7
10
11
86'

Eintracht blisko kolejnego gola. Tym razem Bayern przed stratą gola uratował Neuer.

14
10
7
7
13
85'

Gol! Strzelił Goncalo Paciencia. Asystował mu Andre Silva. Portugalczycy rozklepali defensywę Bayernu. Silva wyłożył piłkę Paciencii, a ten tylko dostawił nogę i zdobył gola.

73
52
29
31
45
83'

Kibice Eintrachtu świętują. Bayern zdaje się wyczekiwać na ostatni gwizdek sędziego.

19
9
7
11
11
80'
79'

Bayern w całym spotkaniu oddał tylko dwa celne strzały. To kompromitacja mistrzów Niemiec.

15
15
9
9
19
77'

Dośrodkowanie Comana w pole karne. Hiteregger w ostatniej chwili ubiegł Lewandowskiego.

14
10
4
7
23
75'

Obrona Eintrachtu unika błędów i nie pozwala przechwycić piłki Lewandowskiemu.

14
5
6
11
12
73'

Gacinović dograł w pole karne, tam piłkę wybił Davies.

12
5
4
5
4
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joshua Kimmich.

Bayern Monachium
8
9
12
6
10
70'

Indywidualna szarża Daviesa zakończona strzałem w słupek.

12
3
5
5
5
69'
18
6
4
3
3
68'

Groźny strzał Kosticia, ale Bayern uratował Neuer.

13
7
3
4
15
67'

Bayern jest tylko tłem dla Eintrachtu. Goście starają się atakować, ale nie potrafią przedrzeć się przez defensywę rywali.

11
5
1
2
8
64'

Eintracht Frankfurt. Schodzi: Bas Dost. Wchodzi: Daichi Kamada.

4
64'
26
9
6
5
8
63'

Kostić przed szansą na zdobycie gola. Po strzale Kosticia piłkę zmierzającą do bramki wybił Davies.

5
5
12
3
13
61'

Gol! Strzelił Martin Hinteregger. Kompromitacja defensywy Bayernu. Po wrzutce Kosticia z rzutu rożnego głową głowa zdobył Hinteregger.

68
47
25
29
92
60'

Kapitalny strzał Dosta, ale jeszcze lepsza interwencja Neuera. Niemiec uratował zespół przed stratą gola.

14
6
2
4
6
59'

Dwójkowa akcja Gnabry'ego i Lewandowskiego. Polaka ubiegł Abraham.

9
7
6
6
24
57'

Kolejna akcja Bayernu. Tym razem Gnabry niedokładnie dośrodkował w kierunku Lewandowskiego.

8
7
4
5
24
57'

Fatalne podanie w kierunku Gnabry'ego. Akcja Bayernu zakończona stratą.

2
2
5
8
19
57'
56'

Niewiele brakło, by było 4:1. Paciencia strzelił jednak nad poprzeczką.

8
8
4
5
9
53'

Akcja Bayernu przerwana z powodu spalonego.

8
7
5
6
13
51'

Żółtą kartkę otrzymał rezerwowy bramkarz Bayernu, Sven Ulreich.

9
4
10
4
15
50'

Lewandowski blisko zdobycia gola. Na linii strzału znalazł się jednak Abraham i uratował swój zespół przed stratą gola.

22
6
11
11
33
49'

Gol! Strzelił David Abraham. Asystował mu Danny da Costa. Świetne dogranie da Costy w pole karne. Kompletnie zaskoczył defensywę Bayernu. Abraham wślizgiem pokonał Neuera. Ten tylko bezradnie rozłożył ręce.

36
24
18
25
70
48'

Kimmich nie zdążył przechwycić piłki i akcja Bayernu zakończona stratą.

3
2
5
1
20
46'

Początek drugiej połowy.

13
2
6
3
6
Czy Bayern Monachium wygra mecz z Eintrachtem Frankfurt?
13
11
6
5
9
45+2'

Nieudana akcja Eintrachtu. Rode nie porozumiał się z Kosticiem.

10
10
7
4
3
45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

15
5
8
6
7
44'

Kompletnie nieudane podanie Coutinho w kierunku Gnabry'ego. Akcja zakończona stratą.

7
5
5
7
24
41'

Eintracht stracił impet. Bayern jeszcze przed przerwą chce wyrównać.

6
39'

Gol zdobyty przez Lewandowskiego dodał wiary graczom Bayernu. Eintracht nadal ma jednak dużą przewagę.

64
24
14
9
9
37'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. "Tor Machine!" Lewandowski sam stworzył sobie sytuację, wygrał pojedynek z trzema obrońcami Eintrachtu i pokonał bramkarza. Polak wziął sprawy w swoje ręce i podał swojej drużynie tlen.

909
380
112
38
47
36'

Piłka w bramce, gola nie ma. Kimmich był na spalonym.

14
12
12
18
29
35'

Błąd bramkarza Eintrachtu, ale bez konsekwencji. Nie zdołał go wykorzystać Gnabry.

6
6
8
11
10
33'

Gol! Strzelił Djibril Sow. Co za akcja Eintrachtu! Paciencia dograł do wbiegającego w polu karnym Kosticia, ten zdecydował się na strzał, lecz znów piłka odbiła się od obrońcy Bayernu i trafiła pod nogi Sowa. Ten pewnym strzałem pokonał zdezorientowanego Neuera. Bayern na deskach.