PKO Ekstraklasa: 23. kolejka
22 lut 2020 17:30
90+2'

Znakomitą okazję miał Jesus Imaz, lecz z kilku metrów oddał niecelny strzał. To powinien być gol!

8
6
3
4
5
90'

Doliczone cztery minuty.

1
3
6
3
2
90'

Gol! Strzelił Tomas Pekhart. Asystował mu Luquinhas. Efektowna, zespołowa akcja Legii Warszawa. W jej decydującym momencie Luquinhas wycofał piłkę, a Tomas Pekhart wykończył ją golem.

Legia Warszawa
53
24
11
7
14
89'

Szuka Jagiellonia okazji na gola, ale bardzo pewnie gra defensywa Legii.

4
1
2
86'

Z dystansu strzelał Ariel Borysiuk. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

1
3
3
3
2
85'

Teraz dość spokojne tempo meczu i sporo gry w środkowej strefie boiska.

4
1
1
1
1
83'

Martin Pospisil dośrodkował piłkę z rzutu wolnego w pole karne Legii, gdzie pewnie interweniował Radosław Majecki.

5
1
1
1
1
81'

Legia Warszawa spokojnie rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska. Gospodarze mają pod kontrolą to spotkanie.

7
2
3
2
2
79'

Po dośrodkowaniu niecelnie główkował Tomas Pekhart.

1
1
1
2
79'

Zabrakło dokładności piłkarzom Legii w polu karnym Jagiellonii. Zanosiło się na groźną akcję i dobrą szanse dla gospodarzy.

1
1
komentarz

1
2
76'
8
4
2
3
3
75'

Nie ma gola. Gra wznowiona.

5
4
5
4
8
74'

Trwa chyba jeszcze analiza VAR, czy gol dla Legii może jednak powinien zostać uznany.

7
3
4
3
7
73'
10
6
5
3
4
72'

Piłka w bramce Jagiellonii, ale na spalonym był Jose Kante. Gol nie został uznany.

4
3
5
2
6
71'

Bodvar Bodvarsson dośrodkował w pole karne Legii, gdzie główkował Przemysław Mystkowski. Dobrze obronił Radosław Majecki.

5
3
2
3
3
69'

Po dośrodkowaniu Waleriana Gwilii niecelnie główkował jeden z zawodników Legii.

7
3
2
3
4
68'

Będzie rzut wolny dla Legii. Okazja na dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii.

4
1
1
3
2
67'

Uderzenie z dystansu na bramkę Legii. Piłkę pewnie złapał Radosław Majecki.

6
3
2
2
2
66'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Jagiellonii. Goście zdołali jednak wybić piłkę.

2
1
2
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
3
61'

Legia rozgrywa piłkę i szuka kolejne okazji na gola.

7
4
1
1
3
57'

Gol! Strzelił Jose Kante.

Ogromne zamieszanie na linii bramkowej Jagiellonii. Bronili się zawodnicy z Białegostoku, wybijali piłkę, ale ostatecznie do siatki wepchnął ją Kante! 3:0 prowadzi Legia Warszawa.

1
55'

Z rzutu wolnego Walerian Gwilia trafił w mur.

3
2
1
1
3
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bogdan Tiru.

Jagiellonia Białystok
3
1
1
3
54'

Efektowną akcję przeprowadził Luquinhas. Był faulowany przed polem karnym Legii.

51'

W odpowiedzi ładny strzał Juana Camary w polu karnym Legii. Dobrze spisał się Radosław Majecki.

3
1
50'

Zaskkaujący strzał z dystansu Arvydasa Novikovasa. Bramkarz Jagiellonii nie dał się jednak zaskoczyć.

3
2
1
48'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Legii. Gospodarze wybili piłkę.

46'

Początek drugiej połowy.

3
1
1
44'

Arvydas Novikovas wpadł w pole karne, zdecydował się na indywidualną akcję i strzał, który był niecelny. Czekali na piłkę jego koledzy z zespołu.

4
7
4
2
2
43'

Efektowna akcja Jose Kante - Paweł Wszołek - Jose Kante. Z kilkunastu metrów strzelał ten ostatni, ale dobrze interweniował Dejan Iliev.

9
3
1
1
40'

Paweł Wszołek wpadł w pole karne i wywalczył rzut rożny. Ładna akcja pomonika Legii Warszawa.

