Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

TV Grosswallstadt zwycięzcą w Badercup 2008

W spotkaniu finałowym międzynarodowego turnieju Badercup szczypiorniści TV Grosswallstadt pokonali FA Göppingen. Po pierwszej połowie to klub Adama Weinera bliższy był wywalczenia trofeum, w drugiej połowie rywali zdołali jednak zniwelować straty. W meczu o 3. miejsce TSV Dormagen uległ HSG Wetzlar.
Sławomir Bromboszcz
Sławomir Bromboszcz

Badercup 2008

Grupa A
Czwartek 14.08.2008
Pfadi Winterthur - TSV Dormagen 27:24 (15:13)
Pfadi Winterthur:Severin Brüngger (2), Markus Haupt, Nejc Hojc (2), Mike Kipili, Marco Kurth (6/2), Mathias Kasapidis, Alexander Mierzwa (3/1), Fabian Müller, Martin Pramuk, Oliver Scheuner (3/2), Erich Studer, Ladislav Tarhai (6), Dusan Tomic (5).
TSV Dormagen: Joachim Kurth, Florian Wisotzki (2), Max Holst (2), Christoph Schindler (2), Tobias Plaz, Tim Henkel (2), Dennis Zakharov (2), Nils Meyer (1), Maciej Dmytruszyński (1), Kjell Landsberg (1), Peter Sieberger, Vitali Feshchanka, Ingo Meckes (1), Máté Józsa (7/3), Sebastian Faißt (2), Matthias Reckzeh, Szabolcs Laurencz (1).

TV Großwallstadt - HR Ortenau 44:27 (24:13)
TV Großwallstadt: Marcus Rominger, Michael Spatz (6/1), Anders Oechsler (5), Jens Tiedtke (5), Ondrej Zdrahala, Joakim Larsson (3), Michael Müller (4), Andreas Kunz (10/1), Philipp Reuter (2), Gregor Schmeißer (2), Einar Holmgeirsson (7), Mattias Andersson.
HR Ortenau: Matthias Ritschel (1), Jens Schöngarth (1), Grzegorz Garbacz (1), Till Bitterlich (2), Marco Henne, Marcus Helm (1), Michael Stock (1), Vladen Temelkov (6/3), Daniel Sdunek, Felix Danner (7), Sandro Catak (1/1), Björn Gerber (5/1), Rafał Gliński (1), Martin Valo.

Piątek 15.08.2008
TSV Dormagen - TV Großwallstadt 28:30 (16:20)
TSV Dormagen: Joachim Kurth, Matthias Reckzeh, Florian Wisotzki (4), Max Holst (2), Tobias Plaz (1), Tim Henkel, Dennis Zakharov (5), Nils Meyer (2), Maciej Dmytruszyński (6/3), Kjell Landsberg (1), Peter Sieberger, Ingo Meckes, Szabolcs Laurencz, Máté Józsa, Michiel Lochtenbergh (3), Sebastian Faißt (4).
TV Großwallstadt: Marcus Rominger, Mattias Andersson, Michael Spatz (5), Stefan Kneer (4), Anders Oechsler (1), Jens Tiedtke (1), Ondrej Zdrahala (3), Joakim Larsson (3), Michael Müller (4), Andreas Kunz (9/3), Philipp Reuter, Gregor Schmeißer, Einar Holmgeirsson.

HR Ortenau - Pfadi Winterthur 32:30 (21:16)
HR Ortenau: Matthias Ritschel, Marco Henne, Jens Schöngarth (1), Grzegorz Garbacz (3), Till Bitterlich, Marcus Helm (5), Michael Stock (5), Vladimir Temelkov (2/2), Felix Danner (3), Sandro Catak (8/1), Björn Gerber (1), Martin Valo (4).
Pfadi Winterthur: Martin Pramuk, Markus Haupt, Severin Brüngger (1), Mathias Kasapidis (1), Alexander Mierzwa (5), Nejc Hojc (3), Marco Kurth (6/2), Dusan Tomic (7/2), Mike Kipili (4), Erich Studer, Oliver Scheuner (1), Fabian Müller, Ladislav Tarhai (2).

Sobota 16.08.2008
HR Ortenau - TSV Dormagen 25:31 (14:13)
HR Ortenau: Matthias Ritschel, Daniel Sdunek, Marco Henne, Grzegorz Garbacz (3), Till Bitterlich (1), Marcus Helm, Michael Stock (5), Vladimir Temelkov (7/3), Felix Danner (4), Sandro Catak (1), Björn Gerber (1), Martin Valo (3).
TSV Dormagen: Joachim Kurth, Matthias Reckzeh, Florian Wisotzki (3), Max Holst (2), Tobias Plaz (5), Tim Henkel, Dennis Zakharov (1), Nils Meyer (2), Maciej Dmytruszyński (3/3), Kjell Landsberg (6), Peter Sieberger, Ingo Meckes, Szabolcs Laurencz, Máté Józsa (4/4), Michiel Lochtenbergh (1), Sebastian Faißt (4).

