Arbiter przedłużył mecz o minimum 5 minut.

2
17
89'

Gol! Strzelił Maciej Gajos. Asystował mu Jarosław Kubicki.

Flavio Paixao podał piłkę Kubickiemu, ten wrzucił ją w kierunku Gajosa, a pomocnik Lechii wyprowadził Lechię na prowadzenie!

84
33
7
7
16
88'
87'

Saief sfaulował rywala po rzucie rożnym Lechii.

2
2
1
4
4
87'

Saief podawał piłkę w stronę Kubickiego, Pacinda wybił na rzut rożny.

5
1
1
2
1
86'

Błąd Kuciaka, który niepotrzebnie wyszedł z pola karnego. Miał jednak dużo szczęścia, wybił piłkę.

3
2
1
2
3
85'

Kovacević jest opatrywany przez sztab medyczny Korony, ale będzie mógł grać dalej.

5
3
2
1
85'

Kubicki podał piłkę Gajosowi, strzał pomocnika Lechii twarzą zablokował Kovacević.

6
5
1
1
84'

Sędzia analizował akcję Lechii, w której Gajos był przewracany w polu karnym rywala przez Kovacevicia. Gramy jednak dalej.

7
1
2
3
4
83'

Dwa zablokowane strzały Korony i jeden niecelny w jednej akcji. Szczęście gdańszczan.

6
2
3
2
82'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Mladenović. Za faul na Spychale.

5
1
1
3
6
81'

Strzał Forsella, tym razem daleko obok słupka bramki Kuciaka.

4
3
2
1
79'

Żółtą kartkę otrzymał Petteri Forsell.

15
4
2
77'

Forsell uderzył łokciem Paixao. Portugalczyk leży z grymasem bólu na boisku.

2
1
3
1
6
76'

Na trybunach 4 150 widzów.

4
1
75'

Żółtą kartkę otrzymał Kristers Tobers. Za faul na Kovaceviciu.

5
1
7
74'

Katastrofalny błąd Saiefa, który podał piłkę Papadopulosowi. Ten wyraźnie zdziwiony obrotem spraw nie pomyślał tylko od razu strzelił na bramkę Kuciaka - bez rezultatu.

2
2
3
73'

Strzał z rzutu wolnego Mladenocicia. Piłka przeleciała metr nad spojeniem słupka z poprzeczką.

1
3
1
71'

Kuciak wyszedł z bramki i wybił piłkę, przecinając kontratak Korony.

4
1
1
2
70'

Dośrodkowanie Forsella, piłkę wybili gdańszczanie. Mocno pachnie drugą bramką dla Korony!

2
2
2
4
69'

Makowski zablokował podanie Zalazara. Kolejny rzut rożny dla Korony.

1
1
3
69'
68'

Po strzelonym golu przewaga Korony wzrosła. Tym razem Gajos zablokował strzał rywala, a następnie na rzut rożny po uderzeniu Pućki wybił Nalepa.

2
1
2
67'

Po rzucie rożnym strzelał Papadopulos, uderzył głową nad bramką.

3
1
66'

Kolejny strzał Papadopulosa! Tym razem obronił Kuciak.

6
1
1
1
1
64'

Celny strzał Mladenovicia z rzutu wolnego. Piłkę obronił Kozioł.

2
2
5
8
62'
9
1
1
1
61'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Nalepa. Również za pretensje w kierunku sędziego.

3
2
1
10
61'

Żółtą kartkę otrzymał Dusan Kuciak. Za dyskusje.

2
1
1
1
10
61'

Gol! Strzelił Michal Papadopulos. Asystował mu Bojan Cecarić.

Kontratak Korony Kielce. Cecarić doskonale podał piłkę do Papadopulosa i ten strzelił gola na wagę remisu!

18
4
1
10
26
59'

Kuciak najpierw obronił strzał Pućki, a po chwili Forsella! Korona jest głodna bramek, ale Słowak broni doskonale!

15
8
1
2
5
58'

Niesamowite! Druga poprzeczka Forsella z rzutu wolnego!

3
2
2
2
1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Conrado. Sfaulował Spychałę.

1
5
6
57'

Korona z rzutu rożnego, po wrzutce Forsella, najwyżej skoczył Mladenović.

3
56'

Haydary dogrywał piłkę do Paixao, tego jednak ubiegł jeden z kielczan.

1
2
1
1
1
55'

Spychała w ostatniej chwili wybił piłkę spod nóg Paixao.

1
1
6
3
52'

Długa akcja Korony, kielczanie nie potrafili jednak oddać strzału, wymieniając sobie podania na 18. metrze.

3
4
2
1
1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Marek Kozioł. Za dyskusję z sędzią.

6
5
1
1
4
50'

Ale początek II połowy! Paixao strzelał, doskonała obrona Kozioła!

5
3
2
1
1
49'

Doskonała obrona Dusana Kuciaka! Uratował Lechię po strzale Forsella.

5
5
2
1
48'

Makowski podał piłkę Haydary'emu, którego strzał doskonale obronił Kozioł! Dobijał jeszcze Gajos, jednak niecelnie.

4
1
2
2
47'

Niecelny strzał Zalazara. Od bramki Kuciak.

