Lech II Poznań
22' Kacper Andrzejewski 55' Filip Marchwiński 62' Eryk Kryg 73' Grzegorz Wojtkowiak
Widzew Łódź
49' Daniel Mąka 56' Mateusz Możdżeń 67' Łukasz Kosakiewicz 84' Christopher Mandiangu 90+1' Kornel Kordas
1:2

Koniec. Widzew przegrywał we Wronkach, ale potrafił odwrócić losy meczu i zwyciężyć.

Jeszcze Widzew. Strzał Robaka, wprost w ręce bramkarza Lecha II.

Lech szuka wyrównującego gola, jednak nie potrafi przedostać się z piłką w pole karne łodzian.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kornel Kordas.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Lech II. Schodzi: Arkadiusz Kaczmarek. Wchodzi: Paweł Tupaj.

Łodzianie nie pozwalają graczom Lecha na przedostanie się pod własną bramkę.

Gol! Strzelił Christopher Mandiangu. Z okolic narożnika pola karnego uderzył Mandiangu. Piłka otarła się jeszcze o Andrzejewskiego. Bramkarz nie był w stanie odbił futbolówki. 1:2!

Lech II. Schodzi: Filip Szymczak. Wchodzi: Oleksandr Yatsenko.

Widzew ma wyraźnie więcej sił od gospodarzy. Łodzianie jednak mają problemy z wykreowaniem sobie okazji bramkowych.

Widzew uzyskał optyczną przewagę, z której jednak niewiele wynika.

Opatrywany jest Tymoteusz Klupś. Mamy przerwę w grze.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Grzegorz Wojtkowiak.

Dogrywał Makuszewski, piłka otarła się o obrońcę i spadała za plecy Pawłowskiego. Na jego szczęście odbiła się od górnej części poprzeczki.

Akcja Kosakiewicza, który uderzył na bramkę. Szymański zdołał odbić piłkę.

Makuszewski dogrywał z rzutu wolnego, pilkę wypiąstkował Pawłowski.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Kosakiewicz.

Lech stara się skonstruować akcję na połowie Widzewa, jednak gospodarze nie są w stanie wykreować sobie pozycji do oddania uderzenia.

Strzał Robaka z ok. 15 metrów, piłkę do boku sparował Szymański. Widzew coraz groźniejszy.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Eryk Kryg.

Lech II. Schodzi: Filip Marchwiński. Wchodzi: Juliusz Letniowski.

Robak mógł się znaleźć sam naprzeciwko Szymańskiego, jednak snajper po raz kolejny źle przyjął piłkę i uprzedził go bramkarz.

Po ciosie zadały sobie zespoły. Wróciliśmy z grą do środka pola.

Gol! Strzelił Mateusz Możdżeń. Asystował mu Marcin Robak. Błyskawiczna odpowiedź łodzian! Dośrodkował Robak, a głową z pięciu metrów do siatki trafił Możdżeń. 1:1!

Gol! Strzelił Filip Marchwiński. Pewny strzał Marchwińskiego, Pawłowski rzucił się w przeciwną stronę. 1:0!

Marchwiński wpadł z piłką w pole karne i został sfaulowany przez Pawłowskiego. Rzut karny dla Lecha II!

Wciąż po przerwie bez dogodnych okazji na gole.

Sporo walki, momentami ostrej. Wszystko dzieje się w okolicach środka pola.

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Mąka.

Po zmianie stron gra toczy się głównie w środku pola. Żadna z drużyn nie potrafił na dłużej uzyskać przewagi.

Lech II. Schodzi: Jakub Moder. Wchodzi: Eryk Kryg.

Widzew. Schodzi: Marcel Pięczek. Wchodzi: Kornel Kordas.

Wracamy do meczu.

Przerwa. Ciekawe spotkanie we Wronkach. Na razie bez goli.

Po dośrodkowaniu z rogu uderzał Szymczak, jednak tuż obok słupka!

A teraz kontra Widzewa. Z piłką ruszył Gutowski, który zamiast podawać uderzył z ok. 16 metrów. Wprost w ręce bramkarza.

Kontra Lecha, Szymczak składał się w polu karnym do strzału. Został jednak zablokowany.

Coraz bliżej przerwy. Dobre tempo meczu, do szczęścia brakuje nam goli.

Niewielkie zamieszanie w polu karnym poznaniaków. Sędzia jednak dopatrzył się faulu w ataku i grę przerwał.

Gospodarze długo rozgrywali piłkę pod polem karnym Widzewa. W końcu do dośrodkowania doszedł Grzegorz Wojtkowiak, głową uderzył jednak tuż obok słupka!

Piłka w bramce Lecha II, ale wcześniej sędzia przerwał akcję i wciąż 0:0.

Z ok. 16 metrów uderzył Możdżeń, piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

Zagranie w pole karne do Robaka, napastnik jednak źle przyjął piłkę i już nie był w stanie groźnie uderzyć.

O Panie! Moder chciał dośrodkować, ale wyszło jak wyszło. Okropne dogranie, od bramki Widzew.

Gra przeniosła się do środka pola. Mecz się wyrównał.

Pawłowski wybiegł daleko przed pole karne, ale piłki nie przejął. Bramka Widzewa była pusta, Szymczak do niej uderzył z ok. 40 metrów. Jednak źle i niecelnie.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kacper Andrzejewski.

Sprzed pola karnego uderzał Mateusz Możdżeń, trafił jednak w rywala. Po chwili sędzia akcję przerwał, na spalonym znalazł się jeden z łodzian.

Coraz więcej z gry mają łodzianie. Przed momentem dośrodkowanie z rzutu wolnego pewnie złapał Szymański.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzał Robak, Szymański odbił piłkę. Poprawka poszybowała obok celu!

Pierwsze wyjście łodzian. Robak do Mąki, a ten z okolic linii pola karnego uderzył wysoko ponad poprzeczką.

Widzew cały czas bardzo pasywnie, gospodarze cały czas mają więcej z gry.

Ależ zamieszanie pod bramką Widzewa! Pawłowski kapitalnie odbił strzał głową Szymczaka, dwie dobitki zostały zablokowane przez obrońców. Lech II powinien prowadzić.

Przerwa w grze. Na murawie leży jeden z piłkarzy Widzewa. Już są przy nim "doktorzy".

Od początku aktywny Lech, gospodarze pod polem karnym Widzewa szukają okazji do oddania uderzenia.

Pierwsza akcja Lecha, czujny był Pawłowski, który był dobrze ustawiony i złapał piłkę