Żółtą kartkę otrzymał Marcin Orłowski za utrudnianie wznowienia gry Rafałowi Leszczyńskiemu.

Żółtą kartkę otrzymał Karol Niemczycki za opóźnianie gry.

1
1
90+2'

Obie drużyny w poprzednim meczu strzeliły gola w doliczonym czasie, więc wiary w to, że są w stanie tego dokonać, na pewno im nie zabraknie.

1
90'

Doliczone cztery minuty.

1
1
1
87'

Karol Niemczycki interweniował znacznie lepiej niż przy strzale Mateusza Sopoćki. Tym razem bramkarz Puszczy Niepołomice popisał się i zatrzymał futbolówkę po próbie Marko Roginicia.

2
85'

Ponownie remis! Mało czasu na zdobycie decydującej bramki.

1
2
80'

Gol! Strzelił Mateusz Sopoćko. Asystował mu Tomasz Nowak.

Akcja zmienników i Podbeskidzie Bielsko-Biała ponownie walczy ambitnie o poprawienie wyniku w końcówce. Mateusz Sopoćko oddał strzał na 2:2 z okolic narożnika boiska po podaniu Tomasza Nowaka. Dubler nadał piłce idealną rotację i ominął Karola Niemczyckiego. Na takie uderzenie czekali gospodarze przez sporo ponad godzinę!

Podbeskidzie Bielsko-Biała
8
4
2
2
6
79'

Żółtą kartkę otrzymał Konrad Nowak za faul w centrum boiska.

76'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Serafin za powstrzymanie faulem Kamila Bilińskiego.

1
3
75'

Puszcza Niepołomice. Schodzi: Maksymilian Sitek. Wchodzi: Konrad Nowak.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Maksymilian Sitek #50
2
73'

Okazja na odebranie Podbeskidziu Bielsko-Biała nadziei na zwycięstwo. Atak Puszczy Niepołomice wyprowadził Jewhen Radionow, po którego podaniu strzelał Wiktor Żytek! Interwencja Rafała Leszczyńskiego utrzymała Górali przy życiu w tym meczu.

2
2
70'

Tytaniczna praca Jewhena Radionowa na połowie Podbeskidzia Bielsko-Biała. Po pojedynkach z obrońcami gospodarzy brakuje energii na dobre uderzenie. Raz chybił, raz trafił w przeciwnika, a tym razem w zasadzie podał piłkę Rafałowi Leszczyńskiemu.

1
1
1
68'

Coraz mniej czasu pozostaje Podbeskidziu Bielsko-Biała na odwrócenie wyniku i odzyskanie prowadzenia. Gospodarze potrzebują do tego celu dwóch goli, a czas im ucieka. Nie można też często mówić o zagrożeniu dla Karola Niemczyckiego.

3
2
1
1
66'

Puszcza Niepołomice. Schodzi: Michał Klec. Wchodzi: Wiktor Żytek.

Michał Klec #18
2
65'

Żółtą kartkę otrzymał Kacper Gach za faul na Maksymilianie Sitku.

4
2
1
65'

Trener Górali nie może już dokonywać korekt w jedenastce! Kamil Biliński ostatnią nadzieją Krzysztofa Brede.

60'

Nie zmienia Tomasz Tułacz, ale nie można się temu dziwić. Do kilku roszad w Puszczy Niepołomice doszło przed pierwszym gwizdkiem, a wybory dokonane przez jej szkoleniowca na razie zdają egzamin.

1
57'

Aleksander Komor starał się zagrozić swoim strzałem Karolowi Niemczyckiemu. Na początek gracz o defensywnych inklinacjach musi jednak popracować nad dokładnością swojego uderzenia. Wyraźne pudło.

1
55'

Puszcza Niepołomice nie miała dużo czasu na przygotowanie się do tego spotkania, ale pewnie zna doskonale możliwości lidera i jak się okazuje, potrafi je zneutralizować.

