Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Krzysztof Jasowicz: Mamy jeszcze duże rezerwy

Kołowy zespołu z Gdańska podkreślił jak ważny był początek sobotniego meczu, w którym gdańszczanie zagrali bardzo dobre zawody w obronie. Wspomina również o udanym powrocie Michała Piwowarczyka.
Patryk Sikora
Patryk Sikora

Krzysztof Jasowicz podkreślił konsekwentną grę obronną w meczu z Grunwaldem Poznań. - Stanęliśmy w pierwszej fazie meczu bardzo mocno w defensywie, i to Grunwald miał problem z przebiciem się. A między słupkami mieliśmy Marcina Głębockiego, który swoje piłki skutecznie wybronił. Jak zauważa zawodnik, taka postawa obronna bardzo pomogła w dalszej grze. - Przy takim zabezpieczeniu własnej bramki nie mamy problemu z wyprowadzeniem kontr. Nareszcie to jakoś funkcjonowało. Obrotowy mimo wszystko nadal widzi mankamenty w grze Wybrzeża, które muszą poprawić. - Nasza gra mimo wszystko falowała, graliśmy zrywami. Po skupieniu w obronie, gdzie wyprowadzamy kolejne akcję, przychodzi okres w którym tracimy kilka bramek - komentuję Jasowicz.

Podopieczny duetu trenerskiego Daniel Waszkiewicz - Damian Wleklak, chcę jednak uspokoić kibiców, że zespół z Gdańska nadal posiada spore rezerwy. - Są u nas jeszcze duże rezerwy i mam nadzieję, że z czasem to wszystko będzie się coraz bardziej zazębiać - opowiada gracz.

Po długiej przerwie spowodowanej kontuzją, do gry w zespole z województwa pomorskiego powrócił Michał Piwowarczyk, jak zauważa Jasowicz będzie to solidne wzmocnienie drużyny. - Można powiedzieć, że Michał na nowo do nas przychodzi. Oczywiście, wzmocni naszą grę w ataku ale jest również duży i silny więc w grze obronnej równie dobrze nas wspomoże. Cieszymy się z jego
powrotu.

Wybrzeże Gdańsk, na swój najbliższy mecz wyjedzie do Olsztyna, gdzie zmierzy się z Warmią. - Warmia jest dosyć mocnym i doświadczonym zespołem. Będzie na pewno ciężko w Olsztynie, ale jeżeli zagramy swoje, czyli to co potrafimy to będzie nam łatwiej o wygraną - puentuje kołowy.

Krzysztof Jasowicz (nr.8) uważa, że Wybrzeże Gdańsk jeszcze nie pokazało całego potencjału Krzysztof Jasowicz (nr.8) uważa, że Wybrzeże Gdańsk jeszcze nie pokazało całego potencjału

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (1):

 • jelo Zgłoś komentarz
  Jak na pierwsza ligę wybrzeże Gdańsk ma na prawdę ogromny potencjal, którego jeszcze w tym sezonie nie pokazali. Dwie wygrane z przeciętnymi zespołami ligii cięzko nazwać wiarygodnym
  Czytaj całość
  sprawdzianem. Mecz z Warmia Traveland Olsztyn będzie bardziej wiarygonym źródłem informacji, jednak olsztyński zespół jak to w ostatnim czasie mocno rozsypany przez kontuzje, takzę cięzko się spodziewać wygranej Warmii. Wybrzeże mozę wygrac i to dosć wysoko.
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×