Remis w derbach Górnego Śląska (wynik)

W rozegranym w niedzielę spotkaniu 1. Kolejki PGNiG Superligi piłkarki ręczne Zgody Ruda Śląska zremisowały przed własną publicznością z Ruchem Chorzów 27:27 (11:15).
Sławomir Bromboszcz

Zgoda Ruda Śląska - KPR Ruch Chorzów 27:27 (11:15)
Najwięcej bramek - dla Zgody: Agata Cebula 7, Marzena Paszowska 7; dla Ruchu: Anna Pawlik 8, Natalia Szyszkiewicz 6.

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Komentarze (2):
  • Egon Zgłoś komentarz
    Zgodziasz!!!! remis nie jest porażką !!!! Co do Pana Olszewskiego się zgodzę.!!! Brak pomysłu na grę...zawodniczką nie idzie...a zero inicjatywy by coś pozmieniać...Panie Olszewski
    Czytaj całość
    kolejny mecz...gdzie jak nie grają pod lewą połówkę Zgoda ma problemy.... Jakie to przygotowanie??? Że prawa strona nie widoczna????? przyjdą takie mecz jak z Vistalem.. Lublinem...Lubinem... to dostaną takie Bęcki że będzie wstyd... Niech Pan wprowadzi jakiś pomysł na grę... bo się Pan przejedzie... W tym meczu Pani Kucińska nie istniała... to co robiła na boisku????? Ma Pan 14 zawodniczek...
    • zgodziasz Zgłoś komentarz
      Panie trenerze Olszewski, remis to Pana przegrana, zagubił sie pan od 18 minuty pierwszej połowy to co Pan wyprawiał przechodzi pojecie,tak nie można prowadzic drużyny wygrana była w
      kieszeni gdyby logiczniej poprowadzić zespół.