1
53'

W uderzeniach celnych 3:2 dla Podbeskidzia Bielsko-Biała. Jak widać, nie jest to na razie popisowa partia ani Rafała Leszczyńskiego, ani Karola Niemczyckiego, ponieważ większość strzałów w lustro bramki skończyła się golem.

1
komentarz

50'

Michał Mikołajczyk poderwał się na swoim lewym skrzydle. Zgubił co prawda wolniejszego od siebie przeciwnika, ale zabrakło energii oraz techniki na precyzyjne dośrodkowanie.

48'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksander Komor za faul na Hubercie Tomalskim.

48'

Trener Krzysztof Brede nie był zadowolony z funkcjonowania swojego zespołu. Dwie zmiany to również efekt żółtych kartek, które przed przerwą zobaczyli Michał Rzuchowski oraz Filip Laskowski.

1
46'

Piłka ponownie sunie po murawie.

46'

Podbeskidzie. Schodzi: Filip Laskowski. Wchodzi: Mateusz Sopoćko.

Filip Laskowski #14
komentarz

Bielszczanie w tarapatach.

komentarz

Puszcza bliżej odniesienia zwycięstwa!

Czy Podbeskidzie Bielsko-Biała wyrówna po przerwie?
komentarz

45'

Doliczona minuta.

1
44'

Przyjezdni już prowadzą w twierdzy Podbeskidzia Bielsko-Biała.

42'

Gol! Strzelił Maksymilian Sitek.

Tomasz Tułacz trafił z wstawieniem Maksymiliana Sitka do podstawowego składu. Skrzydłowy właśnie dorzucił gola do wcześniejszej asysty. Puszcza znalazła się już na prowadzeniu po sprawnym odwróceniu rezultatu. Maksymilian Sitek wykorzystał wrzutkę z rzutu wolnego zgraną jeszcze w pobliże bramki Rafała Leszczyńskiego. Stałe fragmenty gry to potężna broń zespołu z Niepołomic.

3
1
4
40'

Jeszcze pięć minut pozostało z podstawowego czasu w pierwszej połowie. Puszcza Niepołomice zorganizowała się do ataków z wykorzystaniem skrzydeł.

1
37'

Coraz to nowe akcje podopiecznych Krzysztofa Brede, za którymi coraz trudniej nadążyć. Filip Laskowski zaatakował pole karne Puszczy Niepołomice i zapolował tam na piłkę po dośrodkowaniu Bartosza Jarocha. Zabrakło młodzieżowcowi celnego strzału głową.

1
36'

Rafał Figiel wymienił podania z Karolem Danielakiem, który po raz drugi w tej pierwszej połowie szukał możliwości pokonania Karola Niemczyckiego. Przed byłym zawodnikiem Pogoni Szczecin czy Wisły Kraków wyrośli rywale i wykonali blok.

33'

Weszliśmy w kwadrans poprzedzający przerwę. Podbeskidzie Bielsko-Biała w natarciu, ale Puszcza Niepołomice wyraźnie okrzepła w twierdzy lidera. Aktualnie efektywnie bronią przyjezdni.

1
1
30'

Zagranie ręką Karola Niemczyckiego poza polem karnym. To musiało skutkować niebezpieczeństwem dla Puszczy Niepołomice. Za wykonanie rzutu wolnego zabrał się Rafał Figiel, jednak nie przedarł się przez starannie ustawiony mur przyjezdnych.

2
1
28'

Michał Klec nie pozwolił gospodarzom nacieszyć się prowadzeniem.

2
26'

Gol! Strzelił Michał Klec. Asystował mu Maksymilian Sitek.

Skuteczna odpowiedź Puszczy Niepołomice i potwierdza na boisku, że Podbeskidziu Bielsko-Biała nie będzie tak łatwo o wywalczenie kompletu punktów jej kosztem. Michał Klec doprowadził do remisu 1:1. W odpowiednim momencie wystartował do futbolówki i oddał celne uderzenie po zagraniu Maksymiliana Sitka.

