Madejski pewnie złapał piłkę. Chyba w tym meczu już nic się nie wydarzy...

2
1
2
90+3'

Widzew chce zdobyć gola na wagę trzech punktów, ale uważnie w defensywie miejscowi.

1
2
1
2
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Bruno Żołądź.

Olimpia Elbląg
2
1
90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

89'

Gol! Strzelił Przemysław Brychlik.

Mamy wyrównanie! Goście czekali na końcowy gwizdek i doczekali się... bramki dla Olimpii! Rezerwowy Przemysław Brychlik doprowadził do remisu 1:1.

Przemysław Brychlik #16
30
9
5
7
19
86'

Kontra przyjezdnych. Znowu faulowany został Wolsztyński.

1
1
3
3
3
84'

Dośrodkowanie Kosakiewicza ze stojącej piłki nie sprawiło miejscowym żadnego kłopotu.

1
1
84'

Wolsztyński ruszył po prawym skrzydle, ale został sfaulowany.

1
1
82'

Goście mają problemy z utrzymaniem się przy piłce. Dość dziwne, grają przecież w przewadze.

1
3
79'

Damian Szuprytowski dośrodkował piłkę z rzutu wolnego. Lewandowski ucierpiał, ale wstał i pozostał na murawie.

1
1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Radwański.

Widzew Łódź
2
4
2
71'

Olimpia Elbląg. Schodzi: Michał Miller. Wchodzi: Przemysław Brychlik.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Michał Miller #11
1
70'

Kosakiewicz wykonał rzut rożny, ale na posterunku byli piłkarze z Elbląga.

1
69'

Radwański znowu faulowany. Za chwilę goście będą wykonywać rzut wolny.

1
68'

Szybka kontra Widzewa. Kosakiewicz szukał jednego z kolegów, ale jego zagranie przeczytał obrońca Olimpii.

1
66'

Strzał Robaka zablokowany. Widzew chce znaleźć swój rytm.

2
2
64'

Widzew. Schodzi: Ameyaw. Wchodzi: Konrad Gutowski.

Michael Ameyaw #9
63'

Zablokowany strzał Christophera Mandiangu. Chwilę później faulowany był bramkarz gospodarzy.

62'

Olimpia rozgrywa piłkę, a Widzew czeka na kontrę.

60'

Widzew gra w przewadze, ale nie potrafi zdominować gospodarzy.

1
1
56'

Kolejna dobra interwencja w obronie Sebastiana Rudola.

2
54'

Radwański potrzebuje pomocy medyków. Za chwilę powinien zameldować się ponownie na boisku.

3
1
52'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Michał Kuczałek.

Miejscowi będą grać w osłabieniu! Kuczałek zbyt ostro zaatakował Radwańskiego i wyleciał z boiska!

Michał Kuczałek #13
11
2
1
1
3
51'

Gospodarze mają przewagę, ale niewiele z niej wynika.

2
49'

Pięczek nabił Millera i gospodarze nie otrzymali nawet rzutu rożnego. Olimpia ruszyła od początku drugiej połowy.

47'

Zamieszanie w polu karnym gości. Widzewiacy wybili jednak piłkę i miejscowi nie oddali strzału.

2
46'

Olimpia Elbląg. Schodzi: Oskar Ryk. Wchodzi: Klaudiusz Krasa.

Klaudiusz Krasa #17
czas Druga połowa
45'

Widzew szuka drugiego gola! Gospodarze jednak poradzili sobie we własnym polu karnym i przynajmniej na chwilę oddalili zagrożenie.

3
2
42'

Gol! Strzelił Marcin Robak. Asystował mu Michael Ameyaw. Widzew wychodzi na prowadzenie! Marcel Pięczek napędził akcję i wrzucił piłkę w pole karne gospodarzy. Główkę wygrał Ameyaw, który zagrał futbolówkę do Robaka. Snajper przyjezdnych pewnie trafił do siatki. Mamy 1:0 dla łodzian!

3
40'

Ciekawie rozegrali piłkę miejscowi. Znowu bez zarzutu w defensywie spisał się Daniel Tanżyna.

