","datePublished":"2019-08-24T17:05:34+02:00"},{"@type":"BlogPosting","articleBody":"Niespodzianka! Crystal Palace wygrywa na Old Trafford po raz pierwszy od grudnia 1989 roku! Czerwone Diabły przegrały 1:2.","datePublished":"2019-08-24T17:05:34+02:00"}],"name":"Manchester United - Crystal Palace","coverageStartTime":"2019-08-24T16:00:00+02:00","headline":"Manchester United - Crystal Palace","description":"Manchester United - Crystal Palace","about":{"@type":"SportsEvent","name":"Manchester United - Crystal Palace","startDate":"2019-08-24 16:00","location":{"@type":"Place","name":"Old Trafford w Manchesterze"},"awayTeam":{"@type":"SportsTeam","name":"Crystal Palace"},"homeTeam":{"@type":"SportsTeam","name":"Manchester United"}},"@id":"https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/relacja/98472/man-utd-crystal-palace"}
2
90+3'

Gol! Strzelił Patrick van Aanholt. Asystował mu Wilfried Zaha.

Kolejny błąd Czerwonych Diabłów na wagę straconej bramki! Zaha zagrał do Van Aanholta, obrońca mocno uderzył z lewej strony na krótki słupek. De Gea nie popisał się, przepuścił strzał Holendra i Orły wróciły na prowadzenie!

1
89'

Gol! Strzelił Daniel James. Asystował mu Anthony Martial.

Szaleństwo na Old Trafford! James podał tlen i dał kibicom nadzieje na zwycięstwo Czerwonych Diabłów. Młody pomocnik dostał podanie w pole karne od Martiala, przełożył sobiep piłkę na prawą nogę i oddał efektowny strzał na dalszy słupek!

10
5
2
4
6
86'

Żółtą kartkę otrzymał Vicente Guaita za opóźnianie gry.

Crystal Palace
85'

Man Utd. Schodzi: Scott McTominay. Wchodzi: Juan Mata.

84'

Niezłe dośrodkowanie Aarona Wan-Bissaki. Piłkę próbował przejąć Daniel James, ale sprzątnął mu ją sprzed nosa Andros Townsend.

82'

Nie ma drugiego rzutu karnego dla Czerwonych Diabłów.

1
1
2
2
81'

Kolejna stykowa akcja w polu karnym Orłów. Marcus Rashford znowu przedarł się w pole karne i padł po kontakcie z Martinem Kellym. Sędzia konsultuje się z asystentami VAR.

79'

Żółtą kartkę otrzymał Wilfried Zaha. Skrzydłowy Crystal Palace sfaulował Daniela Jamesa wybiegającego z kontratakiem.

1
1
2
76'

Marcus Rashford próbował przedrzeć się w pole karne z lewej strony. Anglik padł tuż przed "szesnastką" po kontakcie z rywalem. Będzie rzut wolny.

1
1
75'
71'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel James.

Manchester United
1
3
70'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Marcus Rashford!

I nie mamy wyrównania! Piłka trafiła w słupek!

10
7
5
7
16
69'

Będzie rzut karny dla Manchesteru United!Scott McTominay został sfaulowany przez Lukę Milivojevicia.

4
1
2
2
3
67'

Po przerwie, sędzia wznowił grę. Nieudane zagranie Crystal Palace na prawą stronę. Gospodarze ruszają z kontrą.

61'

Kolejne niedokładne zagranie Czerwonych Diabłód. Marcus Rashford chciał zagrać do Daniela Jamesa na skrzydło, ale skrzydłowy w ostatniej chwili zbiegł do środka.

58'

Nieco desperacki strzał Marcusa Rashforda z dystansu. Vicente Guaita z łatwością złapał piłkę.

1
55'

Dobre podanie Scotta McTominaya do Anthony'ego Martiala. Francuz sprytnie przechytrzył Martina Kelly'ego w polu karnym. Obrońca zaraz ruszył za piłkarzem gospodarzy i zatrzymał go na granicy faulu. Anglik złapał rywala za ramię, ale dla sędziego to za mało, żeby odgwizdać rzut karny.

1
1
54'

Niezłe dośrodkowanie z prawej strony od Aarona Wan-Bissaki. Piłkę z powietrza próbował uderzyć Ashley Young, ale nie zrobił tego najlepiej.

1
1
1
53'

Znowu niezła akcja Paula Pogby. Francuz przedarł się w pole karne, ale nie zdążył celnie zagrać. Szybko otoczyło go kilku rywali.

51'

Paul Pogba zagrał do Jesse Lingarda. Anglik miał bardzo dogodną pozycję, był w polu karnym, ale nie poradził sobie z przyjęciem piłki.

49'

Gospodarze nie postraszyli ze stałego fragmentu gry. Sędzia przerwał grę, bo faul w ofensywie popełnił Scott McTominay.

48'

Groźne dośrodkowanie Ashleya YoungaDaniel James zamykał akcję, ale znowu na drodze stanął mu Patrick van Aanholt. Będzie rzut rożny.

1
46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce Orły.

2
1
1
1
15:40

Na razie Wilfried Zaha popisał się tylko kilkoma dryblingami. A Iworyjczyk potrafi przecież też w efektowny sposób trafiać do siatki. Pokazał to na jednym z ostatnich treningów.