1
22'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Laskowski za przewinienie taktyczne.

2
3
20'

Karol Danielak jest w tym sezonie najskuteczniejszym piłkarzem Podbeskidzia Bielsko-Biała. Skrzydłowy wparował w pole karne przeciwnika, wypracował sobie miejsce do strzału, ale nie popisał się właśnie ostatnim elementem ataku.

17'

Puszcza Niepołomice otrząsnęła się i ma jeszcze dużo czasu na odpowiedzenie liderowi. Ekipa spod Krakowa miała pierwszą szansę na zaskoczenie Rafała Leszczyńskiego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, jednak czujni są bielszczanie.

15'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Rzuchowski za faul.

3
2
1
14'

Michał Rzuchowski strzelcem pierwszego gola w meczu i w kolejce.

2
1
1
12'

Ekipa z województwa małopolskiego przemieściła się na połowę przeciwnika. Działaniami obronnymi Podbeskidzia Bielsko-Biała dowodzi w swoim stylu Dmytro Baszłaj.

10'

Fatalne otwarcie meczu dla Puszczy Niepołomice. Większość przygotowanych przez trenera Tomasza Tułacza planów musi być natychmiast zweryfikowana, ponieważ jego podopieczni nie przetrwali już pierwszego szturmu lidera.

8'

Michał Rzuchowski strzelił premierowego gola! Górale już mają czego bronić.

5'

Gol! Strzelił Michał Rzuchowski. Asystował mu Bartosz Jaroch.

Podbeskidzie Bielsko-Biała nie potrzebowało dużo czasu na zranienie przeciwnika. Seria ataków, krótko po otwarciu spotkania, poskutkowała golem. Michał Rzuchowski zakończył pewnym strzałem akcję, którą na prawej stronie boiska rozpędził Bartosz Jaroch. Defensor, po wymianie podań, obsłużył pomocnika, który nie zamierzał zmarnować prezentu.

8
3
4
4
3'

Rozpoczyna od ataków lider. Dwa dośrodkowania posłane w pole karne Puszczy Niepołomice. Jedno z rzutu rożnego, drugie z ruchomej piłki i poradzili sobie odpowiedniu rozstawieni podopieczni Tomasza Tułacza.

Czy Podbeskidzie Bielsko-Biała wygra najbliższy mecz z Puszczą Niepołomice?
17:26

17:26

Sędzia: Paweł Malec (Łódź)

15:03

Poznaj najlepszą "11" poprzedniej kolejki zakończonej w niedzielę.

1
1
1
1
1
15:03

Celem Górali jest oczywiście awans do PKO Ekstraklasy bez konieczności rywalizowania w barażach. Puszcza Niepołomice niespodziewanie traci już tylko trzy punkty do najlepszej szóstki w tabeli, a to efekt poprawienia stylu oraz wyników w rundzie wiosennej.

1
15:03

Podopieczni Krzysztofa Brede są najlepszym pierwszoligowcem pod względem wyników na własnym stadionie. Z kolei Puszcza Niepołomice została w tym sezonie pokonana zaledwie raz na wyjeździe.

15:03

W takich okolicznościach Puszcza Niepołomice wygrała drugi mecz na własnym stadionie z rzędu.

15:03

Puszcza Niepołomice odniosła w poprzednim meczu zwycięstwo 2:1 z Wigrami Suwałki. Również podopieczni Tomasza Tułacza strzelili gola w doliczonym czasie. Bohaterem ostatniego stałego fragmentu gry został Erik Cikos, który wykorzystał wrzutkę Wiktora Żytka.

1
1
15:03

Drużyna z Bielska-Białej toczy pasjonujący wyścig po bezpośredni awans do PKO Ekstraklasy z Wartą Poznań oraz Stalą Mielec. W poprzedniej kolejce Podbeskidzie zremisowało 2:2 z Miedzią Legnica, a wynik ustaliło w doliczonym czasie, grając dziesięciu na jedenastu.