Wisła Płock
83' Piotr Tomasik
Cracovia
5' Sergiu Hanca ' Kamil Pestka 82' Cornel Rapa
0:0

Koniec meczu! Wisła Płock - Cracovia 0:0. Mecz całkowicie do zapomnienia.

Płocczanie poradzili sobie we własnym polu karnym. Cracovia ma chrapkę jeszcze powalczyć o zwycięstwo.

Dośrodkowanie Cracovii, ale dobrze na przedpolu spisał się Thomas Daehne.

Zawada przesadził i sfaulował przeciwnika. Czas leci...

Strzał Zawady zablokowany. Wydawało się, że rezerwowy może zdobyć bramkę.

Korner dla Wisły. W rzutach rożnych jest 15:1.

Doliczone zostały cztery minuty.

Wisła Płock. Schodzi: Ricardinho. Wchodzi: Oskar Zawada.

Ambrosiewicz zagrał piłkę Tomasikowi za plecy i akcja straciła tempo.

Niecelny strzał Janusza Gola z dystansu. Optyczna przewaga jest po stronie gości.

Cornel Rapa dośrodkował piłkę na głowę van Amersfoorta. Piłkarz Cracovii nie trafił w światło bramki.

Zostaje żółta kartka. Oba zespoły w komplecie.

Wideoweryfikacja. Sędzia chyba sprawdza, czy Tomasik nie zasłużył na czerwoną kartkę.

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Tomasik.Tomasik kopnął Dimuna. Fatalnie to wyglądało.

Żółtą kartkę otrzymał Cornel Rapa.

Dobrze w obronie zachował się Stefańczyk. Przeszkodził Lopesowi w spokojnym oponowaniu futbolówki.

Przeciągnięte dośrodkowanie Wdowiaka. Chwilę później jeden z piłkarzy Cracovii sfaulował rywala i sędzia przerwał akcję.

Czy zobaczymy bramkę w tym meczu?

Odbiór i szybka kontra gospodarzy. Kluczowa interwencja Helika. Gdyby nie on, byłoby groźnie.

Na stadionie 4 212 widzów.

Dimun posłał piłkę do Lopesa, ale ten źle ją opanował.

Cracovia. Schodzi: Sylwester Lusiusz. Wchodzi: Milan Dimun.

Wisła Płock prowadzi w tym meczu, lecz tylko w dośrodkowaniach. Jest 28:12.

Uryga oddał strzał zza pola karnego. Uwaga - celny. Uderzenie było jednak lekkie i spokojnie interweniował Pesković.

Płocczanie na połowie gości. Tysiące dośrodkowań jednak nie dają żadnego efektu. Wrzutki Furmana nie są tego dnia najlepsze.

Szwoch na pozycji spalonej. Opóźniona reakcja sędziego liniowego.

Asystent Michała Probierza obejrzał żółty kartonik.

Nareszcie coś się działo! Szwoch dośrodkował piłkę na głowę Michalskiego. Obrońca Wisły zgrał ją pod bramkę, ale w ostatniej chwili interweniował Helik.

Ucierpiał Rasak. Na szczęście defensywnemu pomocnikowi Wisły nic sie nie stało.

Co my tutaj mamy? Rzut rożny i dośrodkowanie Furmana. Poradzili sobie krakowianie.

Kontra przyjezdnych. Lopes fantastycznie podał piłkę do Wdowiaka, ale rezerwowego Cracovii uprzedził Thomas Daehne.

Dośrodkowanie Furmana. Najwyżej skoczył Helik, który wybił futbolówkę na korner.

Furman napędził akcję i podał piłkę do Kwietniewskiego. Zabrakło jednak dośrodkowania. Początek drugiej połowy niestety nie jest najlepszy.

Michał Marcjanik faulował Lopesa. Piłkarz Cracovii domagał się żółtej kartki dla rywala, ale bez skutku.

Lopes opanował piłkę i oddał strzał. Futbolówka minęła jednak prawy słupek bramki Wisły.

Lusiusz wstrzelił piłkę w pole karne gospodarzy, ale w jego zagraniu brakowało siły i precyzji.

Dośrodkowanie Furmana na dalszy słupek. Jego koledzy przegrali jednak walkę o piłkę.

Małe problemy Peskovicia. Bramkarz Cracovii wybił piłkę na rzut rożny.

Czy druga połowa będzie lepsza niż pierwsza?

Cracovia. Schodzi: Filip Piszczek. Wchodzi: Mateusz Wdowiak.

Gramy! Od środka rozpoczęli piłkarze Wisły Płock.

Oba zespoły znowu na boisku. Za chwilę druga połowa.

Wisła Płock - Cracovia 0:0. Kwadrans odpoczynku i wracamy!

Koniec pierwszej połowy!

Jablonsky sfaulował Kwietniewskiego na własnej połowie. To już trzeci faul tego obrońcy. Wciąż bez kartonika.

Furman uderzył z dystansu. Skierował piłkę w światło bramki, ale Pesković nie miał problemów. Wcześniej Szwoch ładnym zwodem minął rywala i napędził akcję. To był pierwszy celny strzał w tym spotkaniu.

