Podbeskidzie. Schodzi: Filip Laskowski. Wchodzi: Szymon Mroczko.

Filip Laskowski #14
1
1
87'

Krzysztof Brede odesłany na trybuny. Jednak jedna żółta kartka to za mało, żeby utemperować awanturującego się blisko boiska szkoleniowca. Nie po raz pierwszy w sezonie trener Podbeskidzia Bielsko-Biała nie dokończy meczu na ławce rezerwowych.

2
1
84'

Gospodarze musieli zachować czujność we własnym polu karnym, ponieważ ich przeciwnik wywalczył korner. Sprawnie ustawieni przez Martina Polacka obrońcy nie dopuścili do strzału.

1
1
2
83'

Akcja z udziałem dwóch zmienników zakończona atomowym, ale nieznacznie niecelnym strzałem Florina Purece. Wcześniej w rozegranie futbolówki włączyli się Dawid Kalisz oraz Vladislavs Gutkovskis.

1
1
81'

Podbeskidzie. Schodzi: Marko Roginić. Wchodzi: Kamil Biliński.

Marko Roginić #95
2
2
79'

Kilkanaście minut do końca, a wynik od dawna nie ulega zmianie. Krzysztof Brede ma jeszcze możliwość reagowania roszadami personalnymi i za moment z tego skorzysta.

1
76'

Zanosi się na emocjonującą końcówkę spotkania pod Klimczokiem. Piłka w bramce Podbeskidzia Bielsko-Biała po zagraniu Vladislavsa Gutkovskisa, ale nie ma gola z powodu spalonego w momencie podania Piotra Wlazły!

1
1
75'

Górale mogli już oskalpować przeciwnika z kompletu punktów, ale nie, szansa na podwojenie przewagi została zmarnowana. Filip Laskowski główkował po dośrodkowaniu Łukasza Sierpiny i zabrakło mu do szczęścia niewiele.

1
komentarz

73'

Termalica. Schodzi: Roman Gergel. Wchodzi: Dawid Kalisz.

Dawid Kalisz #6
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Wlazło za faul na Filipie Laskowskim.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1
70'

Podbeskidzie coraz bliżej czwartego zwycięstwa w rundzie wiosennej.

1
68'

Dmytro Baszłaj rozdaje karty we własnym polu karnym. W powietrzu nie ma równego sobie i ponownie wygrał konfrontację. Nie jest łatwo ominąć go, o czym przekonał się Marcin Grabowski.

1
67'

Podbeskidzie. Schodzi: Karol Danielak. Wchodzi: Mateusz Marzec.

Mateusz Marzec #17
1
64'

Piłkarze w pomarańczowych strojach poprawiają swój wynik w statystyce posiadania futbolówki, ale nie poprawiają rezultatu meczu. Mariusz Lewandowski nakazał ofensywę w czasie pobytu w szatni ze swoimi podopiecznymi.

1
1
62'

Zaliczka gospodarzy nie jest bezpieczna. To tylko jedno trafienie, dlatego lider musi być czujny. W drugiej połowie poprzedniego meczu Olimpia Grudziądz znalazła sposób na pokonanie jego bramkarza. Górale nie chcą powtórki.

1
58'

Marko Roginić poluje na drugiego gola. Chce dodatkowo poprawić swoją sytuację w klasyfikacji snajperów ligi. Strzał napastnika Podbeskidzia Bielsko-Biała minimalnie nad poprzeczką, a uruchomił go centrą Bartosz Jaroch.

2
3
1
1
1
57'

Szkoleniowiec przyjezdnych szuka rozwiązań na ławce rezerwowych. Krzysztof Brede na razie pozwala zawodnikom, którzy nie znaleźli się w jedenastce, na rozgrzewkę. Ponadto wyciszył się i nie podważa decyzji Marka Opalińskiego.

1
56'

Termalica. Schodzi: Paweł Oleksy. Wchodzi: Matej Jelić.

Matej Jelić #9
1
komentarz

53'

Bruk-Bet Termalica Nieciecza przyspieszył i znajduje sposoby na zagrożenie przeciwnikom w ostatnich minutach. Dmytro Baszłaj musiał popracować barkami we własnym polu karnym, żeby spacyfikować dośrodkowanie aktywnego Pawła Oleksego.

1
50'

Dobra akcja zespołu spod Tarnowa. Marcin Grabowski wymienił podania na skrzydle z Pawłem Oleksym i oddał uderzenie, po którym futbolówka znalazła się w bocznej siatce bramki Podbeskidzia Bielsko-Biała. Ostrzeżenie dla lidera.

1
2
2
49'

Krzysztof Brede napomniany przez sędziego żółtym kartonikiem. Wyraźnie podminowany wrócił szkoleniowiec Podbeskidzia Bielsko-Biała z szatni i dostał napomnienie od Marka Opalińskiego.