Jeszcze Pogoń Szczecin szuka okazji na gola.

4
6
24
90+2'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Matus Putnocky wypiąstkował piłkę.

13
4
6
6
22
90'

Doliczone trzy minuty.

9
5
7
1
10
89'

Gra toczy się na połowie Pogoni. Wrocławianie rozgrywają piłkę.

15
5
7
8
20
88'

Lekkie zamieszanie w polu karnym Śląska, ale zakończyło się niecelnym uderzeniem na bramkę WKS-u.

6
2
6
3
9
86'
85'

Kolejne minuty mijają i nic nie wskazuje na to, aby w tym spotkaniu ktoś strzelił gola.

2
1
10
9
10
82'
5
7
7
5
6
81'

Znów dobrze spisał się Matus Putnocky, który obronił strzał głową z kilkunastu metrów.

6
2
3
3
5
80'

Ricardo Nunes dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Śląska, ale zabrakło już uderzenia na bramkę.

6
1
1
7
5
80'

Gospodarze będą mieli rzut wolny. Do bramki Śląska ponad 30 metrów.

5
2
3
2
78'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Śląska. Piłka trafiła do Cibickiego, który oddał mocny strzał z kilkunastu metrów. Matus Putnocky obronił.

7
4
4
3
9
77'

Na strzał z dystansu zdecydował się Krzysztof Mączyński. Niecelne uderzenie po ziemi.

2
74'

Sporo gry w środkowej strefie boiska.

1
4
2
2
2
71'

Śląsk nie potrafi zagrozić bramce Pogoni. Dobrze w defensywie grają gospodarze.

7
9
2
1
1
68'

Dobrze w polu karnym spisał się Piotr Celeban. Do strzału już składał się Paweł Cibicki.

12
3
3
4
2
67'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Śląska. Matus Putnocky na raty złapał piłkę.

3
1
6
1
2
65'

Z rzutu wolnego strzelał Paweł Cibicki. Ładne, mocne uderzenie. Jednak minimalnie nad poprzeczką.

8
5
5
2
65'

Będzie rzut wolny dla Pogoni. Do bramki Śląska ponad 30 metrów.

4
1
7
3
62'

Piłkę w polu karnym Pogoni dostał Filip Raicević. Zdecydował się na strzał, ale został zablokowany.

6
3
1
3
60'
60'

Kowalczyk wpadł w pole karne Śląska, strzelał z ostrego kąta, ale to było uderzenie niecelne.

6
1
6
4
4
58'

Tempo meczu nie jest porywające. Wrocławianie spokojnie wymieniają podania na własnej połowie.

9
3
4
2
3
56'

Błąd bramkarza Śląska Wrocław, ale gospodarze nie wykorzystali sytuacji. Wynik bez zmian.

4
2
5
3
12
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeden gol?
11
3
2
1
2
52'

Dość spokojne tempo meczu. Częściej przy piłce gospodarze.

2
48'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Śląska. Wrocławianie wybili piłkę. Pogoń już rozgrywa kolejną akcję.

4
2
3
2
1
46'

Z rzutu wolnego strzelał Srdjan Spiridonović. Piłkę pewnie złapał Matus Putnocky.

2
2
1
46'

Początek drugiej połowy.

3
2
46'

Śląsk Wrocław. Schodzi: Erik Exposito. Wchodzi: Filip Raicević. Napastnik Śląska w poprzednim meczu WKS-u pokazał się z dobrej strony.

45+3'

W pole karne Śląska wpadł Kowalczyk, ale w decydującym momencie stracił piłkę i tę przejęli wrocławianie.

8
2
5
4
7
45'

5
5
4
3
4
44'

Pokazał się Sebastian Kowalczyk. W polu karnym minął obrońcę i strzelał z kilkunastu metrów. Matus Putnocky nie dał się zaskoczyć. Dobrze prezentuje się bramkarz Śląska.

14
6
2
3
5
43'

Dośrodkowanie w pole karne Śląska, ale piłka zbyt mocna i zabrakło strzału na bramkę WKS-u.

5
1
2
2
4
40'

Brakuje w ostatnich minutach dobrych okazji strzeleckich. Słabszy fragment spotkania.

4
1
2
3
9
37'

Pogoń Szczecin rozgrywa piłkę na połowie Śląska. Gospodarze szukają okazji na gola.

14
10
4
2
5
35'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Marcin Listkowski.

5
8
7
5
35'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dino Stiglec.

Śląsk Wrocław
14
4
2
2
6
34'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

5
4
2
2
3
32'

Znów rzut rożny dla Śląska, ale znów nie było po nim zagrożenia w polu karnym Pogoni.

13
7
1
2
4
28'

Wrocławianie tak rozegrali rzut rożny, że piłka wyleciała poza boisko.

19
16
3
3
9
27'

Lubambo Musonda dogrywał piłkę w pole karne Pogoni. Poradzili sobie obrońcy gospodarzy, który wybili piłkę na rzut rożny.

6
23'

Aktywny Srdjan Spiridonović uciekł zawodnikom Śląska i oddał strzał zza pola karnego. Matus Putnocky nie dał się zaskoczyć.

17
7
4
2
3
21'

Ależ blisko było o gola dla Pogoni! Najpierw Matus Putnocky świetnie obronił strzał głową Michalisa Maniasa, a po chwili jeszcze dobitkę Srdjana Spiridonovicia!

18
11
14
5
7
20'

Z kilkunastu metrów strzelał Erik Exposito. Po ryksozecie piłka opuściła boisko.

8
6
2
6
5
19'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Piłkę wybił Piotr Celeban.

8
2
3
2
13
17'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, po którym Dante Stipica wypiąstkował piłkę.

10
2
1
3
4
16'

Przemysław Płacheta chciał dograć piłkę przed bramkę Pogoni. Skrzydłowy Śląska wywalczył rzut rożny.

14
2
2
2
6
14'

Gospodarze rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

6
5
4
2
6
12'

Zamieszanie w polu karnym Śląska Wrocław. Ostatecznie jednak piłkę wybił Piotr Celeban.

12
2
1
2
10
10'

Przemysław Płacheta dośrodkował w pole karne Pogoni, ale gospodarze wybili. Po chwili jeszcze niecelne uderzenie z dystansu na bramkę gospodarzy.

7
2
1
1
4
8'

Ricardo Nunes dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Śląska, gdzie niecelnie główkował Michalis Manias.

9
4
2
7
3
5'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Erik Exposito! Erik Exposito nie trafił w światło bramki! Napastnik Śląska uderzył mocno, ale i bardzo, bardzo, bardzo niecelnie... Nie ma gola, gramy dalej.

36
51
13
14
35
4'

Rzut karny dla Śląska! Sędzia odgwizdał "jedenastkę" za zagranie piłki ręką przez Benedikta Zecha.

23
16
6
13
25
2'

Sędzia biegnie obejrzeć sytuację.

10
5
4
3
12
2'

Wrocławianie domagają się rzutu karnego za zagranie ręką jednego z zawodników Pogoni. Trwa chyba analiza VAR.

7
4
4
4
14
16:57

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.