07 mar 2020 15:00
90+7'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marko Vejinović.

Vejinović strzelał z bezpośredniego rzutu wolnego i strzelił gola na pocieszenie.

22
12
4
4
8
90+6'

Piłkarze Wisły atakowali czterech na dwóch, jednak kompletnie nie mieli pomysłu na to co zrobić z piłką, za co zostali brutalnie skarceni.

2
4
1
3
90+5'

Celny strzał Merebaszwiliego broni Steinbors.

6
2
1
2
90+4'

Wisła prowadzi 2:0, a to płocczanie nie schodzą praktycznie z połowy rywala.

7
1
5
1
4
90+2'

Nieudany kontratak Wisły Płock. Piłkę zgarnęli obrońcy z Gdyni.

10
7
4
3
7
90'

Arbiter doliczył minimum 6 minut do czasu gry.

3
4
4
1
4
90'

Po rzucie rożnym Arki, piłka... wyszła za boisko. Nie było to najbardziej udane rozegranie stałego fragmentu gry.

3
1
4
1
88'
ZMIANA
88'

Wrzutka Vejinovicia z rzutu wolnego, na spalonym jeden z piłkarzy Arki.

1
1
2
1
3
87'

Strzał Szwocha z dystansu, jednak w sam środek bramki. Steinbors pewnie obronił piłkę.

4
2
2
2
84'

Zablokowany strzał Merebaszwiliego.

3
3
6
2
5
81'

Arka już nawet praktycznie przestała atakować. Gdynianie zdają się czekać na nieuniknione.

9
5
3
3
2
79'

Angel Garcia mógł podwyższyc na 3:0! Po jego strzale doskonale zachował się Steinbors.

2
1
6
2
4
78'

Na trybunach 4 010 widzów.

2
7
3
1
1
76'
ZMIANA
75'

Furman z rzutu rożnego, piąstkował Steinbors.

3
1
2
2
1
74'

Ale szansa Arki! Bardzo złe zagranie Merebaszwiliego, którego podanie przecięli gdynianie.

3
2
4
1
4
73'

Strzał Młyńskiego, z dużym problemem obronił Daehne.

7
1
1
71'
ZMIANA
71'
ZMIANA
70'

Gjertsen rozegrał piłkę z Sheridanem, sytuację wyjaśnili gdynianie.

2
2
3
68'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Michał Nalepa. Za brutalny faul na Furmanie.

9
5
2
1
67'

Mihajlović przeciągnął dośrodkowanie, piłka w rękach Daehne.

5
2
2
63'

Sędzia sprawdza czy nie było żadnych kontrowersji przy golu. Ostatecznie jednak potwierdził, że mamy 0:2!

14
4
1
1
2
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alan Uryga. Asystował mu Mateusz Szwoch.

Furman rozegrał krótko piłkę ze Szwochem, ten dograł w pole karne, przedłużył Alan Uryga i strzelił kolejnego gola dla Wisły Płock!

31
11
4
2
8
61'

Szwoch wrzucał piłkę w pole karne Arki, Sheridana ubiegł Maghoma.

4
6
59'

Dynamiczna akcja Wisły Płock. Po kontrataku bardzo źle zachował się Szwoch, który posłał piłkę w trybuny.

3
3
1
2
5
57'

Nieudana wrzutka Vejinovicia.

3
1
3
57'

Marcjanik wybił piłkę na rzut rożny. Arka atakuje.

3
1
3
57'

Nic nie było, gramy dalej.

6
2
3
2
4
56'

Jankowski upadł na boisko w polu karnym rywala. Sędzia konsultuje się z wozem.

3
1
4
55'

To powinien być gol! Młyński strzelił centymetry od bramki Daehne!

7
2
2
3
3
54'

Arka nie przestaje atakować, Wisła całą jedenastką broni się na swojej połowie.

4
1
3
2
53'

Michalski zablokował strzał Jankowskiego! To mógł być gol!

5
2
52'

Vejinović dograł piłkę dwa razy w pole karne, jednak zabrakło dynamiki w akcji Arki. Wisła oddaliła grę spod własnej bramki.

3
1
1
52'

Dużo walki w środku pola i fauli.

1
2
51'

Żółtą kartkę otrzymał Torgil Gjertsen. Za faul na Jankowskim.

Wisła Płock
4
2
1
1
48'

Koszmarne rozegranie piłki przez Szwocha. Od bramki Steinbors.

5
3
4
1
6
47'

Piłkarze Arki mimo osłabienia ruszyli na rywala.

2
2
2
czas Druga połowa
45+1'

Najwyzej po rożnym Wisły skoczył Maghoma. Później jeszcze strzelał Merebaszwili, jednak obronił Steinbors.

5
3
4
2
5
45+1'

Z rzutu wolnego Furman, Wisła wywalczyła rzut rożny - wybił za boisko Marciniak.

6
4
1
2
2
45'

Arbiter przedłużył I połowę o minimum minutę.

