Gwiazdor polskiego klubu stanie przed sądem. "Ściągnął i podciągnął spodnie"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images /  / Benoit Kounkoud
Getty Images / / Benoit Kounkoud
zdjęcie autora artykułu

Skrzydłowy reprezentacji Francji oraz Industrii Kielce Benoit Kounkoud w czerwcu stanie przed sądem. Piłkarzowi ręcznemu zarzuca się ekshibicjonizm.

W tym artykule dowiesz się o:

31 stycznia Benoit Kounkoud został zatrzymany przez francuską policję. Doszło do tego trzy dni po triumfie reprezentacji Francji w wielkim finale mistrzostw Europy. Zawodnik został oskarżony przez młodą kobietę o próbę gwałtu w paryskim klubie nocnym.

Kounkoud właśnie tam świętował zdobycie złotego medalu. O poważnych zarzutach względem szczypiornisty momentalnie zrobiło się bardzo głośno. 27-latek nie przyznał się do winy.

- To były fałszywe oskarżenia. Bawiąc się w gronie przyjaciół, ściągnął i podciągnął spodnie - przekazał tymczasem w rozmowie z AFP jego prawnik Mario Stasi.

W czerwcu gwiazdor Industrii Kielce stanie przed sądem. Prokuratura wówczas zaproponuje wyrok, który być może zostanie zatwierdzony przez sąd. Na ten moment trudno stwierdzić, co może czekać 27-letniego zawodnika.

Przypomnijmy, że po ujawnieniu skandalu Kounkoud przez prawie miesiąc pozostawał odsunięty od gry w kieleckim zespole.

W minioną sobotę zaś po raz kolejny zagrał w Industrii - był drugim strzelcem swojej drużyny w meczu ligowym z MMTS Kwidzyn. Kielecka drużyna wygrała, a on rzucił siedem bramek.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Probierz na polu golfowym. Zobacz, co poszło nie tak

Czytaj także: > Mieszane nastroje po meczu w Płocku. "Wracamy dumni, ale i rozczarowani"O krok od gigantycznej sensacji w Płocku. "Czuliśmy się jak przegrani"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty