Tomasz Kasprzak typuje wyniki 5. kolejki I ligi mężczyzn grupy A

Tomasz Kasprzak, zawodnik Politechniki Warszawa dla portalu SportoweFakty.pl typuje wyniki 5. kolejki I ligi mężczyzn grupy A. Obrotowy "Inżynierów" w gronie faworytów stawia drużyny z Ciechanowa, Płocka, Warszawy, Szczecina i Poznania.

Krzysztof Podliński
Krzysztof Podliński

NLO SMS ZPRP Gdańsk - MKS Jurand Ciechanów 2
- Jurand jest typowany na głównego faworyta do awansu, więc każdy inny wynik niż wygrana drużyny z Ciechanowa będzie dużą niespodzianką.

Orlen Wisła II Płock - KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 1
- Na pewno jeden z dwóch najciekawiej zapowiadających się meczów najbliższej kolejki. Obie drużyny dobrze spisują się w obecnym sezonie. Ostrovia na pewno będzie chciała wygrać po ostatniej przegranej na własnym parkiecie z SMS-em. Jednak w Płocku może być o to niezwykle ciężko, stawiam na Wisłę.

AZS PW Warszawa - Stelmet UZ Zielona Góra 1
- Na drużynę z Zielonej Góry zawsze trzeba uważać, gdyż potrafi grać w piłkę i może sprawić niejedną niespodziankę, lecz nie mogę typować inaczej niż wygrana gospodarzy w tym meczu.

AZS UKW Bydgoszcz - AZS AWF Warszawa 2
- Myślę, że będzie to wyrównany mecz. Za drużyną z Bydgoszczy przemawia atut własnego boiska, jednak mam nadzieję, że doświadczenie będzie siłą kolegów z Warszawy. Liczę na wygraną AZS AWF.

Pogoń Handball Szczecin - Vetrex Sokół Kościerzyna 1
- Chyba hit tej kolejki. Mocna drużyna z Kościerzyny będzie chciała nie stracić kontaktu z czołówką i zrobi wszystko by ten mecz wygrać. Myślę jednak, że wzmocnienie w postaci Piotra Frelka w połączeniu z własnym boiskiem przemawia na korzyść Pogoni.

WKS Grunwald-Allegro Poznań - Wójcik Meble-Techtrans Elbląg 1
- Mecz dwóch drużyn zajmujących obecnie dwa ostatnie miejsca w tabeli. Obie na pewno będą bardzo zdeterminowane by ten mecz wygrać. Drużyna Grunwaldu na własnym parkiecie zawsze jest groźna, więc obstawiam zwycięstwo drużyny z Poznania.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×