11
87'

Dzięki Robertowi Janickiemu wynik ponownie jest na styku.

85'

Robert Janicki ponownie zaprezentował się na połowie przeciwnika. Zablokowana próba autora gola kontaktowego, a po kilku sekundach jeszcze gorsze uderzenie oddał Michał Jakóbowski. Ekipa z Niepołomic odetchnęła.

1
1
81'

Puszcza Niepołomice. Schodzi: Maksymilian Sitek. Wchodzi: Bartosz Żurek.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Maksymilian Sitek #50
1
81'

Gol! Strzelił Robert Janicki. Asystował mu Michał Jakóbowski.

Ostatnie minuty spotkania zapowiadają się pasjonująco. Trafienie kontaktowe Roberta Janickiego powinno uskrzydlić zespół z Poznania i dodać mu wiary, że jeszcze nie wszystko w tym meczu jest stracone. Pomocnik wykończył akcję zbudowaną na lewej stronie boiska przez Jakuba Kiełba oraz Michała Jakóbowskiego.

78'

Bartosz Kieliba chciał naprawić popełnione błędy w ofensywie. Piotr Lasyk irytuje jednak doświadczonego defensora, a także pozostałych poznaniaków swoimi orzeczeniami. Tym razem gwizdnął faul autora gola samobójczego i przyznał wznowienie niepołomiczanom.

77'

Szuka awaryjnych rozwiązań trener Piotr Tworek. Szkoleniowiec Zielonych wprowadza zmienników, którzy mogliby jakimś dynamicznym rajdem, jakimś niekonwencjonalnym zagraniem przywrócić gospodarzom wiarę w możliwość zapunktowania. Na razie wszystko wskazuje, że komplet "oczek" pojedzie do Niepołomic.

2
2
1
72'

Trudno będzie już cokolwiek zdziałać zawodnikom ze stolicy Wielkopolski. Dwubramkowa strata do zdyscyplinowanego przeciwnika będzie trudna do odrobienia. Łukasz Trałka postanowił wziąć sprawę w swoje ręce, ale również jego uderzenie zostało poskromione przez Karola Niemczyckiego.

3
1
1
67'

Bartosz Kieliba ogromnym pechowcem. Trafienie samobójcze.

1
65'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Bartosz Kieliba.

Puszcza Niepołomice coraz bliżej odniesienia cennego zwycięstwa na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim. Na dodatek przyjezdnym pomaga w odniesieniu sukcesu przeciwnik. Po dośrodkowaniu Maksymiliana Sitka interweniował niefortunnie Bartosz Kieliba i zaskoczył własnego bramkarza. Kolejny "swojak" na zapleczu PKO Ekstraklasy!

Warta Poznań
6
7
2
2
5
62'

Puszcza Niepołomice. Schodzi: Michał Klec. Wchodzi: Wiktor Żytek.

Michał Klec #18
60'

Na zakończenie kwadransa po przerwie zapachniało wyrównaniem. Łukasz Spławski zachował się jak na napastnika przystało w polu karnym Puszczy Niepołomice, a jego podanie chciał wykorzystać Michał Grobelny. Na swoim posterunku nie traci jednak koncentracji Karol Niemczycki.

1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Grobelny za ostre przewinienie.

54'

Marcin Orłowski nie zabrał się do kontrataku. Podanie wyglądało obiecująco, ale doświadczony napastnik nie przypilnował linii obrońców z Poznania i sędzia asystent zasygnalizował jego spalonego.

1
50'

Przyjezdni z powodzeniem odpierają ataki poddenerwowanych sytuacją w tym meczu, a także generalnie pasmem niepowodzeń poznaniaków. Warta ma problem ze stworzeniem zagrożenia w ataku pozycyjnym.

46'

Gra wznowiona. Po nieco ponad 45 minutach lepsza jest Puszcza Niepołomice, która miała kwadrans w szatni na przygotowanie odpowiedniego planu na drugą połowę.