Jeszcze Widzew. Strzał Robaka, wprost w ręce bramkarza Lecha II.

6
6
2
90+2'

Lech szuka wyrównującego gola, jednak nie potrafi przedostać się z piłką w pole karne łodzian.

3
3
1
1
2
90+1'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kornel Kordas.

Widzew Łódź
1
2
3
3
3
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
3
2
3
88'
ZMIANA

Lech II. Schodzi: Arkadiusz Kaczmarek. Wchodzi: Paweł Tupaj.

wchodzi Wchodzi
Paweł Tupaj #14
schodzi Schodzi
Arkadiusz Kaczmarek #2
1
87'

Łodzianie nie pozwalają graczom Lecha na przedostanie się pod własną bramkę.

3
2
1
1
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Christopher Mandiangu. Z okolic narożnika pola karnego uderzył Mandiangu. Piłka otarła się jeszcze o Andrzejewskiego. Bramkarz nie był w stanie odbił futbolówki. 1:2!

15
6
3
4
81'
ZMIANA

Lech II. Schodzi: Filip Szymczak. Wchodzi: Oleksandr Yatsenko.

Oleksandr Yatsenko #13
80'

Widzew ma wyraźnie więcej sił od gospodarzy. Łodzianie jednak mają problemy z wykreowaniem sobie okazji bramkowych.

1
1
77'

Widzew uzyskał optyczną przewagę, z której jednak niewiele wynika.

74'

Opatrywany jest Tymoteusz Klupś. Mamy przerwę w grze.

1
73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Grzegorz Wojtkowiak.

Lech II Poznań
1
71'

Dogrywał Makuszewski, piłka otarła się o obrońcę i spadała za plecy Pawłowskiego. Na jego szczęście odbiła się od górnej części poprzeczki.

2
70'

Akcja Kosakiewicza, który uderzył na bramkę. Szymański zdołał odbić piłkę.

68'

Makuszewski dogrywał z rzutu wolnego, pilkę wypiąstkował Pawłowski.

67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Kosakiewicz.

1
1
66'

Lech stara się skonstruować akcję na połowie Widzewa, jednak gospodarze nie są w stanie wykreować sobie pozycji do oddania uderzenia.

2
63'

Strzał Robaka z ok. 15 metrów, piłkę do boku sparował Szymański. Widzew coraz groźniejszy.

2
1
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Eryk Kryg.

61'
ZMIANA

Lech II. Schodzi: Filip Marchwiński. Wchodzi: Juliusz Letniowski.

60'

Robak mógł się znaleźć sam naprzeciwko Szymańskiego, jednak snajper po raz kolejny źle przyjął piłkę i uprzedził go bramkarz.

1
komentarz

2
59'

Po ciosie zadały sobie zespoły. Wróciliśmy z grą do środka pola.

1
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Możdżeń. Asystował mu Marcin Robak. Błyskawiczna odpowiedź łodzian! Dośrodkował Robak, a głową z pięciu metrów do siatki trafił Możdżeń. 1:1!

11
4
2
3
5
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Filip Marchwiński. Pewny strzał Marchwińskiego, Pawłowski rzucił się w przeciwną stronę. 1:0!

9
6
3
1
5
54'

Marchwiński wpadł z piłką w pole karne i został sfaulowany przez Pawłowskiego. Rzut karny dla Lecha II!