PKO Ekstraklasa: 19. kolejka
14 gru 2019 17:30
90+4'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Kolejorza. Piłkę wybił jednak jeden z zawodników Lecha.

22
17
3
2
8
90+4'

Jeszcze będzie rzut wolny dla Śląska na połowie Lecha.

8
5
5
6
9
90+2'

W polu karnym Lecha dryblował Damian Gąska. Padł na murawę, ale sędzia nakazał grać dalej.

11
8
5
1
1
90+2'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

2
1
3
90'

Doliczone pięć minut.

3
2
2
2
2
90'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Piotr Samiec-Talar.

Śląsk Wrocław
11
5
1
1
87'

Po uderzeniu Tymoteusza Puchacza pewnie interweniował Matus Putnocky.

5
2
1
2
2
85'

Śląsk ruszył do ataku chcąc znów objąć prowadzenie.

7
1
2
1
10
85'
ZMIANA
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Darko Jevtić.

Przepiękne uderzenie Darko Jevticia z rzutu wolnego! Kapitalny strzał, po kórym piłka wpadła w samo okienko. 1:1 we Wrocławiu!

Lech Poznań
86
55
8
9
22
83'

Będzie rzut wolny dla Lecha. Dobra okazja na strzał na bramkę Śląska.

10
3
1
2
82'
ZMIANA

Lech Poznań. Schodzi: Pedro Tiba. Wchodzi: Jakub Moder.

81'

Przemysław Płacheta popędził na bramkę Lecha. Dobrze w defensywie spisał się jednak Thomas Rogne.

2
1
1
1
78'

Kamil Jóźwiak zagrywał w pole karne Śląska, gdzie pewnie interwewniował Matus Putnocky.

1
74'

Nie ma gola dla Śląska. Po analizie VAR bramka nie została uznana. Sędziowie dopatrzyli się spalonego.

12
4
1
6
18
73'

Trwa jeszcze analiza VAR, czy gol dla Śląska zostanie uznany.

4
1
2
1
7
72'
ZMIANA
71'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przed bramką Lecha doszło do sporego zamieszania. Do piłki dopadł Mateusz Cholewiak i z kilku metrów skierował ją do bramki.

14
4
3
2
7
68'

Zamieszanie w polu karnym Śląska. Ostatecznie piłkę przejął bramkarz, ale zawodnicy Lecha domagają się jeszcze rzutu karnego za zagranie piłki ręką. Sędzia nakazał grać dalej.

3
1
3
4
66'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Lecha. Główkował Israel Puerto, ale to było uderzenie niecelne.

2
1
1
2
66'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Pedro Tiba.

Lech Poznań
5
2
2
3
64'

W odpowiedzi z dystansu niecelnie uderzył Przemysław Płacheta.

2
2
1
62'

Słupek uratował Śląsk przed stratą gola! Najpierw źle piłkę wybił Matus Putnocky, a chwilę później z dystansu strzelał Pedro Tiba. Piłka odbiła się od słupka.

1
59'

W odpowiedzi zanosiło się na bardzo groźną akcję Lecha. Solidnie spisała się jednak defensywa WKS-u, która uniemożliwiła oddanie strzału zawodnikom z Poznania.

4
5
5
58'

Wrzutka Dino Stigleca, ale w polu karnym zabrakło uderzenia na bramkę Kolejorza.

3
54'

Ciekawy mecz we Wrocławiu, dobre tempo spotkania. Oba zespoły starają się atakować, ale lepsze sytuacje ma jednak Śląsk.

9
4
2
2
5
53'

Ładne dośrodkowanie Kamila Dankowskiego. Z kilku metrów niecelnie główkował niepilnowany Mateusz Cholewiak.

3
5
1
49'

Efektowne, techniczne uderzenie Joao Amarala z około 18 metrów. Minimalnie niecelne.

8
7
5
5
5
47'

Ogromne zamieszanie pod bramką Lecha! Swoją okazję miał Robert Pich. Jego uderzenia były jednak blokowane i ostatecznie piłka przeleciała obok bramki.

4
1
4
2
3
46'

Początek drugiej połowy.

4
1
45'

Jeszcze jedna wrzutka z rzutu rożnego w pole karne WKS-u. Wrocławianie wybili piłkę.

