Zakończony
Watford FC
90+2'

Gol! Strzelił Ross Barkley. Asystował mu Cesar Azpilicueta.

Jeszcze jedno trafienie na Stamford Bridge i to już idealne podsumowanie tego spotkania. Druga połowa byłaby pusta bez gola Chelsea FC. Ross Barkley chyba wyrasta na pierwszoplanowego zawodnika wieczoru, ponieważ dorzucił gola do wcześniejszej asysty.

10
6
3
1
1
90'

Doliczone cztery minuty.

86'

Chelsea FC bez przekonania domagała się podyktowania rzutu karnego po kolejnym starciu z udziałem Christiana Pulisicia. Sędzia ocenił swoim okiem, tak samo zresztą jak pomocnicy przy monitorach, że faulu nie było.

1
1
82'

Kepa Arrizabalaga wcześnie powrócił do pełni sprawności, co potwierdził swoją interwencją. Bramkarz Chelsea FC poskromił piłkę po ataku budowanym przez Nathaniela Chalobaha oraz Danny'ego Welbecka. Naprawił potworny błąd popełniony przez Bena Gilmoura.

1
81'

Przewinienie na Kepie Arrizabaladze w polu karnym Chelsea FC. Sędzia postanowił chronić agresywnie zaatakowanego bramkarza z Londynu, który od początku spotkania musiał zmierzyć się z zaledwie jednym strzałem.

1
78'
76'
75'

Pozostał kwadrans. Na razie ostatnia bramka w tym meczu to dzieło Williana. Poluje on nadal, ale dotychczas przymierzył wyłącznie z rzutu karnego.

1
1
72'

Przerwa na napoje. Tylko Olivier Giroud, z powodu urazu, nie może przez chwilę porozmawiać ze swoim szkoleniowcem i pozostałymi zawodnikami.

69'

Ben Foster musiał ratować przyjezdnych nie po raz pierwszy tego wieczoru na Stamford Bridge. Efektowna interwencja zapracowanego bramkarza po strzale Williana. Golkiper Watford FC nie zamierza pakować w torbę bagażu bramek.

1
67'

Danny Welbeck był adresatem dokładnego podania crossowego. Zmiennik opanował piłkę na skrzydle, nawinął sobie rozpędzonego ułańsko przeciwnika, po czym wykonał dośrodkowanie. Właśnie ostatni element ataku byłego reprezentanta Anglii zaszwankował.

2
1
64'

Watford FC. Schodzi: Troy Deeney. Wchodzi: Tom Cleverley.

64'

Watford FC. Schodzi: Kiko Femenia. Wchodzi: Adam Masina.

63'

Watford FC pozostaje pod dużą presją swojego przeciwnika i absolutnie nie zna sposobu na uspokojenie gry. Mocniej zanosi się na trzeciego gola zespołu z Londynu niż na trafienie kontaktowe.

60'

Olivier Giroud dostał podanie od Williana i stanął przed szansą pokonania Bena Fostera po raz drugi tego wieczoru. Tym razem doświadczonemu reprezentantowi Francji nie udało się ominąć płaskim uderzeniem bramkarza.

1
55'

Zgodnie z przewidywaniami podopieczni Franka Lamparda przestali przyglądać się swoim mało kreatywnym przeciwnikom. Chelsea FC przejęła futbolówkę, a do rajdu na prawej stronie boiska poderwał się Willian.

52'

Watford FC w ataku pozycyjnym, ale to wszystko daleko od bramki strzeżonej przez Kepę Arrizabalagę. Piłkarze w niebieskich strojach kontrolują działania przeciwnika i zapewne niebawem sami zaproponują jakąś ofensywną szarżę.

1
1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Mariappa za brzydki faul na Christianie Pulisiciu.

46'

Rozpoczęła się druga połowa konfrontacji. Pierwsza była bezbarwna i przebiegała prawie w stu procentach pod dyktando kandydata do awansu do Ligi Mistrzów.