Z pola karnego uderzał Mahrez, świetnie w bramce zachował się de Gea!

City. Schodzi: Rodri. Wchodzi: Ilkay Gundogan.

3
1
2
85'

Gol! Strzelił Nicolas Otamendi. Asystował mu Riyad Mahrez. Mahrez dośrodkował z rogu, a Otamendi głową z pięciu metrów wpakował piłkę do bramki! 1:2!

18
14
2
14
22
83'

Jedna z nielicznych akcji United. Strzał Pereiry poszybował wprost w bramkarza.

1
2
2
81'

Mahrez dogrywał niemal z linii końcowej, ale zbyt mocno i nikt piłki nie sięgnął.

1
1
1
3
1
79'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kevin De Bruyne.

4
3
78'

City cały czas atakuje, jednak wszystko wygląda dobrze tylko do pola karnego United.

3
2
1
1
2
74'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andreas Pereira.

Manchester United
2
3
2
1
7
74'

United. Schodzi: Anthony Martial. Wchodzi: Andreas Pereira.

73'

Po dograniu z rogu głową z pięciu metrów uderzał Otamendi. Nie trafił jednak w bramkę!

1
2
72'

Coraz mniej czasu mają gospodarze na złapanie kontaktu bramkowego. Citu przeważa, ale niewiele z tego wynika.

8
2
1
1
2
69'

Już gramy. United pod bramką City, ale goście bez zagrożenia.

1
1
1
2
3
68'

Przerwa w grze. Fred został trafiony przedmiotem, który został rzucony z trybun.

1
5
3
66'

Jedna z nielicznych akcji gości zakończona strzałem z ostrego kąta Lingarda. Bramkarz wybił piłkę na rzut rożny.

1
2
65'

City. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Riyad Mahrez.

64'

Sprzed pola karnego dobrze uderzył Rodri, de Gea zdołał wybić piłkę ponad bramkę!

1
61'

Indywidualna akcja Sterlinga, który biegł wszerz pola karnego, ale nie zdecydował się na strzał!

1
59'

City. Schodzi: John Stones. Wchodzi: Nicolas Otamendi.

55'

Kevin De Bruyne wpadł z piłką w pole karne, w ostatnim momencie wślizgiem zablokował Belga Victor Lindelof!

9
5
3
3
4
54'

Żółtą kartkę otrzymał David de Gea.

4
4
4
3
4
53'

Atakują, co nie dziwi, gospodarze. Gracze United sporadycznie kontrują rywala.

4
2
2
2
3
49'

David Silva dośrodkował, a może uderzał. Piłka minęła w niewielkiej odległości bramkę gości.

3
47'

Pierwszy strzał po przerwie. Uderzał z dystansu Aneglino, kilka pięter ponad bramką gości.

1
2
1
2
1
46'

Wracamy do gry!

1
1
18:23

1
45+2'

Po raz trzeci gospodarze domagali się rzutu karnego i po raz kolejny sędzia nie przyznał im racji. Będzie jednak analiza VAR.

4
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
1
1
45'

David Silva uderzał niemal z zerowego kąta, bramkarz odbił piłkę.

2
43'

City cały czas na połowie United. Goście jednak spokojnie rozbijają ataki mistrzów Anglii.

1
40'

Z rzutu wolnego z narożnika pola karnego uderzał Kevin De Bruyne, piłka poszybowała tuż ponad bramką gości.

3
2
1
1
2
38'

Kevin De Bruyne dośrodkował, Jesus głową z sześciu metrów spudłował!

1
1
37'

Goście zamierzają do przerwy zachować czyste konto, ale momentami zaczynają grać zbyt nerwowo.

1
34'

W końcu celny strzał City. Uderzał David Silva, de Gea pewnie w bramce.

4
1
1
1
1
33'

City na połowie United, ale gospodarze cały czas nie potrafią zagrozić gościom.

3
1
18:23

29'

Gol! Strzelił Anthony Martial. Asystował mu Daniel James. Indywidualna akcja Martiala, który w końcowej fazie zagrał "klepkę" za Jamesem. Strzał z pola karnego odbił się od słupka i wpadł do bramki gospodarzy! 0:2!

50
25
14
7
7
27'

I kolejny raz Rashford, piłka po strzale napastnika z 16 metrów odbiła się od poprzeczki!

6
2
13
1
2
25'

To powinna być zabójcza kontra gości. Fred w pole karne do Rashforda, a ten z dziewięciu metrów w bramkę nie trafił!

5
1
2
7
4
25'

Mogli wyrównać gospodarze. Z pola karnego wprost w Shawa uderzył Bernardo Silva.

3
2
1
1
1
23'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Pewne uderzenie bramkarza. Ederson w przeciwnym rogu niż piłka! 0:1!

40
19
3
7
9
22'

Żółtą kartkę otrzymał Bernardo Silva.

3
1
1
2
2
21'

Wcześniej w polu karnym padł Rashford, sędzia po konsultacji wskazał na rzut karny!

4
2
2
3
5
20'

David Silva starał się przelobować bramkarza, ale chybił o metr.

1
19'

Piłkarze City biją głową w mur. Gracze United mają z przodu więcej swobody i starają się to wykorzystywać kontrując rywali.

3
3
16'

Trzecia okazja United! Z pola karnego uderzał Martial, Ederson po raz kolejny odbił piłkę!

5
1
2
2
13'

Po raz kolejny gracze City domagali się podyktowania rzutu karnego. Po zagraniu Jesusa piłkę ręką miał zablokować obrońca.

1
1
1
1
13'

Utrzymuje się przewaga City, jednak to goście póki co potrafią poważniej zagrażać gospodarzom.

1
3
1
9'

Goście nastawieni na kontry, przed momentem uderzał Lingard, Ederson nogą odbił piłkę!

5
1
1
7'

Bernardo Silva uderzał z pola karnego, ale trafił w Jesusa. Po chwili obok bramki strzelał Kevin De Bruyne.

4
2
6'

Kontra United, ale Martiala zdołał dogonić Walker.

1
1
1
5'

Na początku okazję stworzyli sobie goście, ale to City przeważa od pierwszych sekund.

1
1
2
4'

Gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego. Sędzia był jednak innego zdania. I słusznie.

4
2
3
2'

Mogło być 0:1! Strzelał James. To powinien być gol. Jednak uderzenie z pola karnego odbił bramkarz!