45+4'

Nie zanosi się na to, żeby gospodarze zdobyli wyrównującą bramkę do szatni. Dalej odbijają się od defensywy rywali i rozgrywają piłkę przed ich polem karnym.

2
45+1'

Daleko zapędził się Aaron Wan-Bissaka. Nowy nabytek Manchesteru United nie zdążył celnie dośrodkować w pole karne Crystal Palace.

1
15:40

1
43'

Wilfried Zaha długo zabawiał się z rywalem na prawej stronie. Dryblował, popisywał się sztuczkami, ale nie zdążył celnie dośrodkować.

42'

Zadzwiająca statystyka. Czerwone Diabły niemal od początku prowadzą grę. Nie dość, że przegrywają 0:1, to jeszcze nie oddały ani jednego celnego strzału.

1
1
1
42'

Tym razem bezpośrednio z rzutu wolnego uderzył Paul Pogba. Ale Francuz również uderzył niecelnie.

41'

Marcus Rashford precyzyjnie zagrał do Anthony'ego Martiala. Francuz uciekał w pole karne na czystą pozycję, ale zdążył go sfaulować Cahill. Anglik i tak miał szczęście, to mogło się skończyć nawet czerwoną kartką.

41'

Żółtą kartkę otrzymał Gary Cahill.

38'

Żółtą kartkę otrzymał Luka Milivojević.

1
1
37'

Przyjezdni mogli prowadzić 2:0! Ogrone zamieszanie w polu karnym Manchesteru United, było gęsto od zawodników Crystal Palace, ale Wilfried Zaha nie miał zbyt dogodnej pozycji i z ostrego kąta trafił prosto w Davida de Geę.

1
1
1
2
35'

Pierwsza, ale nieudana odpowiedź gospodarzy. Ashley Young oddał strzał z dystansu, ale niecelny.

34'

Man Utd. Schodzi: Luke Shaw. Wchodzi: Ashley Young.

1
1
1
1
32'

Gol! Strzelił Jordan Ayew. Asystował mu Jeffrey Schlupp.

Moment nieuwagi i Czerwone Diabły, które prowadziły grę, przegrywają 0:1! Vicente Guaita wybił piłkę spod własnej bramki, Schlupp wygrał pojedynek powietrzny z Victorem Lindelofem i na czystą pozycję wyszedł Ayew. Ghański napastnik poradził sobie w starciu z De Geą i oddał precyzyjny, płaski strzał.

7
5
1
9
5
30'

Czerwone Diabły dalej grają w "10". Daniel James wciąż znajduje się poza placem gry.

1
1
29'

Jedna z pierwszych prób ofensywnych gości. Jeffrey Schlupp nieudanie dośrodkował z lewej strony, ale piłkę z największym spokojem łapie David de Gea.

1
27'

Tymczasem na murawie leży Daniel James. Przy młodym pomocniku jest już klubowy medyk.

26'

Kolejny bezpośredni strzał z rzutu wolnego Marcusa Rashforda. Anglik znowu przeliczył swoje możliwości i piłka przeleciała nad bramką.

24'

Groźna akcja gospodarzy. Po zablokowanym strzale Anthony'ego Martiala piłkę na skrzydło dostał Marcus Rashford. Dośrodkowanie Anglika do Paula Pogby zostało wybite.

22'

W końcu przyjezdni pojawili się w okolicach pola karnego Manchesteru United. Jednak Luka Milivojević nieudanie zagrywał na skrzydło do Patricka van Aanholta.

2
21'

Niezbyt udany przerzut Paula Pogby na lewą stronę boiska. Grę wznowi od bramki Vicente Guaita.

1
1
1
1
1
17'

Ależ odnalazł się w polu karnym Patrick van AanholtDaniel James z kilku metrów uderzał na bramkę, ale Holender był na linii strzału i wyręczył bramkarza!

15'

Marcus Rashford bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego. Piłka przeleciała nad murem, ale nie znalazła się w świetle bramki.

13'

Przerwa w grze. Joel Ward ucierpiał w starciu z rywalem.

10'

Marcus Rashford dostał dobre podanie w wolną strefę od Harry'ego Maguire'a. Anglik wbiegł w pole karne, ale został zablokowany przez dwójkę obrońców.

1
2
9'

Harry Maguire nie zdążył celnie uderzył głową po dośrodkowaniu Rashforda. Sytuację próbował ratować Luke Shaw, ale przestrzelił.

1
2
8'

Zawodnicy Ole Gunnara Solskjaera będą mieć rzut wolny przed polem karnym rywali. Faulowany był Anthony Martial.

1
1
1
7'

I w końcu jedziemy lewą stroną. Marcus Rashford zbyt długo holował piłkę. Zdążył go zablokować Joel Ward i gospodarze wznawiają grę z autu.

1
6'

Niezła centra Luke'a Shawa z narożnika boiska. Scott McTominay uderzył głową, ale niecelnie.

1
6'

Kolejna nieudana akcja Czerwonych Diabłów. Patrick van Aanholt zablokował centrę Jesse Lingarda na prawej flance.

4'

Pierwsze zagranie w pole karne gości. Aaron Wan-Bissaka uwolnił Daniela Jamesa na prawej stronie. 21-latek dośrodkował, ale piłkę wybił obrońca Crystal Palace.

1
2'

Piłkarze nie rzucili się sobie do gardeł. Gospodarze mają na razie swobodę w rozgrywaniu piłki.