Koniec sezonu dla Agaty Wypych?!

Głównie dzięki skutecznej grze Agaty Wypych piłkarki ręczne Piotrcovii wygrały w Elblągu ze Startem 30:25. Doświadczona piotrkowska rozgrywająca, która rzuciła aż 14 bramek nie będzie jednak tego spotkania wspominała dobrze.

Na pięć minut przed końcem, w niegroźnej sytuacji, potknęła się i upadła na boisko. Już nie wróciła do gry, a obserwatorzy spotkania twierdzą, że kontuzja zawodniczki może być poważna. W grę wchodzi nawet zerwanie więzadeł w kolanie, co może skutkować dłuższą przerwą w treningach. Szczegółowa diagnoza lekarska znana będzie w poniedziałek.

Jeżeli potwierdzą się najgorsze przypuszczenia to będzie to kolejne, poważne osłabienie piotrkowskiego zespołu przed play-offami. Przypomnijmy, że kilka tygodni temu, poważnej kontuzji kolana doznała podstawowa bramkarka Piotrcovii, Beata Kowalczyk. Zerwanie więzadeł w kolanie wyklucza jej występy w tym sezonie. Kontuzjowane są także: Gabriela Kornacka i Edyta Chudzik.