8
4
1
39'

Szybka akcja Legii. Strzelał Arvydas Novikovas, a po rykoszecie piłkę przejął bramkarz Jagiellonii.

2
1
3
38'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Legii. Piłka wybita, a po chwili jeszcze niecelne uderzenie z dostansu.

2
5
1
1
37'

Będzie rzut wolny dla Jagiellonii. Okazja na dośrodkowanie w pole karne Legii.

1
1
3
33'

Jagiellonia Białystok jak na razie nie potrafi zagrozić bramce Legii, chociaż przed chwilą ładne uderzenie z dystansu na bramkę drużyny z Warszawy. Tomas Prikryl oddał jednak niecelny strzał.

5
6
2
1
2
30'

Gol! Strzelił Jose Kante. Asystował mu Arvydas Novikovas.

Świetne dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii Novikovasa. Dobrze do piłki wyskoczył Jose Kante i uderzeniem głową pokonał bramkarza gości. 2:0 prowadzi Legia Warszawa.

44
23
8
13
12
29'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakov Puljić.

9
7
1
2
2
28'

Szuka okazji na gola Legia Warszawa. Przed chwilą kolejne uderzenie na bramkę Jagiellonii. Tym razem niecelne, ale i tak był spalony.

1
26'

Arvydas Novikovas w polu karnym tym razem zdecydował się na uderzenie. Mierzył po długim słupku, ale Dejan Iliev nie dał się zaskoczyć.

4
1
1
2
2
25'

Arvydas Novikovas dogrywał ze skrzydła w pole karne. Pewnie interweniował Dejan Iliev.

4
1
1
1
3
24'

Z dystansu mocny strzał oddał Arvydas Novikovas. Uderzenie zostało zablokowane.

2
4
2
2
2
23'

Zanosiło się na bardzo groźną akcję Legii, ale zabrakło decydującego podania. Marko Vesović zbyt mocno dogrywał piłkę do Luquinhasa.

2
5
3
4
1
20'

Paweł Wszołek podał do Marko Vesovicia. Ten w polu karnym szukał Jose Kante, ale piłkę wybił jeden z obrońców Jagiellonii.

1
2
2
5
19'

Nieco słabszy fragment spotkania.

3
5
5
2
6
17'

Jagiellonia Białystok częściej przy piłce. Goście starają się rozgrywać piłkę na połowie Legii.

11
6
1
4
15'

Dośrodkowanie w pole karne Legii. Pewnie piłkę złapał Radosław Majecki. W pierwszym kwadransie jak na razie lepiej wygląda Legia Warszawa, która prowadzi 1:0.

4
3
2
3
14'

Marko Vesović w ofensywnej akcji. Dogranie do Pawła Wszołka, ale ten został złapany na spalonym.

8
3
1
1
4
13'

Zanosiło się na groźną akcję Legii. Na spalonym był jednak Luquinhas.

6
3
2
3
11'

Walerian Gwilia dośrodkował  z rzutu rożnego w pole karne, gdzie piłkę pewnie złapał Dejan Iliev.

7
4
1
1
1
11'

Dryblował w polu karnym Jagiellonii Michał Karbownik. Będzie rzut rożny dla Legii.

6
5
2
4
10'

Gra toczy się w środkowej strefie boiska. Przy piłce gospodarze.

9
6
3
3
7'

Gol! Strzelił Marko Vesović.

Po rzucie wolnym i dośrodkowaniu w pole karne drużyny z Białegostoku goście wybili piłkę. Zza pola karnego strzelał Marko Vesović, futbolówka odbiła się od jednego z zawodników Jagiellonii i po rykoszecie wpadła do bramki. 1:0 prowadzi Legia Warszawa.

64
36
7
12
37
6'

Luquinhas odgrywał do Arvydasa Novikovasa. Ten w polu karnym zdecydował się na strzał, ale uderzenie zostało zablokowane.

4
7
1
1
1
5'

Częściej przy piłce są gospodarze. Legia stara się spokojnie i dokładnie rozegrać akcję.

9
6
2
1
2
2'

Groźna akcja Legii. W polu karnym dogrywał Paweł Wszołek, ale minimalnie zbyt mocno i Jose Kante nie oddał strzału, a futbolówka przeleciała tuż obok bramki.

9
6
2
2
2'

Legia spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie boiska.

7
7
2
1
16:58

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.