Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Kadra narodowa szczypiornistek na AMŚ

Związek Piłki Ręcznej w Polsce ogłosił kadrę narodową kobiet na mecze międzypaństwowe w Danii oraz Akademickie Mistrzostwa Świata, które w dniach 22.06-2.07.2012 odbędą się w Brazylii.
Sabina Szydłowska
Sabina Szydłowska

13 - 15.06.2012 - Pruszków - konsultacja szkoleniowa
16 - 17.06.2012 - Dania - mecze międzypaństwowe
19 - 21.06.2012 - Warszawa - konsultacja szkoleniowa
22.06 – 2.07.2012 - Blumenau, Brazylia - Akademickie Mistrzostwa Świata

Kadra narodowa na mecze międzypaństwowe w Danii:
1. Koniuszaniec Katarzyna - KS Vistal Łączpol Gdynia
2. Kulwińska Patrycja - KS Vistal Łączpol Gdynia
3. Szwed Karolina - KS Vistal Łączpol Gdynia
4. Baranowska Anna - SPR Lublin SSA
5. Kocela Agnieszka - SPR Lublin SSA
6. Stasiak Małgorzata - SPR Lublin SSA
7. Muchocka Paulina - KU AZS Politechnika Koszalińska
8. Kwiecień Agnieszka - KU AZS Politechnika Koszalińska
9. Dąbrowska Marta - KPR Jelenia Góra
10. Odrowska Monika - KPR Jelenia Góra
11. Kędzierska Ewelina - EKS Start Elbląg
12. Aleksandrowicz Monika - EKS Start Elbląg
13. Byzdra Kinga - MKS Zagłębie Lubin
14. Jasinowska Karolina - KPR Ruch Chorzów
15. Lalewicz Kinga - KSS Kielce
16. Chudzik Edyta - VfL Wolfsburg (GER)

Kadra narodowa na Akademickie Mistrzostwa Świata:
1. Koniuszaniec Katarzyna - KS Vistal Łączpol Gdynia
2. Kulwińska Patrycja - KS Vistal Łączpol Gdynia
3. Szwed Karolina - KS Vistal Łączpol Gdynia
4. Baranowska Anna - SPR Lublin SSA
5. Kocela Agnieszka - SPR Lublin SSA
6. Stasiak Małgorzata - SPR Lublin SSA
7. Kędzierska Ewelina - EKS Start Elbląg
8. Aleksandrowicz Monika - EKS Start Elbląg
9. Muchocka Paulina - KU AZS Politechnika Koszalińska
10. Dąbrowska Marta - KPR Jelenia Góra
11. Byzdra Kinga - MKS Zagłębie Lubin
12. Jasinowska Karolina - KPR Ruch Chorzów
13. Lalewicz Kinga - KSS Kielce
14. Wilamowska Lucyna - DJK/MJC Trier (GER)

Zawodniczki rezerwowe:
1. Kwiecień Agnieszka - KU AZS Politechnika Koszalińska
2. Kobyłecka Aleksandra - KU AZS Politechnika Koszalińska
3. Odrowska Monika - KPR Jelenia Góra
4. Chudzik Edyta - VfL Wolfsburg (GER)

Kadra szkoleniowa:
Rasmussen Kim - trener główny
Parecki Antoni - trener asystent
Markowski Rafał - lekarz
Dimitruk Artur - fizjoterapeuta

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
ZPRP

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×