39'

Robak zagrał piłkę do Mandiangu. Piłkarz z Łodzi nie przeszedł jednak rywala.

1
18:47

1
38'

Michael Ameyaw ruszył prawym skrzydłem, ale szybko stracił futbolówkę.

36'

Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, ale piłkę pewnie złapał Sebastian Madejski.

1
36'

Radwański ma dobre odbiory, ale pierwsze podanie piłkarza Widzewa pozostawia wiele do życzenia.

34'

Świetna interwencja Kosakiewicza w defensywie. Wygrał pojedynek, a chwilę później jeszcze nabił rywala. Od bramki Wolański.

1
1
32'

Olimpia ma coraz więcej do powiedzenia! Tanżyna zablokował potężny strzał gospodarzy.

1
1
31'

Demianiuk sfaulował Kosakiewicza. Piłkarz z Elbląga kompletnie nie zgodza się z werdyktem arbitra.

2
1
30'

Gospodarze wyszli wyżej, ale z ich pressingiem poradzili sobie łodzianie. Akcja Widzewa nie trwała jednak długo.

1
28'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Poczobut.Piłkarz gości przesadził i obejrzał za faul żółty kartonik.

2
1
27'

Było groźnie! Cezary Demianiuk oddał strzał, ale uderzenie zablokował jeden z obrońców Widzewa.

26'

Miller odzyskał piłkę na połowie Widzewa, lecz zagrał zbyt mocno do Sedlewskiego.

2
24'

Atak pozycyjny ekipy z Elbląga. Cezary Demianiuk pokazał się z niezłej strony, ale zabrakło strzału. Z bramki wybiegł Wolański i złapał futbolówkę.

3
1
2
2
2
21'

Sedlewski przeciągnął dośrodkowanie. Udało się utrzymać piłkę w boisku, ale akcja straciła tempo.

2
1
1
20'

Kolejne przewinienie po stronie gospodarzy. Sędzia teraz oszczędził Kuczałka.

1
1
1
19'

Dobra wrzutka Kosakiewicza z rzutu wolnego, ale piłkarze Widzewa jej nie wykorzystali.

2
2
2
17'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Miller.Piłkarz Olimpii sfaulował rywala. Wydaje się, że sędzia potraktował go zbyt ostro.

1
1
17'

Nie ma zaskoczenia - duża przewaga łodzian w posiadaniu piłki.

4
2
2
18:47

15'

Damian Szuprytowski chciał oszukać Radwańskiego, ale piłkarz Widzewa był czujny. Nie zdołał jednak rozpocząć kontry swojego zespołu.

12'

Centra gości pod bramkę Sebastiana Madejskiego, ale świetnie ustawiony był Tomasz Sedlewski.

12'

Ostra gra miejscowych. Piłkarze z Elbląga popełnili już piąty faul.

1
1
10'

Marcin Robak walczył o piłkę w polu karnym rywali, ale sfaulował Michała Kuczałka.

7'

Oskar Ryk ucierpiał, ale szybko wstał i pozostał na boisku. Nie ma przerwy w grze.

1
5'

Zablokowany strzał Adama Radwańskiego. Mamy korner dla gości.

1
1
5'

Łukasz Kosakiewicz dośrodkował z rzutu wolnego, ale dobrze ustawieni byli gospodarze i wybili piłkę.

2
3'

Kolejna odważna akcja Olimpii Elbląg. Ofiarna interwencja Sebastiana Rudola oddaliła zagrożenie.

1
2'

Gospodarze pojawili się w okolicach pola karnego Widzewa, ale nie zdołali oddać uderzenia.

1
18:47

Piłkarze pojawili się na boisku. Olimpia zagra w białych strojach, Widzew na czerwono.

18:47

Za chwilę zaczynamy!

Jaki wynik padnie w meczu Olimpia Elbląg - Widzew Łódź?

08:38

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 4. kolejki II ligi Olimpia Elbląg - Widzew Łódź. Gospodarze w obecnym sezonie nie doznali jeszcze porażki i są liderem. Przyjezdni zrobią wszystko, aby to zmienić. Zapowiada się emocjonujące widowisko. Pierwszy gwizdek arbitra zaplanowano na godzinę 19:00.