O awans do rundy głównej ME 2022. Kiedy i gdzie oglądać mecz Polska - Czarnogóra?

Reprezentacja Polski po dniu odpoczynku powraca na parkiet w Podgoricy i zagra w środę o awans do rundy głównej ME 2022 piłkarek ręcznych. Sprawdź kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać mecz Polska - Czarnogóra.

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
Sylwia Matuszczyk PAP/EPA / BORIS PEJOVIC / Na zdjęciu: Sylwia Matuszczyk
Przypomnijmy, że Polki na inaugurację Mistrzostw Europy 2022 piłkarek ręcznych musiały uznać wyższość Niemek, a w swoim drugim meczu w Podgoricy po heroicznej walce pokonały Hiszpanki i wciąż liczą się w grze o awans do rundy głównej.

Do kolejnej fazy ME 2022 piłkarek ręcznych przejdą po trzy najlepsze drużyny z każdej z grup. Pozostało już tylko kilka niewiadomych, a Polska ma wszystko w swoich rękach. Wystarczy, że w najbliższym starciu zdobędą tylko jeden punkt. Jeśli ta sztuka się nie uda, o przepustce do dalszej gry decydować będzie pojedynek Niemcy - Hiszpania.

Nasze zawodniczki na zakończenie fazy zasadniczej zmierzą się ze współgospodarzem EHF EURO 2022. Spotkanie odbędzie się 9 listopada (środa) o godzinie 18:00.

Gdzie oglądać mecze Polek w internecie i telewizji? Starcie Polska - Czarnogóra pokaże stacja Eurosport. O komentarz zadbają Michał Wszołek i Michał Świrkula. Konfrontację będzie można śledzić także za pośrednictwem aplikacji Eurosport Player.

Tekstową relację LIVE akcja po akcji zapewni portal WP SportoweFakty.

Czytaj także:
Cud na mistrzostwach Europy! Panie, jesteście wspaniałe
Mariola Wiertelak zabłysnęła! To zagranie dało nam zwycięstwo [WIDEO]

ZOBACZ WIDEO: #dziejesięwsporcie: nagranie wyświetlono ponad 2 mln razy. Co za gest!
Czy Polska zdobędzie co najmniej jeden punkt w meczu z Czarnogórą?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×