Przemysław Płacheta zapewnił prowadzenie gościom!

2
3
86'

Gol! Strzelił Przemysław Płacheta. Asystował mu Robert Pich.

Śląsk Wrocław odwrócił wynik. Pościg przyjezdnych zakończy się prawdopodobnie pełnym powodzeniem. Przemysław Płacheta znalazł się sam w polu karnym Wisły Płock i miał tam czas na oddanie uderzenia z kilkunastu metrów po wrzutce najważniejszego zawodnika spotkania Roberta Picha.

38
23
5
7
12
85'

Żółtą kartkę otrzymał Israel Puerto za wślizg w nogi Dominika Furmana.

Śląsk Wrocław
4
1
2
81'

Erik Exposito przed szansą na rozstrzygnięcie konfrontacji uderzeniem zza pola karnego. Niezła próba, po której futbolówka zmierzała w narożnik bramki. Napastnik Śląska Wrocław nie ma jednak szczęścia do Krzysztofa Kamińskiego, który popisał się robinsonadą.

15
6
2
1
3
78'
76'

Pozostało kilkanaście minut na rozstrzygnęcie rywalizacji. Mało wskazywało na zmianę wyniku w drugiej połowie, a jednak Śląsk Wrocław przeprowadził zgrabny atak, po którym ma szansę na zdobycie nawet kompletu punktów.

3
5
73'

Robert Pich odrobił stratę do przeciwnika!

11
6
2
2
6
71'

Gol! Strzelił Robert Pich. Asystował mu Michał Chrapek.

Zmiennik okazuje się asem z rękawa szkoleniowca Śląska Wrocław. Zgrabna akcja przeprowadzona przez przyjezdnych została podsumowana uderzeniem z centrum pola karnego w okienko. Robert Pich nie dał szans na wykonanie interwencji Krzysztofowi Kamińskiemu. Remis w Płocku!

32
19
7
6
21
68'

Piłkarze nie tworzą atrakcyjnego widowiska w drugiej połowie. O ile pierwsza zasłużyła na ciepłe słowo od prawdziwych koneserów PKO Ekstraklasy, to po przerwie żadna sytuacja podbramkowa nie wymaga wspominania.

2
1
1
3
komentarz

2
65'

Trenerzy musieli zareagować zmianami na problemy mięśniowe swoich podopiecznych. Torgil Gjertsen oraz Filip Marković odczuli w swoich nogach trudy intensywnego grania we wznowionej PKO Ekstraklasie.

2
1
1
63'
62'

Vitezslav Lavicka ma twardy orzech do zgryzienia.

1
2
1
1
60'

Na zakończenie kwadransa po przerwie dwa dośrodkowania. Na początek Dominik Furman trafił w broniącego przeciwnika z rzutu wolnego, a na koniec Angel Garcia wykonał podanie w rękawice Matusa Putnockiego.

1
1
1
2
57'

Tomasz Musiał wypatrzył rykoszet i przyznał Śląskowi Wrocław korner. Zbyt płaskie dośrodkowanie spod chorągiewki nie sprawiło problemu zawodnikom broniącym. Kolejne rozczarowanie w obozie gości.

3
1
1
4
54'

Michał Chrapek obudził wrocławian. Właśnie ten pomocnik oddaje najwięcej uderzeń w kierunku bramki Krzysztofa Kamińskiego. Futbolówka przeturlała się nieznacznie obok słupka. Spoglądali na nią z niepokojem gospodarze.

4
1
3
52'

Śląsk Wrocław nie zaprezentował wiele ciekawego po powrocie z szatni na boisko, a kolejnej szansy na porozmawianie ze sobą i ze szkoleniowcem już nie będzie. Wisła Płock rozstawiona rozsądnie na własnej połowie i nie pozwala przeciwnikom na zagrożenie Krzysztofowi Kamińskiemu.

2
1
1
1
2
50'

Dino Stiglec rozpędził się na prawej stronie boiska. Wywalczony przez niego wrzut z autu zakończył się zagraniem do Przemysława Płachety, którego w ciasne kleszcze wzięli twardo broniący podopieczni Radosława Sobolewskiego.

1
1
48'

Druga połowa rozpoczęła się niecelnym uderzeniem z rzutu wolnego Dominika Furmana. Pomocnik Wisły Płock nie przymierzył jeszcze ze stojącej piłki w lustro bramki Matusa Putnockiego, choć miał już kilka szans wskutek nierozsącnych fauli przyjezdnych.

2
2
2
1
1
46'

Rywalizacja wznowiona. Trenerzy na razie postanowili nie mieszać w jedenastkach wybranych przed spotkaniem.