Piotrcovia Piotrków Trybunalski rozstała się z trenerem

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / MKS Zagłębie Lubin / Na zdjęciu: Krzysztof Przybylski
Materiały prasowe / MKS Zagłębie Lubin / Na zdjęciu: Krzysztof Przybylski
zdjęcie autora artykułu

Piotrcovia Piotrków Trybunalski zmieniła trenera w trakcie rozgrywek. Krzysztofa Przybylskiego na stanowisku pierwszego szkoleniowca zastąpi Agata Cecotka.

"Zarząd klubu informuje, że z dniem 22 marca 2023 Krzysztof Przybylski przestał pełnić funkcję trenera zespołu MKS PIOTRCOVIA Piotrków Trybunalski. Trenerowi dziękujemy za pracę w naszym klubie i życzymy powodzenia w dalszej trenerskiej karierze" - czytamy w oficjalnym komunikacie klubu.

Piotrcovia Piotrków Trybunalski nie ujawniła przyczyn rozstania z Krzysztofem Przybylskim. Wiemy jednak, kto go zastąpi. Pierwszym trenerem ekipy z województwa łódzkiego będzie teraz Agata Cecotka (Wypych).

Nowej szkoleniowiec kibicom drużyny z Piotrkowa Trybunalskiego specjalnie przedstawiać nie trzeba. Agata Cecotka zdobywała z Piotrcovią medale mistrzostw Polski (2007, 2009) i zapracowała sobie na status klubowej legendy. Była reprezentacyjna rozgrywająca broniła piotrkowskich barw przez 14 lat.

Agata Cecotka poprowadzi drużynę już w najbliższym, sobotnim starciu z MKS FunFloor Lublin. Piotrcovia Piotrków Trybunalski zajmuje obecnie czwarte miejsce w PGNiG Superlidze Kobiet, a szanse na medal ma niewielkie. Do miejsca na podium piotrkowianki tracą aż 10 punktów.

Czytaj także: Orlen Wisła z nadzieją na wielki sukces. Walka do ostatnich sekund Obcokrajowiec selekcjonerem Polaków? Krótka odpowiedź prezesa związku

ZOBACZ WIDEO: Tego gola można oglądać i oglądać. Ależ uderzył

Źródło artykułu: WP SportoweFakty