Żółtą kartkę otrzymał Miłosz Kałahur za ostre przewinienie.

Sandecja Nowy Sącz
1
87'

Warta Poznań o krok od zwycięstwa! Jeszcze starają się cokolwiek zdziałać przyjezdni, ale zeszło z nich powietrze po drugim golu Krzysztofa Danielewicza.

5
3
85'

Gol! Strzelił Krzysztof Danielewicz. Asystował mu Mateusz Szczepaniak.

Mocne wejście z ławki rezerwowych na boisko i po tym ciosie Sandecja Nowy Sącz ma już bliskie zeru szanse na zapunktowanie. Ponownie to co najlepsze było konsekwencją dośrodkowania Michała Jakóbowskiego. Zanim Krzysztof Danielewicz oddał techniczne uderzenie na 2:0 było jeszcze zgranie innego zmiennika Mateusza Szczepaniaka.

84'

Krzysztof Danielewicz swoim doświadczeniem oraz umiejętnościami w destrukcji wzmocnił drugą linię Zielonych. Może pokusi się również o strzelenie gola.

2
2
1
82'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Ogorzały za przerwanie faulem akcji Zielonych.

Kamil Ogorzały #19
1
1
1
80'

Mateusz Klichowicz zameldował się na boisku strzałem, ale nie zagroził mocno Adrianowi Lisowi. Bramkarz kandydata do awansu musi rozprawiać się z takimi uderzeniami.

2
79'

Ostatnim zmiennikiem w zespole z Nowego Sącza został Maciej Korzym, który dołączył do pozostałych zawodników ofensywnych kosztem pomocnika o defensywnych inklinacjach. Ryzykowne posunięcie, ale Sandecja nie ma wiele do stracenia.

1
75'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Kieliba za faul.

Warta Poznań
2
1
72'

Warta Poznań już ostrożniejsza, ale stara się jak najdłużej utrzymywać w posiadaniu piłki i w ten sposób podcinać skrzydła przeciwnikom. W tym meczu Zieloni posiadają futbolówkę aż przez 70 procent czasu.

1
1
1
1
69'

Trener Tomasz Kafarski zaczął zmieniać i szukać nowych rozwiązań w ofensywie. Sandecja Nowy Sącz ma jeszcze trochę czasu na odwrócenie rezultatu. Mateusz Klichowicz pokazał kompanom, jak umieścić piłkę w siatce, ale problem w tym, że był na spalonym i Dominik Sulikowski nie uznał gola.

66'

Sandecja Nowy Sącz. Schodzi: Jan Kuźma. Wchodzi: Miłosz Kałahur.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Jan Kuźma #23
1
65'

Robert Janicki miał ochotę na strzelenie drugiego gola. Wyraźnie rozochocił się najbardziej kreatywny pomocnik zespołu Piotra Tworka. Tym razem jego próbę z dystansu zablokował doświadczony Grzegorz Baran.

2
61'

Teraz to ekipa z południa Polski nie może kurczowo trzymać się własnej połowy boiska i ma za zadanie zaproponować coś interesującego w ofensywie. Dotychczas Sandecja Nowy Sącz oddała tylko jeden strzał celny, a to wyraźnie za mało, żeby pokonać Adriana Lisa.

2
komentarz

58'

Michał Jakóbowski ponownie zagroził gościom. Tym razem wybronili się podopieczni Tomasza Kafarskiego po akcji z udziałem Gracjana Jarocha oraz Jakuba Apolinarskiego, ale wyglądają na mocno stłamszonych.

2
56'

Robert Janicki i 1:0 dla zespołu z Poznania!

2
3
1
1
54'

Gol! Strzelił Gracjan Jaroch. Asystował mu Michał Jakóbowski.

Jak widać mobilizacja trenera Piotra Tworka podziałała na jego podopiecznych. Po przerwie Warta Poznań objęła prowadzenie. Michał Jakóbowski w swoim stylu przyspieszył na skrzydle. Jego podanie zostało wykorzystane przez Roberta Janickiego, który płaskim strzałem pokonał zasłoniętego Daniela Bielicę!

14
4
1
1
3
51'

Bartosz Kieliba przerwał faulem rozegranie przyjezdnych. Nic wynikło z rzutu wolnego Sandecji Nowy Sącz, natomiast akcja zespołu z Wielkopolski została podsumowana zbyt wysokim uderzeniem przez Gracjana Jarocha.

1
48'

Piotr Tworek na pewno zmobilizował swoich podopiecznych do kolejnych ataków po powrocie z szatni na boisko. Warta Poznań z czasem zaczęła dobierać się do defensywy przeciwnika w pierwszej połowie i kreować coraz ciekawsze sytuacje podbramkowe.

3
1
46'

Piłkarze powrócili w szatni na boisko i wznowili walkę o ligowe punkty. Druga połowa.