TV Großwallstadt - Pfadi Winterthur 27:23 (13:9)
TV Großwallstadt: Marcus Rominger, Mattias Andersson, Michael Spatz (4), Stefan Kneer (4), Anders Oechsler, Jens Tiedtke, Ondrej Zdrahala (2), Joakim Larsson (3), Michael Müller (1), Andreas Kunz (7/2), Philipp Reuter (5/1), Gregor Schmeißer, Uli Wolf (1).
Pfadi Winterthur: Martin Pramuk, Markus Haupt, Alexander Mierzwa (1), Fabian Müller (3), Mike Kipili, Ladislav Tarhai (1), Nejc Hojc (4), Mathias Kasapidis, Dusan Tomic (4/2), Marco Kurth (3/2), Oliver Scheuner (4/2), Erich Studer (3), Severin Brüngger.

Grupa B
Czwartek 14.08.2008
A1 Bregenz - FA Göppingen 22:36 (11:19)
A1 Bregenz:Nikola Marinovic, Gabor Busa, Lucas Mayer (5/1), Mare Hojc (7/1), Philipp Günther, David Hausmann, Roland Schlinger (5), Andreas Varga, Matthias Günther, Julian Rauch, Fabian Posch, Björn Tyrner (3), Andrej Kuzo, Mario Obad (2).
FA Göppingen: Enid Tahirovic (1), Adam Weiner, Tim Kneule (3), Dragos Oprea (12/1), Michael Thiede (4), Christian Schöne (2), Manuel Späth (4), Jaliesky Garcia Padron (2), Nikola Manojlovic, Rares Jurca (3/1), Fabian Gutbrod (2), Kai Häfner (2), Pavel Horak.

HSG Wetzlar - Kadetten Schaffhausen 34:29 (20:14)
HSG Wetzlar:Kevin Schmidt (2), Timo Salzer (7), Michael Allendorf (2), Zoran Djordjic, Peter Jungwirth (2), Alois Mraz (8), Timm Schneider, Volker Michel (7), Giorgios Chalkidis, Gregor Werum (3), Sebastian Weber (3), Nikolai Weber.
Kadetten Schaffhausen: Remo Quadrelli, Dusan Podpecan, Daniel Buday (8/4), Matthias Rauh, Andrej Petro, David Graubner (3), Mait Patail (5), Mathias Oltmanns (1), Leszek Starczan (2), Julius Marcinkevicius (1), Petr Hrachovec (2), Steven Larsson, Elio Buchner (1), Iwan Ursic (1), Manuel Liniger (5/1).

Piątek 15.08.2008
FA Göppingen - HSG Wetzlar 30:27 (16:10)
FA Göppingen: Enid Tahirovic (1), Adam Weiner, Tim Kneule (1), Dragos Oprea (5), Michael Thiede, Christian Schöne (3), Manuel Späth (1), Dalibor Anusic, Jaliesky Garcia Padron (9/3), Kai Häfner, Rares Jurca (4), Fabian Gutbrod, Nikola Manojlovic (6), Pavel Horak; Trainer.
HSG Wetzlar: Kevin Schmidt (6/1), Timo Salzer (4), Michael Allendorf (3/1), Zoran Djordjic, Peter Jungwirth (7), Alois Mraz (2), Petar Djordjic, Timm Schneider, Volker Michel (1), Giorgios Chalkidis (1), Gregor Werum (1), Sebastian Weber (2), Nikolai Webe.

Kadetten Schaffhausen - A1 Bregenz 30:37 (16:17)
Kadetten Schaffhausen: Remo Quadrelli, Dusan Podpecan, Daniel Buday (2), Matthias Rauh (3), Andrej Petro, David Graubner (3), Mait Patail (3), Mathias Oltmanns, Leszek Starczan (6), Julius Marcinkevicius (1), Petr Hrachovec (1), Steven Larsson (1), Elio Buchner (2), Iwan Ursic (5), Manuel Liniger (3).
A1 Bregenz Handball: Nikola Marinovic, Gabor Busa, Lucas Mayer (7), Mare Hojc (11/3), Philipp Günther, David Hausmann (3), Andreas Varga (2), Matthias Günther (1), Julian Rauch, Fabian Posch (1), Björn Tyrner, Mario Obad, Andrej Kuzo (3/1), Roland Schlinger (9).

Sobota 16.08.2008
FA Göppingen - Kadetten Schaffhausen 26:29 (16:19)
FA Göppingen: Enid Tahirovic, Tim Kneule (2), Dragos Oprea (7/4), Michael Thiede (1), Christian Schöne, Manuel Späth, Dalibor Anusic (3), Adam Weiner, Jaliesky Garcia Padron, Kai Häfner (5), Rares Jurca (5), Fabian Gutbrod, Nikola Manojlovic (3), Pavel Horak.
Kadetten Schaffhausen: Remo Quadrelli, Dusan Podpecan, Daniel Buday (4/1), Matthias Rauh (3), Andrej Petro (1), David Graubner (2), Mait Patail (5), Mathias Oltmanns, Leszek Starczan, Julius Marcinkevicius, Petr Hrachovec (1), Steven Larsson (5), Elio Buchner, Iwan Ursic (2), Manuel Liniger (6/2).

