Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Maciej Sadlok. Za faul. Nieodpowiedzialne zachowanie Sadloka w środkowej części boiska. Sfaulował Konczkowskiego.

3
4
12
73'

Żółtą kartkę otrzymał Vukan Savicević. Za fal na Felixie. Będzie pauzował w kolejnym meczu z Legią Warszawa.

9
7
2
7
8
73'

Wisła wymieniła mnóstwo podań pod polem karnym rywala. Piast wyszedł z kontrą. Vida przebiegł kilkadziesiąt metrów z piłką, podał do Parzyszka, jednak ten chybił o centymetry! Wcześniej piłknę musnął Hebert, to było kluczowe w tej sytuacji.

2
2
3
3
3
70'

Najlepsza szansa Wisły w tym meczu! Błszczykowski podał do Brożka, a ten nie trafił czysto głową!

11
12
3
9
13
69'

Nic nie wynikło z rzutu rożnego Wisły.

3
3
3
5
7
67'

Głęboka wrzutka Burligi, Plach stał na posterunku i zawiesił się na poprzeczce, nie dopuszczając do zagrożenia.

1
2
1
1
4
66'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Burliga.Sfaulował Felixa.

3
2
1
3
2
64'

Gol! Strzelił Piotr Parzyszek. Asystował mu Martin Konczkowski.

Wojtkowski wprost oddał piłkę Konczkowskiemu, zaliczając bardzo niefortunny wślizg. Ten oddał ją Parzyszkowi i po trzech błędach Wisły, Piast prowadzi 3:0.

38
20
6
9
26
63'

Czerwiński uderzał głową po rzucie wolnym bitym przez Hateleya. Piłka przeleciała obok słupka.

6
2
3
5
4
61'
60'

Gliwiczanie przerwali dobrze zapowiadającą się akcję Wisły Kraków.

6
1
1
2
4
58'

Tym razem błąd Heberta, sytuację uratował Rafał Janicki wybijając piłkę.

7
5
3
5
2
57'

Mecz zrobił się coraz bardziej żywy. Tym razem atakuje Piast.

9
3
3
2
3
54'

Szansa Piasta Gliwice! Parzyszek podał piłkę do Felixa, ten nie trafił z pięciu metrów.

12
5
7
3
6
54'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Sadlok. Za faul na Milewskim. Sadlok będzie pauzował w kolejnym spotkaniu.

2
50'

Błaszczykowski wrzucał piłkę z rzutu wolnego po faulu Piasta. Z dystansu strzelał Savicević, jego uderzenie zostało jednak zablokowane przez Koruna. Później jeszcze swoje dośrodkowanie przeciągnął Rafał Janicki.

7
4
2
2
5
49'

Sadlok podał piłkę Błaszczykowskiemu, ten oddał strzał, który jednak z poświęceniem zablokował Czerwiński.

10
2
6
8
48'

Strzał Błaszczykowskiego, który jednak mocno spudłował.

7
4
4
6
11
47'

Milewski zablokowal wybicie z rzutu rożnego Wisły.

2
1
1
4
4
47'

Jodłowiec wybił piłkę na rzut rożny po rzucie wolnym bitym przez Błaszczykowskiego.