Żółtą kartkę otrzymał Fode Ballo-Toure.

1
2
88'

Po dograniu z rogu strzał głową Slimaniego końcami palców na rzut rożny wybił Navas.

2
5
5
2
2
87'

Do piłki dopadł 15 metrów przed bramką Maripan. Jego strzał w ostatnim momencie podbił obrońca! Gdyby nie on, byłby gol!

4
3
5
1
1
86'
4
2
2
1
2
85'
84'

Żółtą kartkę otrzymał Tiemoue Bakayoko.

2
2
7
3
3
82'

Monaco. Schodzi: Gelson Martins. Wchodzi: Ruben Aguilar.

81'

Problemy ma Martins. Będzie konieczna zmiana.

2
1
2
2
3
80'
79'

Gracze PSG starają się szybko wyprowadzać swoje ataki. Rywale wręcz przeciwnie, zwalaniają grę.

1
1
76'

Techniczny strzał Mbappe, piłkę zdołał końcami palców wybić bramkarz!

3
1
2
1
2
75'

Utrata prowadzenie zmotywowała PSG. Gospodarze rzucili się do ataku, ale czasu mają już niewiele.

1
2
1
72'

Sędzia dopiero po dwóch minutach i informacji z wozu VAR wskazał na środek boiska. Dla nas jest to kontrowersja.

4
3
4
1
2
70'

Gol! Strzelił Islam Slimani. A jednak jest gol. Sędzia po analizie uznał, że trafienie zmiennika padło prawidłowo. 3:3!

25
9
6
4
4
70'

Po rykoszecie piłkę przejął Islam Slimani. Futbolówka po chwili znalazła się w bramce, ale gola nie będzie. Gracz Monaco był na metrowym spalonym.

2
1
2
1
2
69'

Aleksandr Gołowin dośrdkował z rzutu rożnego, żaden z graczy Monaco nie zdołał uderzyć w światło bramki i piłkę przejęli gospodarze.

68'

Monaco na dłużej pod bramką PSG. Goście jednak nie są w stanie wykreować sobie okazji bramkowej.

65'

Monaco. Schodzi: Cesc Fabregas. Wchodzi: Islam Slimani.

1
63'

Gospodarze konttolują przebieg meczu. Monaco nie potrafi poważniej zagrozić PSG.

60'

Godzina gry za nami. Po zmianie stron mecz jest mniej emocjonujący. Piłkarze wysoko podnieśli sobie poprzeczkę.

2
1
57'

Szczęścia próbował Gołowin, Navas nie dał się jednak zaskoczyć.

54'

Mogło być 4:2. Z pola karnego uderzał Neymar. Benjamin Lecomte świetnie zachował się w bramce i obronił.

4
1
1
53'

Atak pozycyjny paryżan. Gospodarze dość wolno rozgrywają jednak swoje akcje.

1
50'

Atakuje Monaco, PSG nie zamierza się jednak tylko bronić. Zapowiada się ciekawa 2. połowa.

2
1
47'

Monaco jest w niedzielnym meczu dobrze dysponowane. Goście w ataku, szukają gola na 3:3.

3
46'

Wracamy do gry po przerwie.

1
1
45+3'

Gołowin powinien trafić na 3:3, ale będąc w doskonałej pozycji nie trafił w bramkę z ośmiu metrów!

1
1
45'

Jeszcze 2 minuty 1. połowy przed nami.

2
1
44'

Gospodarze ponownie prowadzą i spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie.

42'

Gol! Strzelił Neymar. Brazylijczyk pewnie uderzyl do bramki. Neymar poczekał na ruch bramkarza i strzelił w swój lewy róg. 3:2!

Paris Saint-Germain
7
4
3
6
15
40'

Rzut karny dla PSG! W polu karnym sfaulowany został Mbappe.

2
1
6
8
37'

Kolejna składna akcja Monaco. Aleksandr Gołowin ograł obrońcę, strzał z ok. 16 metrów zdołał odbić Keylor Navas!

2
1
1
35'

Glik ostro potraktował Neymara. Brazylijczyk ucierpiał, sędzia puścił grę.

15
12
2
4
3
33'

Atak pozycyjny Monaco. Goście mieli sporo miejsca, ale nie zakończyli akcji uderzeniem.

3
31'

Kamil Glik! Dlaczego to nie wpadło? Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na bliższy słupek nabiegł Polak i głową trafił w słupek! Następnie piłka wyszła na aut.

8
3
9
7
4
28'

Atak pozycyjny gospodarzy. Chyba nikt, nawet znany kibic "Dzidziol", nie spodziewał się takiego początku spotkania.

4
3
2
24'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Fode Ballo-ToureDzieje się w Paryżu! Piłkę w polu karnym otrzymał Neymar, chciał dogrywać do partnera. Tor lotu piłki zmienił niefortunnie Ballo-Toure i znowu mamy remis! 2:2!

6
7
4
6
12
22'

Kontra Monaco 2 na 1. Ben Yedder do Balde, ten w sytuacji sam na sam uderzył w nogi Navasa!

1
4
1
1
20'

Do uderzenia doszedł Mbappe, piłka minęła bramkę Monaco.

1
1
1
19'

Dobrze w defensywie Glik. Polak przerwał indywidualną akcję Neymara.

3
1
1
18'

PSG stara się odrabiać straty. Monaco skupione na własne połowie nie popełnia błędów.

3
1
1
15'

Neymar groźnie uderzył z rzutu wolnego, bramkarz zdołał wybić piłkę na rzut rożny!

2
1
13'

Gol! Strzelił Wissam Ben Yedder. Asystował mu Keita Balde. Cóż za zwrot w meczu! Szybkie wyjście Monaco, Balde do Ben Yeddera, a ten zdobył swojego kolejnego gola w sezonie. 1:2!

19
14
4
2
1
10'

Żółtą kartkę otrzymał Keita Balde.

2
1
1
8'

Gol! Strzelił Gelson Martins. Asystował mu Wissam Ben Yedder. Niespodziewanie mamy remis! Ben Yedder dograł do Martinsa, ten nie miał problemów z wbiciem piłki do bramki. 1:1! Cóż za emocjonujący początek.

6'

Mistrzowie Francji prowadzą i wciąż atakują. Monaco źle weszło w mecz. Goście mają na początku spotkania spore problemy.

1
1
3
3'

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Marco Verratti. Kapitalny początek paryżan. Już pierwsza akcja gospodarzy zakończyła się bramką. Verratti zagrał w pole karne do Neymara, a ten strzałem przy słupku pokonał bramkarza Monaco. Golkiper gości w tej sytuacji powinien zrobić dużo więcej. 1:0!