Arsenal. Schodzi: Kieran Tierney. Wchodzi: Reiss Nelson.

Arsenal. Schodzi: Sead Kolasinac. Wchodzi: Cedric Soares.

Arsenal. Schodzi: Hector Bellerin. Wchodzi: Joe Willock.

#28
schodzi Schodzi
1
83'

Kolejny strzał Kane'a, bramkarz odbił piłkę. Poprawka poszybowała ponad poprzeczką.

81'

Gol! Strzelił Toby Alderweireld. Asystował mu Heung-Min Son. Son z rzutu rożnego na piąty metr, a tam Alderweiereld uderzeniem głową pokonał bramkarza. 2:1!

6
8
2
1
81'

Martinez musiał skrócić kąt i w narożniku pola bramkowego odbił strzał Kane'a.

79'

Pierre-Emerick Aubameyang uderzył z pola karnego. Piłkę na rzut rożny zdołał sparować Lloris.

76'

Żółtą kartkę za faul w środku pola otrzymał Harry Winks.

1
75'

Kwadrans do końca. Na festiwal bramkowy nie zapowiada się.

73'

Tottenham uaktywnił się w ofensywie. Cały czas brakuje jednak groźnych okazji bramkowych.

1
70'

Kane do Sona, ten jednak nie zdołał pokonać Llorisa. Napastnik Tottenhamu ucierpiał w sytuacji, sędzia nakazał grać dalej.

1
70'

Arsenal. Schodzi: Nicolas Pepe. Wchodzi: Bukayo Saka.

69'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

1
67'

Z boiska wieje nudą. Wiele wskazuje na to, że wszystko co dobre wydarzyło się głównie przed przerwą.

1
64'

Utrzymuje się przewaga gości, Tottenham sporadycznie stara się zagrażać Arsenalowi.

1
61'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nicolas Pepe.

1
2
1
61'

Pepe uderzył z rzutu wolnego. Źle i wprost w mur.

1
59'

Pierre-Emerick Aubameyang uderzał z pola karnego, mocny strzał zatrzymał się na poprzeczce! Piłka wróciła na boisko.

3
1
1
1
1
57'

Cały czas więcej z gry mają goście, piłkarze Tottenhamu atakują sporadycznie.

1
55'

Rzut rożny dla Arsenalu. Z dośrodkowaniem poradzili sobie obrońcy Tottenhamu, podobnie jak z kolejną.

1
52'

Z woleja z pola karnego uderzał Sead Kolasinac, ale niewiele z tego wyszło. Piłka poszybowała ponad poprzeczką.

1
50'

Miejsca do oddania uderzenia szukał Moura, ale w decydującym momencie zablokował go Mustafi.

1
1
48'

Spokojny początek 2. połowy. Gra toczy się głównie w środku pola.

46'

Wracamy do gry!

1
2
17:01

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ben Davies.

1
45'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alexandre Lacazette.

3
1
3
42'

Akcja gości zakończona strzałem Pepe. Pewnie w bramce Lloris.

2
2
41'

Arsenal w ataku. Goście przed przerwą chcą ponownie wyjść na prowadzenie.

2
40'

Pierre-Emerick Aubameyang uderzył z rzutu wolnego z ok. 20 metrów. Tuż obok słupka!

2
2
36'

Trochę spadło tempo spotkania. Widowisko wciąż jest jednak bardzo interesujące. Sporo się dzieje.

1
34'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Serge Aurier.

32'

Odpowiedź Kanonierów, Pepe uderzył z ok. 20 metrów. Piłka przeleciała pół metra obok słupka.

31'

Z ok. 30 metrów potężnie uderzył Ben DaviesEmiliano Martinez końcami palców sparował piłkę na poprzeczkę!

1
30'

Rzut rożny dla Tottenhamu, z dośrodkowaniem poradziła sobie defensywa gości.

27'

Zespoły nie zamierzają murować bramki. Tottenham i Arsenal nastawione na atak.

1
24'

Przerwa na napój.

3
3
1
1
1
23'

Uderzał Kane, obronił Martinez. Napastnik Kogutów był jednak na spalonym.

1
21'

Zamieszanie na przedpolu Arsenalu, gościom udało się wyjść jednak cało z opresji.

1
1
19'

Gol! Strzelił Heung-Min Son. Kryminal w obronie Arsenalu. Kolasinac tak podawał Luizowi, że piłkę przejął Son. W sytuacji sam na sam Koreańczyk uderzył ponad bramkarzem. 1:1!

10
7
1
6
2
17'

Gol! Strzelił Alexandre Lacazette. Asystował mu Granit Xhaka. Xhaka odzyskał piłkę przed polem karnym, dopadł do niej Lacazette i pięknym uderzeniem z ok. 19 metrów pokonał Llorisa. 0:1!

7
7
4
3
2
16'

Żółtą kartkę otrzymał Giovani Lo Celso.

1
15'

Coraz więcej do powiedzenia w ataku mają goście. Tottenham cofnął się pod własne pole karne.

13'

Mogło być groźnie pod bramką gości. Strzał Tierney'a minął bramkę o kilka metrów.

1
10'

Kane w polu karnym, Anglik starał się przelobować bramkarza, ale Martinez wyczuł intencje strzelca i zdołał odbić piłkę.

4
2
3
9'

Dani Ceballos dogrywał z rzutu rożnego, Shkodran Mustafi głową uderzył ponad poprzeczką.

1
7'

W końcu Arsenal na dłuzej z piłką na połowie rywala. Czekamy na pierwsze groźniejsze sytuacje. Poza strzałem Moury w 1. minucie dzieje się niewiele.

3'

Od początku aktywniejszy w ofensywie jest Tottenham. Arsenal jak na razie statycznie.

1
3
2
1'

I juz mamy pierwszy strzał w meczu. Z dystansu uderzył Moura, Martinez efektownie obronił.