Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

W płockim klubie idzie nowe!

Kilka minut po godzinie 12 rozpoczęła się konferencja prasowa Sekcji Piłki Ręcznej Wisły Płock, w której oprócz trenerów Larsa Walthera i Krzysztofa Kisiela wzięli udział kapitanowie zespołu - Michał Zołoteńko i Adam Wiśniewski oraz przedstawiciele władz klubu.
Łukasz Luciński
Łukasz Luciński

- Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z drużyną, gdyż zawodnicy szybko zaakceptowali i przyswoili sobie moją filozofię gry - rozpoczął nowy szkoleniowiec Nafciarzy Lars Walther, który przyznał, że pewien okres przygotowań może uznać za zakończony: - Minął już okres socjalny, w którym wszyscy mogli w jednakowym stopniu zaprezentować swoje umiejętności. Teraz czas na okres zwyciężania, w którym nastawiamy się na coraz lepszą grę zespołu. Nie chcę na razie mówić o personaliach, gdyż wszyscy prezentują wyrównany poziom.

Parę słów dodał od siebie również drugi trener zespołu Krzysztof Kisiel: - W ubiegłym sezonie, gdy nie było mnie w tym klubie mogłem na chłodno obserwować co dzieje się w Wiśle. Wnioski? Było bardzo dużo kontuzji, dlatego też w tegorocznym okresie przygotowawczym trenujemy niezwykle ciężko by przyzwyczaić organizmy chłopaków do dużych obciążeń. Są już z nami Dima Kuzelev i Alexey Peskov, którzy musieli wyjechać do Rosji w związku z wizami.

- Ze swojej strony mogę zapewnić, że atmosfera panująca w zespole jest wręcz wzorowa i ciężko pracujemy, aby osiągnąć sukces - stwierdził Michał Zołoteńko, a jego słowa potwierdził drugi z kapitanów - Adam Wiśniewski.

Kilka chwil potem odbyła się oficjalna prezentacja nowej strony internetowej Sekcji Piłki Ręcznej Wisły Płock, która już w niedługim czasie rozpocznie swoją działalność. Jak przyznał jeden z pełnomocników klubu jest ona wzorowana na najlepszych krajowych witrynach klubowych. Ponadto przedstawiono nowy herb klubu, który przeszedł kosmetyczna zmianę w porównaniu z dotychczasowym - otóż zamiast skrótu SSA widnieje napis SPR.

Pierwsze oficjalne spotkanie przed własną publicznością szczypiorniści Wisły rozegrają już 26 sierpnia, a ich rywalem będzie MMTS Kwidzyn. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 18 zostanie poprzedzone prezentacją nowych strojów popularnych Nafciarzy, które zostały przygotowane przez firmę Hummel.

Terminarz meczów Polaków na mistrzostwach świata:

21 stycznia:
Polska - Urugwaj (godz. 15:30)

23 stycznia:
Polska - Węgry (godz. 18:00)

25 stycznia:
Polska - Niemcy (godz. 20:30)

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (11):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×