90'

Doliczone pięć minut.

4
87'

Końcówka podstawowego czasu i sędzia już pewnie zastanawia się, ile minut doliczyć. Stomil Olsztyn jeszcze szuka swoich szans, jednak nie można powiedzieć, że Martin Polacek znajduje się w opałach.

3
1
1
85'

Aleksander Komor znalazł się tym razem w polu karnym przeciwnika. Obrona Stomilu Olsztyn nie powstrzymała nacierającego na bramkę przeciwnika, którego uderzenie zostało zatrzymane przez Piotra Skibę.

1
83'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Bondarenko za faul. Największy pechowiec popołudnia musi uważać.

Mateusz Bondarenko #99
Stomil Olsztyn
1
77'

Grzegorz Lech zameldował się na boisku atakiem. Po wymianie podań z Szymonem Sobczakiem rutyniarz oddał co prawda celne uderzenie, ale dokładnie tam, gdzie znajdował się Martin Polacek. Udana interwencja Słowaka i nadal zachowuje on czyste konto.

1
76'
ZMIANA

Stomil Olsztyn. Schodzi: Sam van Huffel. Wchodzi: Grzegorz Lech.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Sam van Huffel #24
1
komentarz

71'

Po przerwie na uzupełnienie płynów Stomilowi Olsztyn pozostało niewiele czasu na doprowadzenie do remisu. Szybka konsultacja ze szkoleniowcem i przyjezdni muszą ruszać do ataku. Jedna z nich akcji była niebezpieczna, ale dobrze interweniował Aleksander Komor.

1
1
66'

Kapitalne przyspieszenie Górali. Prowadzą 2:0!

3
1
64'
ZMIANA
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karol Danielak. Asystował mu Rafał Figiel.

Przypomniał o sobie Karol Danielak - czołowy zawodnik rankingu strzelców oraz klasyfikacji kanadyjskiej ligi. Kolejny gol dla Podbeskidzia Bielsko-Biała. Odsłonił się Stomil Olsztyn, co zostało ukarane przez Karola Danielaka. Skrzydłowy główkował po dośrodkowaniu Rafała Figiela.

Podbeskidzie Bielsko-Biała
10
4
3
3
59'
ZMIANA

Podbeskidzie. Schodzi: Filip Laskowski. Wchodzi: Mateusz Sopoćko.

Filip Laskowski #14
2
1
58'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Mateusz Bondarenko.

Podbeskidzie Bielsko-Biała wybroniło się po stałym fragmencie Stomilu Olsztyn, po czym popędziło ze sprawnym kontratakiem. Piłka powędrowała tym razem z odpowiednią prędkością w pole karne przyjezdnych. Na dodatek Górale mieli szczęście, ponieważ Mateusz Bondarenko skierował piłkę do własnej bramki.

11
6
1
3
4
54'

Słupek! Ogromna szansa na objęcie prowadzenia przez Stomil Olsztyn. Zabrakło centymetrów do szczęścia Kokiemu Hinokio, który zakończył nieznacznie niecelnym strzałem rajd. Aż dwóch zawodników Podbeskidzia Bielsko-Biała dało się nabrać na zwody Azjaty.

1
1
53'

Trenerzy spoglądają w kierunku zawodników rezerwowych, których rozgrzewka jest coraz bardziej intensywna. Podstawowe jedenastki dostały czas na podkręcenie tempa, ale pora na nowe sposoby ożywienia widowiska.

1
51'

Podbeskidzie Bielsko-Biała zmobilizowało się oraz zorganizowało do ataku podczas pobytu w szatni. Brakuje jednak konkretów i można na razie pochwalić podopiecznych Adama Majewskiego za działania w defensywie.

1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Janusz Bucholc za ostre przewinienie na Rafale Figielu.

2
2
46'

14:57

45'

Doliczona minuta.

44'

Szymon Sobczak upadł w polu karnym gospodarzy i spojrzał w kierunku sędziego Sebastiana Krasnego. Napastnik Stomilu Olsztyn nie zobaczył, a w zasadzie usłyszał, tego czego oczekiwał. Nie ma gwizdka i jedenastki.

1
40'

Ostatnie minuty w pierwszej połowie, a wynik pozostaje niezmienny. Stomil Olsztyn nieźle otworzył to spotkanie, później do głosu doszło Podbeskidzie Bielsko-Biała, ale zaledwie jedno celne uderzenie przez 40 minut mówi wszystko o jakości ataków.

1
1
39'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksander Komor za przewinienie na Wojciechu Hajdzie.

1
1
37'

Sam van Huffel ułożył sobie piłkę do strzału zza pola karnego. Defensywa Podbeskidzia Bielsko-Biała była w sporym nieładzie, więc piłkarz z Beneluksu strzelił. Za wysoko!

1
1
34'

Piłka sunie głównie po połowie zespołu z północy Polski. Doświadczeni gracze Podbeskidzia Bielsko-Biała mieli za zadanie dokończyć obiecująco zapowiadający się kontratak, ale przerosło ono ich. Tomasz Nowak nie wykonał precyzyjnego podania do Kamila Bilińskiego.

