Spokojne tempo meczu. Piłkarze czekają na końcowy gwizdek sędziego.

Chelsea. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Armando Broja.

82'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kurt Zouma.

Chelsea FC
81'

Kontra Chelsea, zagranie do Anjorina, ten jednak zwlekał ze strzałem i obrońca wybił mu piłkę.

79'

Mogli trafić goście. Najpierw uderzał Richarlison, został zablokowany. Po chwili Kepa uprzedził Theo Walcotta.

76'

Everton. Schodzi: Dominic Calvert-Lewin. Wchodzi: Anthony Gordon.

Anthony Gordon #42
75'

Kwadrans do końca. Niewiele dzieje się na boisku, wszyscy oszczędzają siły.

72'

Z woleja uderzył Anjorin, piłka poszybowała daleko od celu.

1
1
1
71'

Chelsea.. Schodzi: Willian. Wchodzi: Faustino Anjorin.

Faustino Anjorin #55
70'

Szalony kibic wbiegł na murawę i się ucieszył. To prawdopodobnie jego ostatnia wizyta na obiekcie na wiele lat.

1
70'

W Londynie raz słońce, raz deszcz. Przed momentem znowu się rozpadało.

69'

Z pola karnego płasko uderzył Barkley, Pickford na posterunku.

66'

Jedna z nielicznych prób gości. Akcja przerwana, piłka wyszła poza boisko.

63'

Chelsea prowadzi czterema golami i szuka piątego trafienia.

1
1
60'

Chelsea. Schodzi: Mason Mount. Wchodzi: Reece James.

58'

Everton. Schodzi: Tom Davies. Wchodzi: Moise Kean.

57'

Nieobstawiony Pedro uderzal z ok. 12 metrów. Dobrze w bramce zachował się Jordan Pickford.

54'

Żółtą kartkę otrzymał Andre Gomes.

54'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Willian. Po krótko rozegranym rzucie rożnym Willian dośrodkował, a Giroud z bliska wbił piłkę do siatki. 4:0!

3
2
2
1
1
53'

Z pola karnego uderzał Pedro, piłka odbiła się od obrońcy i poszybowała ponad bramką.

51'

Gol! Strzelił Willian. Asystował mu Ross Barkley. Barkley przed polem karnym do Williana, a ten precyzyjny, uderzeniem z ok. 20 metrów tuż przy słupku do bramki. 3:0!

1
1
1
1
48'

Po zmianie stron gra toczy się w środku pola. Everton stara się zagrozić Chelsea, ale do bramki ma bardzo daleko.

46'

Wracamy do gry!

46'

Everton. Schodzi: Bernard. Wchodzi: Theo Walcott.

45'

Sędzia doliczył minutę.

44'

Zagranie do Dominica Calvert-Lewina, ten jednak na spalonym.

41'

Zbliżamy się do przerwy. Nic nie zmienia się w obrazie gry. Chelsea kontroluje przebieg spotkania.

38'

Chelsea przy piłce, gospodarze szukają trzeciego trafienia. To nie jest dobry dzień graczy Evertonu.

35'

Z ok. 16 metrów uderzał Giroud, Pickford pewnie obronił.

1
33'

Rzut wolny dla Chelsea. Z dośrodkowaniem z lewej strony poradził sobie Jordan Pickford.

1
32'

Chelsea kontoluje spotkanie, nie pozwala na zbyt wiele rywalom.

29'

Chelsea pozwala gościom rozgrywać piłkę na własnej połowie, a po przejęciu piłki chce wyjść z szybką akcją.

1
1
1
1
26'

Dominic Calvert-Lewin sam na sam z Kepą, ale napastnik skiksował i uderzył obok bramki!

3
2
1
24'

Po dwóch ciosach Chelsea Everton nie zmienia sposobu gry. Goście konsekwentnie starają się długo rozgrywać swoje akcje.

1
1
21'

Gol! Strzelił Pedro Rodriguez. Asystował mu Ross Barkley. Barkley za plecy obrońców do Pedro, a ten w sytuacji sam na sam uderzył obok bramkarza. 2:0!

3
3
2
4
19'

Kontra Chelsea, Willian wpadł z piłką w pole karne, górą Jordan Pickford!

2
1
1
17'

Po stracie gola Everton na połowie Chelsea, ale goście nie potrafią zagrozić Chelsea.

1
2
14'

Gol! Strzelił Mason Mount. Asystował mu Pedro Rodriguez. Pedro zagrał na piętnasty metr do Mounta, ten przyjął piłkę, obrócił się z nią i uderzył w kierunku bliższego słupka. 1:0!

8
3
4
3
10'

Chelsea swoich szans na gola upatruje w szybkich akcjach. Everton spokojnie rozgrywa piłkę.

1
1
7'

Składna akcja Chelsea, uderzał Mount, świetnie w bramce Jordan Pickford!

4
1
1
2
3'

Od początku uwidoczniła się przewaga Chelsea. Jak na razie jednak bez okazji bramkowych.