Zbigniew Markuszewski: Zawodnicy wiedzą jak powinni zagrać

W sobotę piłkarze ręczni MMTS Kwidzyn podejmą w pierwszym meczu play-off drużynę Chrobrego Głogów. O tym na kogo w ćwierćfinale play-off trafi zespół z Kwidzyna zdecydował zaległy mecz Zagłębia Lubin z Azotami Puławy.

Sławomir Myrcha

W rozegranym tydzień temu spotkaniu ostatniej kolejki rundy zasadniczej MMTS przegrał z Chrobrym 29:32. Zespół Tadeusza Jednoroga w ostatnich meczach wygrał kolejno z Warmią Olsztyn, Stalą Mielec, Miedzią Legnica i MMTS Kwidzyn.

Sobotnie spotkanie będzie dla MMTS-u okazją do zrehabilitowania się przed kwidzyńską publicznością, która była bardzo zawiedziona postawą podopiecznych trenera Zbigniewa Markuszewskiego w ostatnim meczu z Chrobrym, a szczególnie grą w drugiej połowie tego starcia.

- Oglądaliśmy ten mecz na spokojnie i pokazałem zawodnikom jak zagrali w pierwszej, a jak w drugiej połowie. Teraz już wiedzą jak powinni zagrać przez cały mecz, ale muszą jeszcze to przenieść na boisko - mówi trener Markuszewski w rozmowie z portalem kwidzyn.naszemiasto.pl

W tym sezonie punkty z hali wicemistrzów udało się wywieźć tylko Vive, Wiśle i właśnie Chrobremu. Czy drużyna z Dolnego Śląska powtórzy wyczyn z ostatniej soboty? O tym przekonamy się już w sobotę.

Spotkanie MMTS Kwidzyn - SPR Chrobry Głogów rozegrane zostanie w sobotę 9 kwietnia, o godz. 17.00 w Kwidzynie, w hali przy ulicy Mickiewicza 56B.

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.