A1 Bregenz - HSG Wetzlar 28:34 (14:18)
A1 Bregenz Handball: Nikola Marinovic, Gabor Busa, Lucas Mayer (6), Mare Hojc (1), Philipp Günther, David Hausmann, Roland Schlinger (5), Andreas Varga (1), Matthias Günther (1), Julian Rauch (2), Fabian Posch (2), Björn Tyrner (5), Andrej Kuzo (3/2), Mario Obad (2/1).
HSG Wetzlar: Kevin Schmidt (5/1), Timo Salzer (2), Michael Allendorf (3/2), Zoran Djordjic, Peter Jungwirth (4), Alois Mraz, Petar Djordjic (5), Volker Michel (5), Giorgios Chalkidis, Gregor Werum (1), Sebastian Weber (9), Nikolai Weber.

Spotkania finałowe

Niedziela 17.08.2008
Mecz o 7. miejsce
HR Ortenau - A1 Bregenz Handball 34:28 (14:16)
HR Ortenau: Matthias Ritschel, Marco Henne, Daniel Sdunek, Grzegorz Garbacz (4), Till Bitterlich (1), Marcus Helm (7/2), Michael Stock (3), Vladimir Temelkov (1/1), Felix Danner (3), Sandro Catak (7), Björn Gerber (3), Martin Valo (5).
A1 Bregenz Handball: Nikola Marinovic, Christopher Winkler, Lucas Mayer (3), Mare Hojc (4), Philipp Günther, David Hausmann, Roland Schlinger (6), Andreas Varga (1), Julian Rauch (1), Fabian Posch (5), Petar Roganovic, Björn Tyrner (7), Andrej Kuzo, Mario Obad (1).

Mecz o 5. miejsce
Pfadi Winterthur - Kadetten Schaffhausen 26:31 (18:13)
Pfadi Winterthur: Martin Pramuk, Markus Haupt, Severin Brüngger (4), Nejc Hojc (5), Mike Kipili, Marco Kurth (2/1), Mathias Kasapidis, Alexander Mierzwa (5), Fabian Müller, Oliver Scheuner, Erich Studer (1), Ladislav Tarhai (6), Dusan Tomic (3).
Kadetten Schaffhausen: Remo Quadrelli, Dusan Podpecan, Daniel Buday (4/1), Matthias Rauh (2), Andrej Petro, David Graubner (1), Mait Patail (4), Mathias Oltmanns (2), Leszek Starczan (5), Julius Marcinkevicius (2), Petr Hrachovec (1), Steven Larsson (1/1), Elio Buchner (1), Iwan Ursic (1), Manuel Liniger (7/2).

Mecz o 3. miejsce
TSV Dormagen - HSG Wetzlar 19:25 (8:12)
TSV Dormagen: Joachim Kurth, Florian Wisotzki (6), Max Holst (1), Tobias Plaz (2), Tim Henkel, Dennis Zakharov, Nils Meyer (1), Maciej Dmytruszyński (3), Kjell Landsberg (1), Peter Sieberger, Szabolcs Laurencz, Máté Józsa (3/3), Michiel Lochtenbergh (1), Sebastian Faißt (1), Matthias Reckzeh.
HSG Wetzlar: Kevin Schmidt (2/1), Timo Salzer (5), Michael Allendorf (6/1), Zoran Djordjic, Peter Jungwirth, Alois Mraz (5), Petar Djordjic, Volker Michel (1), Giorgios Chalkidis, Gregor Werum (3), Sebastian Weber, Nikolai Weber, Timm Schneider (3).

Mecz o 1. miejsce
TV Großwallstadt - FA Göppingen 25:22 (9:13)
TV Großwallstadt: Marcus Rominger, Mattias Andersson, Michael Spatz (8/3), Stefan Kneer (1), Anders Oechsler, Jens Tiedtke (1), Ondrej Zdrahala (1), Joakim Larsson (3), Michael Müller (3), Andreas Kunz (8), Philipp Reuter, Gregor Schmeißer, Uli Wolf.
FA Göppingen: Enid Tahirovic, Tim Kneule (4), Dragos Oprea (5), Michael Thiede (2), Christian Schöne (2), Manuel Späth (2), Dalibor Anusic (1), Adam Weiner, Jaliesky Garcia Padron (4/2), Kai Häfner, Rares Jurca, Pavel Horak (2).

Klasyfikacja końcowa
1. TV Großwallstadt
2. FA Göppingen
3. HSG Wetzlar
4. TSV Dormagen
5. Kadetten Schaffhausen
6. Pfadi Winterthur
7. HR Ortenau
8. A1 Bregenz Handball

Strzelcy
1. Andreas Kunz TV Großwallstadt 34
2. Dragos Oprea FA Göppingen 29
3. Roland Schlinger A1 Bregenz Handball 25
...
29. Maciej Dmytruszyński TSV Dormagen 13
32. Leszek Starczan Kadetten Schaffhausen 13
38. Grzegorz Garbacz HR Ortenau 11
91. Rafał Gliński HR Ortenau 1

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna / Badercup

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×