Polacy trenują we Władysławowie. Są zmiany w kadrze

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / ZPRP / Paweł Bejnarowicz / Na zdjęciu: Jakub Powarzyński
Materiały prasowe / ZPRP / Paweł Bejnarowicz / Na zdjęciu: Jakub Powarzyński
zdjęcie autora artykułu

Reprezentacja Polski rozpoczęła we wtorek zgrupowanie szkoleniowe w ośrodku Cetniewo we Władysławowie. W zamian za trzech kontuzjowanych zawodników, Marcin Lijewski powołał dwóch innych zawodników.

W tym artykule dowiesz się o:

Tym razem reprezentacja Polski nie rozegra żadnego oficjalnego spotkania, jednak zespół Marcina Lijewskiego rozegra nieoficjalny towarzyski dwumecz kontrolny przeciwko Serbii. Biało-Czerwoni zagrają w piątek, 15 marca i w niedzielę, 17 marca. Oba starcia odbędą się w hali AWFiS w Gdańsku, gdzie na co dzień swoje mecze rozgrywa Energa Wybrzeże.

W planach Polacy mają dwa treningi dziennie. Ze względu na kontuzje, brakuje trzech pierwotnie powołanych szczypiornistów. Szymon Sićko uszkodził więzadło właściwe rzepki, Michał Daszek zmaga się z bólami więzadła, natomiast Ariel Pietrasik ma naciągnięty mięsień czworogłowy.

W zamian dowołanych zostało dwóch zawodników - grający w niemieckim Bergischer Handball-Club 06 Antoni Doniecki oraz Jakub Powarzyński z Energa Wybrzeża Gdańsk. Zgrupowanie potrwa do 17 marca.

Czytaj także:  Gra bez presji im nie pomogła Industria straciła zawodnika

ZOBACZ WIDEO: Romantycznie. Zobacz, gdzie Justyna Żyła wybrała się z ukochanym

Źródło artykułu: WP SportoweFakty