1
1
14:57

29'

Szansa dla Górali na zdobycie prowadzenia po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Łukasz Sierpina zacentrował na głowę Filipa Laskowskiego, któremu nie udało się tą częścią ciała przymierzyć w bramkę Stomilu Olsztyn. Dwa kwadranse i bezbramkowo pod Klimczokiem.

28'

Mateusz Bondarenko starał się zagrozić gospodarzom podaniem prostopadłym, jednak nie dotarł do niego Szymon Sobczak, a piłka poturlała się spokojnie do Martina Polacka. Rosły golkiper mógł być jej jedynym adresatem.

1
26'

Żółtą kartkę otrzymał Jurich Carolina za przerwanie faulem akcji Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Jurich Carolina #23
22'

Po wznowieniu rywalizacji Łukasz Sierpina ułożył sobie piłkę na prawej stopie i oddał uderzenie. Zbyt anemicznie, żeby pokonać jakiegokolwiek profesjonalnego bramkarza, a tym bardziej doświadczonego Piotra Skibę.

20'

Nie pierwszego tego popołudnia przewinienie Kornela Osyry na Szymonie Sobczaku. Tym razem poważniejsze wejście defensora Podbeskidzia Bielsko-Biała i doświadczony napastnik potrzebował wsparcia medyka. Krótka przerwa w grze.

1
1
16'

Łukasz Sierpina przyspieszył na swoim skrzydle i zakończył przebojowy rajd wstrzeleniem w pobliże bramki Piotra Skiby. Nie zdołał zamknąć tego ataku i oddać uderzenia z bliska Karol Danielak. Ostrzeżenie numer jeden dla olsztynian.

14'

Podbeskidzie Bielsko-Biała przechwyciło piłkę i wymieniło podania. Kandydat na lidera postanowił narzucić swoje warunki przyjezdnym i zmusić ich do podbiegania za futbolówką.

12'

Gospodarze wybronili się po wrzutce z rzutu wolnego i po kilkunastu sekundach sami skrzyknęli się do stałego fragmentu gry. Dośrodkowanie Rafała Figiela zostało zneutralizowane, a poprawka Kacpra Gacha była w nieodpowiednim momencie. Na spalonym Kornel Osyra.

10'

Podbeskidzie Bielsko-Biała rozpoczęło bez typowego dla siebe wigoru. Podopieczni Krzysztofa Brede przyjrzeli się, co ma do zaproponowania Stomil Olsztyn.

5'

Po faulu na Szymonie Sobczaku rośli piłkarze Stomilu Olsztyn ruszyli tłumie w pole karne przeciwnika. Najwyżej z nich wyskoczył Jonatan Straus, jednak nie przymierzył głową w bramkę Martina Polacka. Kolejna próba zespołu z Warmii i ponownie pudło.

1
1
3'

Pierwsza sytuacja strzelecka została stworzona przez Stomil Olsztyn. Dość przypadkowe zagranie Juricha Caroliny, jednak piłka szczęśliwie została przechwycona przez Szymona Sobczaka, który nie przymierzył w bramkę Podbeskidzia Bielsko-Biała.

1
1
Czy Podbeskidzie Bielsko-Biała wygra mecz ze Stomilem Olsztyn?

23:54

Stomil Olsztyn wygrał poprzednie, prestiżowe dla siebie spotkanie 1:0 z Wigrami Suwałki. Do bramki regionalnego przeciwnika przymierzył Janusz Bucholc, a później podopieczni Adama Majewskiego nie dali odebrać sobie zaliczki.

1
1
23:54

W rundzie jesiennej Stomil Olsztyn zwyciężył 1:0 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Konfrontacja długo była bezbramkowa, a rozstrzygnął ją golem w 82. minucie defensor Rafał Remisz.

23:54

Poznaj najlepszych pierwszoligowców poprzedniej kolejki.

23:54

Górale nie mogli być w stu procentach zadowoleni po poprzednim meczu.

23:54

W poprzednim meczu kandydat do awansu zremisował 1:1 z GKS-em Tychy. Podbeskidzie Bielsko-Biała odpowiedziało tylko jednym golem zmiennika Kamila Bilińskiego na wcześniejsze trafienie Szymona Lewickiego.

23:54

Podbeskidzie Bielsko-Biała odzyska pozycję lidera w wyścigu do PKO Ekstraklasy, po dniu przerwy, jeżeli zwycięży ze Stomilem Olsztyn. Klub spod Klimczoka jest przed pierwszym gwizdkiem trzeci ze Stalą Mielec oraz Wartą Poznań.

23:54

W sobotę Stal Mielec zwyciężyła 2:0 z Radomiakiem i teraz to drużyna z Podkarpacia jest na najwyższym miejscu w tabeli.

23:54

Podbeskidzie Bielsko-Biała poznało wyniki swoich konkurentów do bezpośredniego awansu do PKO Ekstraklasy. W niedzielę podopieczni Krzysztofa Brede odpowiedzą w meczu ze Stomilem Olsztyn na bezbramkowy remis Warty Poznań z Miedzią Legnica oraz zwycięstwo 2:0 Stali Mielec z Radomiakiem.