Wybrzeże lepsze od KPR-u (wynik)

Wybrzeże Gdańsk ograło KPR Legionowo w spotkaniu na szczycie I ligi mężczyzn gr. A. Hitowe starcie zakończyło się zwycięstwem gdańszczan 19:17 (10:5). To pierwsza porażka KPR-u w sezonie.

Maciej Wojs
Maciej Wojs
Wybrzeże Gdańsk - KPR Legionowo 19:17 (10:5)

• nafciarz_zks Zgłoś komentarz
    Szacuneczek za flagowisko, sektorówki no i race.. Które chyba nie mogą się nie podobać :) Czy dobrze czy nie,że zostały odpalone na hali to już pozostawiam innym do oceny. Dla mnie liczy
    Czytaj całość
    się efekt. Pozdro i powodzenia dla Wybrzeża w awansie do SL !
    • Czarek Zgłoś komentarz
      Oj Panowie nie przesadzajmy z tym panowaniem. Po tym meczu koniec końców można powiedzieć tylko jedno. Żadna z ekip w z tak niestabilną grą nie ma co myśleć o Superlidze. Co do obrony
      popatrzcie na wynik. Oba zespoły zagrały bardzo dobrze w obronie. W Legionowie zawiodła druga linia. Cóż tym razem Wybrzeż było lepsze. W dwumeczu wynik jest korzystniejszy dla Legionowa i z tego nasi mogą się cieszyć. Sezon jest długi i jak ktoś słusznie zauważył będzie ciekawy. P.s. Co do sytuacji w której Pominakiewicz dostał dwie minuty. Wasz zawodnik przytrzymywał go za rękę i stąd była taka reakcja co by nie mówić głupia, ale uważam że w tej sytuacji obaj powinni dostać dwie minuty. I to by było na tyle...
      • marczyński Zgłoś komentarz
        Tak na dobrą sprawę, to możecie dostać jakieś kary chyba. Nie jestem pewien, ale kibice Nielby którzy odpalili race po remisie z Wisłą w Wągrowcu ponieśli jakieś konsekwencje.
        Chociaż mogę się mylić. Bądź co bądź podoba mi się że w Gdańsku trybuny żyją :)
        • Arturmk Zgłoś komentarz
          Chciał bym przypomnieć że to Malbork urwał na początku sezonu punkty KPR bo był remis :(
            No i co się spinacie? Trochę więcej pokory panowie z Gdańska. Jak sami mówicie liga jest długa i jak na razie to Wybrzeże notowało więcej wpadek niż Legionowo. Liga do końca będzie
            emocjonująca ;)
            • morda Zgłoś komentarz
              dokładnie, Legionowo w 1 połowie dno, "gwiazdeczka" Pomiankiewicz nie istniał, w całym meczu może ze 2 bramki strzelił?? grali tylko przez tego grubasa na kole, ale do kołowego oprócz
              tuszy wiele mu brakuje ...a ochroniarze posrani na maxa jak zobaczyli odpalone race i dym he he he w Wybrzezu trochę nerwów w 2 połowie ale dowieźli zwycięstwo, tak trzymać do końca Panowie !!! i bez głupich porażek jak w rundzie jesiennej...
              • dummyking Zgłoś komentarz
                no też się dziwie, że legionowo nie przegrało. Ogólnie byli dzisiaj słabszym zespołem. I mam nadzieje, że w tej rundzie, to my nie stracimy żadnego punktu :). Najlepsze były race na
                samym końcu, i rozumiem spinkę ochroniarzy, ale na następne mecze, niech wyłączają alarm przeciw pożarowy. ;p