2
4
44'

Dośrodkowanie w pole karne Śląska. Wrzutka jednak zbyt mocna i piłka poza boiskiem.

2
1
1
42'

Śląsk Wrocław rozgrywa piłkę na połowie Lecha Poznań.

7
1
39'

Kolejna groźna akcja Śląska. W polu karnym Lecha zatrzymany został jednak Robert Pich.

8
3
4
2
4
38'

Piłka w bramce Lecha po strzale Michała Chrapka. Sędzia odgwizdał jednak spalonego i gola nie uznał.

10
10
4
9
5
34'

Z dystansu strzelał Joao Amaral. Uderzenie zablokowało. Lech śmielej ruszył do ataku.

7
3
1
1
2
31'

Dośrodkowanie Przemysława Płachety, po którym pewnie interweniował bramkarz Lecha.

2
30'

Z dystansu niecelnie strzelał aktywny w ofensywie Dino Stiglec.

1
2
1
2
1
29'

Wrocławianie rozgrywają piłkę na połowie Lecha Poznań.

8
5
1
3
2
26'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Cholewiak. Asystował mu Robert Pich.

Tym razem Cholewiak już skierował piłkę do bramki. Najpierw Dino Stiglec zmienił stronę boiska. Robert Pich dograł w pole karne, gdzie z 5 metrów Mateusz Cholewiak strzelił nie do obrony. 1:0 prowadzi Śląsk Wrocław.

54
43
7
16
33
25'

To powinien być gol! Przemysław Płacheta świetnie dograł w pole karne do Mateusza Cholewiaka. Ten dobrze sobie poradził, miał już przed sobą tylko bramkarza i strzelił prosto w niego.

4
1
2
7
9
23'

Wrzutka z rzutu rożnego w pole karne Lecha. Piłkę pewnie złapał jednak Mickey van der Hart

7
2
1
6
2
22'

Zablokowany strzał Płachety z około 20 metrów. Śląsk teraz w ofensywie.

6
1
2
3
7
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?
1
20'

Szybka, groźna akcja Śląska. Przemysław Płacheta popędził na bramkę na Lecha. Odegrał piłkę do Picha, a ten strzelał z około 18 metrów. Uderzenie było jednak niecelne.

8
6
1
1
5
19'

Uderzenie z dystansu oddał Darko Jevtić. Po rykoszecie piłka wyszła poza boisko.

6
1
2
2
2
18'

Z rzutu rożnego dośrodkował Dino Stiglec. Piłkę pewnie złapał Mickey van der Hart.

2
1
4
17'

Darko Jevtić zdecydował się jednak na uderzenie z rzutu wolnego. Piłkę pewnie złapał Matus Putnocky.

2
1
1
5
4
16'

Faulowany Kamil Jóźwiak. Będzie rzut wolny dla Lecha. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne WKS-u.

5
1
3
12'

Ładne dośrodkowanie Przemysława PłachetyRobert Pich przyjmował jednak piłkę w polu karnym zamiast strzelać, po chwili jeszcze faul zawodnika Śląska i sędzia przerwał akcję WKS-u.

3
2
2
1
3
11'

Kolejne ładne dośrodkowanie Jóźwiaka. Tym razem jednak piłkę wybił Wojciech Golla.

5
2
9'

Gra toczy się na połowie Śląska. Kolejorz w ofensywie.

7
1
1
6
8'

Joao Amaral dośrodkował z rzutu rożnego. Jeszcze zgranie piłki i znów zamieszanie przed bramką Śląska. Gospodarze wyszli jednak z opresji.

3
1
3
8'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Krzysztof Mączyński.

9
6
1
1
5
5'

Kolejorz rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

3
4
1
4
2'

Kamil Jóźwiak zagrywał przed bramkę WKS-u. Spore zamieszanie, ale ostatecznie wyratowali się wrocławianie.

6
2
4
2
3
1'

Zbyt mocne dośrodkowanie z rzutu rożnego. Piłka poza boiskiem.

3
2
1
2
1'

Od razu szybka akcja Śląska Wrocław. W polu karnym dobrze interweniował jednak Thomas Rogne. Jeszcze będzie rzut rożny.

4
2
3
16:31

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu. To spotkanie toczyć się będzie w szczególnej atmosferze, bowiem mecz rozegrany zostanie bez udziału publiczności.