PKO Ekstraklasa: 23. kolejka
22 lut 2020 15:00
90+1'

Gol! Strzelił Nemanja Mihajlović. Indywidualna akcja i gol od słupka! Arka dokonała niemożliwego!

71
46
18
10
23
90'

Arbiter doliczył minimum 3 minuty do czasu gry.

17
8
2
3
5
89'

Słupek Piotra Malinowskiego! Ale zrobił się mecz!

25
16
6
2
8
88'

Gol! Strzelił Marko Vejinović. Asystował mu Mateusz Młyński.

Arka dokonała niemożliwego! Po dramatycznie słabym meczu, gdynianie zdołali wyrównać! Zza pola karnego doskonale strzelił Vejinović i mamy remis!

50
31
8
11
31
88'

Po rzucie wolnym Rakowa piłkarze z Częstochowy zdołali oddać strzał, jednak o zagrożeniu nie było mowy.

6
3
2
2
3
87'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Maghoma. Ostro wszedł w nogi Piotra Malinowskiego. To musiało boleć!

4
3
2
6
84'
83'

Rakowowi udało się nieco oddalić grę od własnej bramki.

7
4
1
1
4
81'

Strzał Mihajlovicia zza pola karnego. Obronił Szumski.

6
2
1
6
3
80'

Akcja Arki Gdynia. Po akcji Mihajlovicia strzelał Adam Deja, który jednak nie trafił w bramkę.

5
5
2
4
78'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Kopczyński. Za faul taktyczny.

5
3
1
1
3
77'

. Schodzi: Daniel Bartl. Wchodzi: Kamil Piątkowski.

76'

Na trybunach 4 367 widzów.

2
12
1
5
3
75'

Głową nad poprzeczką strzelał Christian Maghoma. Było blisko, jednak Szumski tym razem nie musiał interweniować.

5
4
1
1
75'

Nieudany rzut rożny Arki.

6
6
1
7
75'

Nemanja Mihajlović wywalczył rzut rożny.

4
1
3
74'

Strzelony gol mocno rozochocił Arkę. Gdynianie wprost siedli na rywalu.

2
72'

Gol! Strzelił Mateusz Młyński. Asystował mu Adam Marciniak.  Gol kontaktowy dla Arki! Po szybkim rzucie wolnym piłkę podał w pole karne Marciniak, tam głowę dołożył Młyński!

26
15
3
9
22
65'

Ręka w polu karnym Rakowa, ale gramy dalej.

7
4
7
4
13
64'

. Schodzi: Marko Poletanović. Wchodzi: Rusłan Babenko.

64'
61'

Tym razem niecelnie Sapała. Przewaga Rakowa wzrasta.

10
4
4
61'

Poletanović do Kościelnego, ten nie trafił w światło bramki.

3
1
1
1
59'

Rzut rożny dla Rakowa, gdynianie zdołali wybić piłkę na aut.

2
1
2
59'

Piękny strzał Szczepańskiego w okienko bramki Arki! Steinbors wyciągnął się jak struna! To kandydat na interwencję kolejki!

12
4
3
2
5
57'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Nalepa. Uderzył rywala łokciem. To jego czwarta żółta kartka, będzie pauzował w kolejnym meczu.

4
4
1
2
57'

Dośrodkowanie Schwarza do nikogo. Stracona szansa Rakowa.

1
2
3
2
55'

Raków wywalczył kolejny rzut rożny.

8
3
2
1
1
54'

Po rzucie rożnym Rakowa trzy zablokowane strzały piłkarzy z Częstochowy. Z poświęceniem obrońcy Arki.

3
5
2
2
2
53'

Po kombinacyjnej akcji z woleja strzelał Poletanović, przymierzył tuż obok spojenia słupka z poprzeczką. Od bramki Steinbors.

1
51'

Najlepsza szansa Arki Gdynia! Z linii pola karnego strzelał Michał Nalepa, który jednak przymierzył w sam środek bramki, tam gdzie stał Szumski.

8
8
1
2
3
49'

Poletanović szukał Musiolika w polu karnym Arki, pewnie piłkę złapał Steinbors.

1
1
49'

Wrzutka w pole karne Arki, najwyżej skoczył Maghoma.

1
47'

Krótko rozegrany rzut rożny. Bez powodzenia dla Arki.

4
3
1
1
47'

Michał Nalepa oddał strzał, Arka wywalczyła tylko rzut rożny.

1
2
1
2
czas Druga połowa
45+2'

Gdynianie biją piłkę po autach podczas rozegrania. Wygląda to dramatycznie.

6
4
1
45+1'

Strzał Szczepańskiego, obronił Steinbors.

