tabeli PKO Ekstraklasy zajmuje miejsce szesnaste (8 punktów), a Zagłębie jest 10 (18 punktów).