Żółtą kartkę otrzymał Adrian Rakowski krótko po pojawieniu się na boisku.

Podbeskidzie Bielsko-Biała
1
83'

Wymiana podań z udziałem wszystkich środkowych pomocników gospodarzy. Jeden z nich już szykował się do zatrudnienia swoim strzałem bramkarza, a najlepiej pokonanie go, ale interweniował defensor.

1
1
80'

Szarża Podbeskidzia Bielsko-Biała na skrzydle. Po niej próba przetransportowania futbolówki do środka pola i przed pole karne Chrobrego Głogów. Tam dobrze zareagowali defensywni pomocnicy z województwa dolnośląskiego.

1
77'

Piłka wędrowała od jednej strony boiska na drugą, ale wszystkim atakującym piłkarzom zabrało zdecydowania i ostatecznie żaden z nich nie zatrudnił bramkarza strzałem.

75'

Michał Ilków-Gołąb dał prowadzenie gościom!

1
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Ilków-Gołąb.

Przyjezdni na prowadzeniu na terenie lidera. Twierdza Podbeskidzia Bielsko-Biała drży w posadach. Za wykonanie rzutu karnego zabrał się Michał Ilków-Gołąb i pokonał swoim uderzeniem Martina Polacka. Chrobry Głogów blisko zwycięstwa, a walka o baraże nadal ma rumieńce.

4
2
1
2
69'

Ogromna szansa dla Chrobrego Głogów na gola. Rzut karny podyktowany za faul Martina Polacka.

2
1
1
62'

Piłka przeleciała wyraźnie ponad bramką przyjezdnych po uderzeniu z dystansu. Golkiper gospodarzy nie musiał robić nic ponad odprowadzenie jej wzrokiem poza boisko. Wznowienie z pola bramkowego.

59'
ZMIANA

Podbeskidzie. Schodzi: Łukasz Sierpina. Wchodzi: Mateusz Marzec.

wchodzi Wchodzi
Mateusz Marzec #17
schodzi Schodzi
58'

Dobrze zapowiadająca się akcja wyżej notowanego zespołu z wykorzystaniem prawego skrzydła. Po harmonijnej wymianie podań przeciągnięte dośrodkowanie. Zabrakło wykończenia.

54'

Maksymilian Banaszewski miał wielką szansę na gola dla zespołu z Głogowa. Po płaskim dośrodkowaniu doszedł do piłki, ponieważ pomylili się obrońcy Podbeskidzia Bielsko-Biała, jednak strzelił nieznacznie ponad bramką Martina Polacka.

2
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Marcel Ziemann za ostre przewinienie.

51'

Miłosz Kozak w swoim stylu rozpędził się na boku boiska. Obrońca Podbeskidzia Bielsko-Biała nie dał się nabrać na drybling dynamicznego przeciwnika i nie dopuścił do strzału.

2
2
1
48'

Przytomne rozciągnięcie ataku Podbeskidzia Bielsko-Biała na prawe skrzydło. Gospodarze zdobyli przestrzeń, ale nie zakończyli akcji ani dokładnym dośrodkowaniem, ani strzałem.

1
46'

Druga połowa meczu Podbeskidzia Bielsko-Biała z Chrobrym Głogów. Można spodziewać się w tej części spotkania dynamiczniejszych ataków z obu stron boiska.

2
2
Czy po przerwie padnie minimum gol?
Tak
Nie
1
42'

Żółtą kartkę otrzymał Kornel Osyra i już obaj środkowi obrońcy Podbeskidzia Bielsko-Biała są obciążeni kartonikiem.

1
2
39'

Krótka przerwa w grze po ostrym zderzeniu. Piłkarze podnieśli się w boiska, a wcześniej odpowiedzieli negująco na pytanie sędziego, czy jest niezbędne wezwanie pomocy medycznej.

36'

Chrobry Głogów na połowie przeciwnika, a jedna z akcji przyniosła gościom rzut wolny w dogodnym dla nich miejscu boiska. Miłosz Kozak zabrał się za jego wykonanie, ale swoim strzałem trafił w mur ustawiony przez Martina Polacka.

1
34'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksander Komor za faul na Damianie Kowalczyku.

1
34'

Michał Szromnik w bramce Chrobrego Głogów. W dotychczasowych 31 meczach 10 razy zachował czyste konto.

31'

Tradycyjnie w pole karne przeciwnika pobiegli środkowi obrońcy Podbeskidzia Bielsko-Biała, ponieważ mieli korner. Aleksander Komor oddał uderzenie po dośrodkowaniu, ale nie trafił w lustro bramki strzeżonej przez Michała Szromnika.

1
29'

Podanie do ustawionego szeroko zawodnika, który rozpędził się na boku boiska. Zapachniało niebezpiecznym atakiem, jednak zabrakło precyzyjnego dośrodkowania. Za drużynami już blisko dwa kwadranse rywalizacji.

26'

Kamil Biliński próbował wykorzystać dośrodkowanie Łukasza Sierpiny. Niewiele zabrakło doświadczonemu napastnikowi do szczęścia, jednak jedynym łupem Podbeskidzia Bielsko-Biała po tej akcji był korner.

1
24'

Chrobry Głogów odpowiada nieśmiałymi atakami gospodarzom. Podopieczni Ivana Djurdjevicia próbują po przechwyceniu piłki, szybko transportować ją w pobliże bramki Podbeskidzia.

2
21'

Marcel Ziemann odpowiedział niebezpiecznym strzałem z dystansu na wcześniejsze ataki zespołu z południa Polski. Martin Polacek został sprawdzony po raz pierwszy w tym meczu i nie pozwolił szybko szybującej piłce na lądowanie w siatce.