2
1
1
1
45'

Arbiter doliczył minimum 2 minuty do czasu gry.

2
4
1
45'

Steinbors wybił piłkę na aut.

1
44'

Z rzutu rożnego dośrodkowywał Schwarz, tym razem Steinbors piąstkował piłkę. Po chwili Petrasek zdemolował Steinborsa w walce o piłkę. Łotysz na szczęście może grać dalej.

4
1
44'

Maghoma uratował Arkę wybiciem na rzut rożny.

1
1
5
4
42'

Szczepański dostał piłkę w polu karnym, szukał Poletanovicia, jednak piłkę wybił obrońca Arki.

1
1
2
5
41'

Marciniak szukał Zawady w polu karnym, piłkę zablokował jeden z rywali.

1
2
1
39'

Gol! Strzelił Tomas Petrasek. Asystował mu Fran Tudor. I mamy 0:2! Schwarz wybijał piłkę z rzutu rożnego, przedłużył Tudor i Petrasek, tymr azem nogą, strzelił gola dla Rakowa!

Raków Częstochowa
50
23
1
2
5
38'

Długa piłka Petraska w stronę Szczepańskiego. Sytuację uratował Zbozień, wybijając piłkę na rzut rożny.

1
1
37'

Szumski wyszedł przed pole karne, czym ubiegł Zawadę, do którego była posyłana piłka.

3
1
2
2
36'

Pierwszy rzut rożny Arki. Wrzucał piłkę Nalepa, Maghoma strzelił głową nad poprzeczką.

2
3
2
33'

Koszmarny strzał Vejinovicia. Piłka wylądowała na trybunach.

1
2
32'

Piłkarze Rakowa grają spokojnie, atakiem pozycyjnym, zyskując kolejne minuty.

5
3
1
1
29'

Na minimalnym spalonym Młyński, który próbował strzału. I tak piłkę obronił Szumski.

2
1
2
1
1
28'

Długą akcję Rakowa zastopował wracający z ataku Oskar Zawada.

1
1
1
2
25'

I znów tempo spotkania nieco spadło.

1
2
1
1
21'

Błąd Jacha, który niemal nie zaliczył asysty dla Macieja Jankowskiego! Ten nie strzelił czysto na bramkę Szumskiego i bramkarz nie miał problemów z interwencją.

1
1
1
1
3
20'

Uraz Maghomy, który potrzebuje interwencji medycznej.

1
19'

Szczepański zatańczył w polu karnym Arki ośmieszając Maghomę i Zbozienia. Podał piłkę do Tudora, którego strzał został bezproblemowo obroniony przez Steinborsa.

3
1
1
18'

Długa Akcja Rakowa. Zakończył ją Sapała, po którego uderzeniu piłka przeleciała nad poprzeczką bramki Steinborsa.

1
1
1
17'

Gwizdy na trybunach, okres "kopaniny" w środku pola.

2
1
2
3
15'

Piłkarze Rakowa wymieniają podania, zawodnicy Arki bezskutecznie próbują odebrać im piłkę.

3
3
2
2
2
14'

Zbyt głęboka wrzutka ze strony Rakowa, piłkę pewnie chwycił Steinbors.

1
1
2
1
1
12'

Festiwal wzajemnych "uprzejmości" kibiców obu drużyn. Fani gospodarzy zapomnieli chyba z kim grają i "oberwało się" też... Lechii.

2
5
2
9'

Tu już powinno być przynajmniej 0:2! Teraz zza pola karnego potężny strzał oddał Marko Poletanović, jednak trafił w poprzeczkę! Zabrakło milimetrów!

17
4
4
5
9
8'

Trzy zablokowane strzały piłkarzy Rakowa w jednej akcji. Arka musi się bronić, Raków poczuł krew!

4
2
1
1
3
7'

Zawada upadł po starciu z Petraskiem przed polem karnym Rakowa, arbiter nie dopatrzył się tu faulu.

2
2
1
1
2
7'

Doskonałe podanie Szczepańskiego do Tudora, ten jednak zbyt długo zwlekał i stracił szansę na strzał.

1
1
1
2
1
6'

Próba ataku skrzydłem Zbozienia, piłka w pole karne posłana do nikogo.

1
4'

Gol! Strzelił Miłosz Szczepański.

Bezpośrednia bramka Szczepańskiego z rzutu wolnego! Młodzieżowiec Rakowa zaskoczył Steinborsa strzałem pod poprzeczkę! Łotysz miał piłkę na ręce, ale ostatecznie nie dal rady!

40
26
7
7
18
2'

Aut w kierunku pola karnego ze strony Rakowa. Petrasek został sfaulowany na 17. metrze. Szansa dla częstochowian.