4
4
46'

Nieporozumienie w Lechii. Maloca nabił Tobersa, rzut rożny dla Korony.

1
1
1
3
czas Druga połowa
45+1'

Niesamowity pech Korony! Strzelał Papadopulos, ale nie przymierzył celnie. Próbował to domykać Cecarić, również minął się z piłką.

11
8
2
3
6
45+1'

Niecelny strzał Forsella po długiej akcji Korony.

7
6
1
1
3
45'

Arbiter doliczył minimum 2 minuty do czasu gry.

3
1
1
2
44'

Pacinda wrzucał piłkę na głowę Papadopulosa, Czech przeniósł jednak ją nad poprzeczką.

4
4
2
1
1
42'
41'

Cebula zszedł z boiska w asyście fizjoterapeutów.

7
2
3
4
1
40'

W polu karnym rywala nagle upadł Cebula, którego nikt nie atakował. Wygląda to nieciekawie.

3
5
1
37'

Fajna akcja Korony, zablokowany strzał jednego z kielczan.

2
5
1
1
34'

Po rzucie rożnym Mladenovicia , kielczanie zdołali po zamieszaniu wyprowadzić piłkę przed pole karne.

3
1
3
1
2
32'

Ale szansa Lechii Gdańsk! Haydary podał piłkę w pole karne, przepuścił ją Makowski, Conrado strzelił minimalnie obok bramki!

10
5
7
15
4
31'

Pućko znalazł Cebulę w polu karnym. Ten zamiast strzału, szukał rzutu karnego. Stracił przez to piłkę, a o faulu nie było mowy.

5
2
2
1
30'

Pućko zamiast do bramki rywala, strzelił w trybuny.

2
3
2
3
28'

Po rzucie rożnym Korony, próba kontrataku Lechii. Flavio Paixao sfaulował jednak rywala w środkowej części boiska.

3
2
28'

Świetna interwencja obronna Mladenovicia, który przerwał dośrodkowanie Pućki.

6
1
26'

Mladenović znów szukał Haydary'ego w polu karnym rywala. Piłka w rękach Kozioła.

4
1
2
1
26'

Cebula zszedł z boiska, najpewniej wróci na nie przy najbliższej sposobności.

1
2
2
1
1
25'

Przy interwencji ucierpiał Cebula. Fizjoterapeuci wyszli na boisko.

3
2
24'

Z rzutu rożnego dośrodkowywał Pacinda, wszystko skończyło się faulem na Paixao.

1
2
4
1
22'

Tymr azem nieudany rzut rożny Mladenovicia.

1
1
2
11
2
21'

Rajd Haydary'ego prawą stroną boska. Wywalczył rzut rożny.

9
4
2
20'

Pacinda podał piłkę do Cecaricia, ten strzelił tuż obok słupka. Zmarnowana szansa Korony.

4
5
2
3
18'

Gol! Strzelił Flavio Paixao. Asystował mu Filip Mladenović.

Pierwszy gol Lechii po rzucie rożnym w tym sezonie! Po doskonałym podaniu Mladenovicia, Paixao skoczył wyżej niż Pacinda i trafił do siatki! Kozioł bezradny!

62
29
4
3
10
17'

Zablokowana wrzutka Conrado. Rzut rożny dla Lechii.

6
1
2
14'

Mladenović posłał doskonałą piłkę w kierunku Haydary'ego, reprezentant Afganistanu nie był jednak przygotowany do strzału i mając przed sobą tylko Kozioła, uderzył obok słupka!

6
6
3
10
4
13'

Długa akcja Lechii, Conrado podał do nikogo.

6
4
3
4
4
12'

Gdańszczanie wymieniają więcej podań na połowie rywala. Na razie minimalna przewaga Lechii, ale nic z tego nie wynika.

7
2
1
1
10'

Spychała i Conrado się ze sobą zderzyli. To było bolesne dla obu zawodników, arbiter ocenił, że faulował Brazylijczyk.

2
8'

Wspaniały rzut wolny wykonywany przez Forsella! Dusan Kuciak strącił piłkę na poprzeczkę! Ależ interwencja Słowaka!

17
10
2
1
8
7'

A debiut Omrana Haydary'ego oznacza, że w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce gra przedstawiciel setnego kraju!

2
3
1
6'

Z rzutu rożnego Gajos, głową uderzał Tobers, jednak bez rezultatu.

3
5
5'

Długa akcja Lechii. Najpierw Kozioł ubiegł Paixao, po chwili dośrodkowanie gdańszczan było zbyt głębokie.

1
4
2
4'

Od początku więcej do powiedzenia mają kielczanie, jednak nic z tego nie wynika.

3
2
2
2
4
2'

Cebula szukał Cecaricia pod polem karnym Lechii. Udana interwencja Malocy.

4
1
3
czas Start meczu
12:25

Mecz sędziuje Paweł Raczkowski z Warszawy. Arbiter VAR, to Tomasz Musiał.

7
3
1
12:25

Piłkarze obu drużyn wychodzą na boisko! Korona zagra w swoich tradycyjnych, żółto-czerwonych koszulkach. Lechia gra na szaro.

4
1
1
Jakim wynikiem zakończy się mecz w Kielcach?