3
2
3
2
3
45'

Z rzutu wolnego Vejinović, piłkę spokojnie wybili goście.

7
4
2
3
4
43'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Rasak. Sfaulował Młyńskiego. To jego ósma kartka, też będzie pauzował w kolejnym meczu.

Wisła Płock
2
2
1
2
4
41'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Adam Deja. Innej decyzji być nie mogło. Deję zapewne czeka dłuższa przerwa w grze.

Arka Gdynia
26
7
1
5
12
40'

Sędzia podszedł do stanowiska VAR! Furman został koszmarnie sfaulowany przez Deję, który swoim zagraniem mógł złamać nogę Furmana!

6
1
7
9
17
40'

Gra wstrzymana, na boisku cierpi Furman.

2
1
10
2
5
37'

Lekki strzał Szwocha obronił Steibors.

9
4
5
3
5
35'

Fatalne dośrodkowanie Furmana. Piłka wyleciała w kosmos.

8
8
6
7
7
34'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Zbozień. Sfaulował Merebaszwiliego. To jego czwarta żółta kartka, nie zagra w derbach Trójmiasta.

7
7
1
2
5
33'

Doskonała wrzutka Vejinovicia na Jankowskiego, ten strzelił, jednak kapitalnie obronił Daehne!

9
3
3
31'

Rzut wolny bity przez Vejinovicia, piłkę złapał Daehne.

5
1
1
30'

Furman krótko rozegrał rzut rożny. Do piłki doszedł Merebaszwili, jednak jego strzał został zablokowany.

1
2
5
30'

Nalepa wybił piłkę na rzut rożny.

3
28'

Merebaszwili szukał Gjertsena, Norweg jednak nie doszedł do piłki w polu karnym rywala.

4
2
2
4
27'

Długa akcja Arki przerwana przez Wisłę.

5
2
3
23'

Stuprocentowa szansa Wisły! Merebaszwili z Furmanem sobie przeszkodzili, po strzale piłka przeleciała nad poprzeczką!

8
6
6
7
9
22'

Zablokowany strzał Mateusza Szwocha po błędzie gdyńskiej obrony.

2
2
3
1
3
21'

Arka ciągle pozostaje przy piłce, jednak cóż z tego, skoro nie potrafi podejść pod bramkę Wisły?

4
3
2
1
3
17'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Torgil Gjertsen. Asystował mu Cillian Sheridan.

Sheridan wygrał pojedynek główkowy dogrywając piłkę do Gjertsena, ten bezproblemowo minął statycznie biegnącego Maghomę i Wisła Płock wyszła na prowadzenie!

36
13
7
11
22
17'

Z dystansu strzelał Nalepa, jednak chybił.

8
4
1
2
3
16'

Na spalonym czterech piłkarzy Arki.

3
8
3
1
2
16'

Nalepa z rzutu rożnego, najwyżej skoczył Uryga.

6
3
1
1
1
15'

Tempo meczu, szczególnie przy przesuwaniu piłki do przodu, zdecydowanie nie porywa.

1
2
2
2
3
13'

Z dystansu strzelał Vejinović, piłka minęła jednak słupek bramki Daehne.

5
2
1
4
12'

Akcja Arki, Vejinoviciowi jednak odskoczyła piłka na trzy metry przy przyjęciu. Wisła dzielnie się broni.

1
5
2
11'

Gjertsen szukał Merebaszwiliego w polu karnym rywala. Rywalizację o piłkę wygrał Maghoma.

5
1
1
2
8'

Mocny strzał Dominika Furmana! Piłka minimalnie minęła słupek.

4
2
5
2
8'

Nalepa sfaulował Gjertsena. Szansa dla Wisły z rzutu wolnego.

4
1
1
6'

Więcej do powiedzenia ma Arka. Tym razem po dośrodkowaniu Marciniaka, piłka w rękach Daehne.

4
2
1
3
5'

Z rzutu wolnego Arka, piłkę z własnego pola karnego wybił Sheridan.

4
1
1
5'

1
2
1
3'

Zamieszanie po aucie Zbozienia, później jeszcze dośrodkowywał Vejinović, jednak wybili piłkę obrońcy Wisły.

3
1
1
2'

Na początku spotkania głównie walka w środku pola.

1
1
1
czas Start meczu
14:50

Mecz sedziuje Tomasz Kwiatkowski. Arbitrem VAR jest Zbigniew Dobrynin.

1
14:50

Piłkarze obu durżyn wyszli na boisko. Arka zagra na żółto-niebiesko, Wisła na biało.

4
Jakim wynikiem zakończy się mecz Arka - Wisła?
Wygra Arka
Padnie remis
Wygra Wisła
1
14:35

W tabeli Wisła Płock plasuje się na 11. pozycji - dotychczas uzbierała 33 punkty. Arka z 25 punktami jest czternasta. W przypadku zwycięstwa gości, trudno będzie sobie wyobrazić przełamanie Arki i widmo spadku będzie coraz bardziej realne w Gdyni.