Arbiter doliczył trzy minuty.

Gol chciał odebrać piłkę Szwochowi, ale sfaulował rywala na środku boiska.

Ostatnie minuty pierwszej połowy. Dodajmy, że bardzo słabej połowy. Pozytyw jest taki, że druga na pewno będzie lepsza.

Przechwyt Stefańczyka. Płocczanie rozgrywali piłkę ma połowie gości, ale bardzo daleko od bramki. Jak to się skończyło? Wycofali ją do bramkarza.

Dłuższa wymiana podań piłkarzy Cracovii. Dośrodkowanie, ale najlepszy w powietrzu okazał się Michalski. Aut dla przyjezdnych.

Kwietniewski oddał lekki strzał, ale został zablokowany.

Popisał się teraz Hanca. Świetnie dośrodkował piłkę, ale Pelle van Amersfoort tylko ją trącił!

Dośrodkowanie Kwietniewskiego, ale do piłki nie zdążył Szwoch.

Dośrodkowanie Furmana z narożnika, ale świetnie poradzili sobie goście.

Żółty kartonik obejrzał też... Michał Probierz.

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Pestka.

Noga podniesiona na wysokości głowy rywala i zasłużona żółta kartka.

Dośrodkowanie Furmana z rzutu wolnego. Piłka spadła na rzut rożny i za chwilę lider gospodarzy będzie mógł raz jeszcze dośrodkować.

Płocczanie długo rozgrywają piłkę w środkowej części boiska.

Szczęśliwa interwencja Stefańczyka. Nie wyglądało to najlepiej, ale udało mu się zgrać piłkę do bramkarza Wisły.

Niezła wrzutka Furmana. Michalski strącił piłkę w kierunku dalszego słupka, ale później nikt do niej nie dopadł.

Angel Garcia się rozpędził i dośrodkował w pole karne. David Jablonsky wybił futbolówkę na rzut rożny.

Dobrze ustawiony Furman we własnym polu karnym. Cracovia gra lepiej, ale konkretów brakuje.

Czy w pierwszej połowie zobaczymy chociaż jednego gola?

Dużo przerw, mało składnych akcji, dwie dobre szanse gości - tak można podsumować początek tego meczu. Liczymy na więcej!

Cracovia. Schodzi: Michal Siplak. Wchodzi: Kamil Pestka.

Do wejścia na boisko przygotowuje się Kamil Pestka.

To chyba koniec gry Michala Siplaka. Piłkarz siedzi na murawie. Wydaje się, że doznał kontuzji.

Druga szansa Cracovii! Lopes znalazł się w bardzo dobrej okazji, ale nie trafił z kilku metrów.

Thomas Daehne nie chciał ryzykować i wybił piłkę na aut. Pressing Piszczka bardzo udany.

Wisła w końcu coś zrobiła w ofensywnie. Furman krótko rozegrał rzut rożny. Udało się dośrodkować, ale bez zarzutu spisali się przyjezdni.

Piszczek wywierał presję na Urydze. Piłkarz z Płocka posłał piłkę w kierunku pola karnego Pasów, ale zrobił do bardzo niedokładnie. Futbolówka w rękach bramkarza.

Krakowianie zdecydowali się jednak na dośrodkowanie. Pelle van Amersfoort na pozycji spalonej.

Piszczek faulowany na połowie gospodarzy. Za chwilę będzie szansa na strzał z dystansu.

Cracovia w posiadaniu piłki. Płocczanie czekają na własnej połowie.

Krakowianie mają więcej do powiedzenia w pierwszych minutach. Hanca szukał kolegów w polu karnym, lecz świetnie ustawili się gospodarze.

Gramy dalej. Oba zespoły za chwilę będą w pełnych składach.

Żółtą kartkę otrzymał Sergiu Hanca.Piłkarz z Krakowa obejrzał żółty kartonik za faul w środku pola. Ucierpiał właśnie w tej akcji.

Mamy przerwę w grze. Pomocy medyków potrzebuje Sergiu Hanca.

Rzut rożny rozegrany po ziemi sprawił miejsowym dużo problemów. Piłka spadła prosto pod nogi Michała Helika, ale obrońca nie trafił w światło bramki.

Rafael Lopes dośrodkował piłkę w pole karne miejscowych, ale piłkę zdołał wybić Cezary Stefańczyk

Gramy!

Wisła Płock zagra na niebiesko-biało, Cracovia natomiast na biało-czerwono.

Piłkarze wchodzą na murawę. Za chwilę pierwszy gwizdek sędziego Tomasza Kwiatkowskiego!

Jeszcze tylko kwadrans i zaczynamy!

Jaki wynik padnie w meczu Wisła Płock - Cracovia?

Sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

Wisła Płock w sobotnim meczu PKO Ekstraklasy, zagra na własnym stadionie z Cracovią. Oba zespoły grają bardzo dobrze i znajdują się w czołowej ósemce ligi.  Początek spotkania o godzinie 15:00.