2
4
1
89'

Ładny strzał z dystansu oddał Przemysław Płacheta. Dobrze interweniował Marek Kozioł.

12
4
2
1
1
88'

Gra toczy się na połowie Korony. Wrocławianie szukają okazji na kolejnego gola.

11
4
2
87'
84'

Gol! Strzelił Erik Exposito. Asystował mu Dino Stiglec.

2:1! Śląsk znów prowadzi! Tym razem w pole karne Korony dośrodkował Dino Stiglec, a tam efektowny strzał głową oddał Erik Exposito.

Śląsk Wrocław
42
26
2
5
13
82'
81'

Lekkie zamieszanie w polu karnym Korony. Na boisko padł jeden z zawodników Śląska, lecz sędzia nakazał grać dalej.

1
2
1
3
komentarz

2
76'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje dwóch zawodników.

2
1
1
73'
73'

Z rzutu wolnego dośrodkował Petteri Forsell. Z ostrego kąta strzelał Bojan Cecarić, lecz to uderzenie zostało zablokowane.

5
2
1
1
1
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Łabojko.

2
3
69'

Po błędzie kielczan w defensywie Filip Marković przejął piłkę, znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, miał dużo miejsca i czasu, ale Marek Kozioł nie dał się zaskoczyć! To powinien być gol!

6
4
2
3
7
68'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Erik Pacinda.

Korona Kielce
4
4
1
2
3
64'

Gol! Strzelił Erik Pacinda.

1:1 we Wrocławiu! Matus Putnocky zbyt krótko wybił piłkę. Przejął ją Erik Pacinda i zdecydował się na lobowanie bramkarza i dzięki temu skierował piłkę do bramki! Wrocławianie nie zdążyli wybić piłki. Bardzo ładny, efektowny gol zawodnika Korony.

34
17
6
11
30
63'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Korony. Piłkę wybili goście. Po chwili jeszcze z ostrego kąta dogrywał Filip Marković, lecz zabrakło już uderzenia na bramkę.

2
58'

Znów zamieszanie przed bramką Śląska. Piłkę w ostatniej chwili wybił Krzysztof Mączyński.

4
2
3
3
3
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ognjen Gnjatić.

5
2
1
1
2
55'

Słupek uratował Śląsk przed stratą gola! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zaskakujący strzał głową oddał Uros Duranović. Piłka odbiła się od słupka!

8
3
1
2
5
54'

Szukają okazji do wyrównania piłkarze z Kielc. Korona będzie miała rzut rożny.

5
3
2
2
3
50'

Dośrodkowanie w pole karne Śląska i bardzo dobra okazja dla Korony. Strzelał z kilku metrów Erik Pacinda, ale Matus Putnocky razem z obrońcami zdołali wybić piłkę.

9
2
2
2
3
49'

Pomocy medycznej potrzebuje Grzegorz Szymusik. Chwilowa przerwa w grze.

3
2
3
2
2
46'

Początek drugiej połowy.

5
1
1
1
1
46'
45+3'

Dino Stiglec oddał niecelny strzał z rzutu wolnego zza pola karnego.

2
2
1
1
2
45+3'

Rzut wolny dla Śląska. Dobra okazja na strzał na bramkę Korony.

1
2
1
1
1
45+2'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Grzegorz Szymusik.

2
2
1
2
1
45'

Doliczone dwie minuty.

1
1
2
2
2
44'

Gol! Strzelił Przemysław Płacheta. Asystował mu Lubambo Musonda.

Szybka odpowiedź Śląska i 1:0 dla gospodarzy. Lubambo Musonda płasko dograł w pole karne Korony. Na piłkę nabiegł Przemysław Płacheta i oddał uderzenie, po którym piłka wpadła do bramki.

39
18
4
7
11
42'

Petteri Forsell miękko dośrodkował w pole karne Śląska. Tam ładny strzał głową oddał Grzegorz Szymusik, a piłka przeleciała tuż obok bramki. W końcu ładna akcja w tym meczu.

3
1
1
5
39'

Dwa dośrodkowania Dino Stigleca. Oba wybili zawodnicy z Kielc.

2
1
5
37'

Kielczanie tak rozegrali rzut wolny, że piłkę pewnie i spokojnie złapał Matus Putnocky.

7
5
1
1
2
36'

Będzie rzut wolny dla Korony na połowie Śląska. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

2
2
2
1
3
34'

Sporo też niedokładności i dużo strat. Nie jest to porywające spotkanie.

1
6
32'

Kolejne minuty mijają, a cały czas gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska. Brakuje dobrych okazji w tym spotkaniu.

2
3
29'

Michał Chrapek jeszcze raz. Tym razem uderzył zza pola karnego, ale ten strzał został zablokowany.

3
2
1
5
1
27'

Dośrodkowanie w pole karne Korony, po którym w trudnej pozycji niecelnie główkował Michał Chrapek.

5
1
3
2
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?
2
1
23'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Grzegorz Szymusik.

1
2
2
19'

Kielczanie częściej przy piłce. Przed chwilą w polu karnym WKS-u strzelał Erik Pacinda. Pewnie interweniował Matus Putnocky.

1
16'

Sporo gry w środowej strefie boiska.

1
1
1
14'

Zaskakujące rozegranie rzutu rożnego przez Koronę. W dobrej sytuacji znalazł się Bojan Cecarić, lecz był na spalonym.

5
3
1
1
11'

Dobra okazja dla Śląska. Zza pola karnego po podaniu Łabojki strzelał Przemysław Płacheta. Marek Kozioł nie dał się zaskoczyć.

11
9'

Dość spokojny początek spotkania. Brakuje dobrych okazji strzeleckich.

1
3
2
6'

Dośrodkowanie w pole karne Śląska. Piłkę wybił Filip Raicević.

9
4
2
3'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przed bramkę Korony piłkę pewnie złapał Marek Kozioł.

5
1
5
2'

Śląsk Wrocław rozgrywa piłkę na połowie Korony. Gospodarze szybko wywalczyli rzut rożny.

4
1
1
17:00

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.